Godišnjica proglašenja nezavisnosti Kosova

replika govori sama za sebe

da ponovim

smrt mladica pokazuje kakva je situacija zapravo

`Sta nam sve nisu obecavali prilikom proglasenja nezavisnosti, konacno ce biti struje 24 sta dnevno, kosovo se priznati 100 zemalja , vece penzije, i pre svega , nova radna mesta.
nista od toga se nije desilo`


dijalog sa siptarima je za mene stao 1999., ako oce komunikaciju lepo da pocnemo de smo stali, onomad

a moje misljenje o drzavnoj nakaradi i balkanskoj kolumbiji, je
da nemaju drzavotvorni kapacitet,
da su civilizacijski na zacelju evrope, sa nikakvim izgledioma da se mrdnu, osim unazad u plemenskorazbojnicko drustvo
i da ce veliki broj mladih bez obrazovanja, vaspitanja i bez vere u sebe i svet oko sebe, bez kulture rada, oni se biti izvor sledeceg sukoba na ovim prostorima, i trebalo bi srbija da bude spremna, posto im je jedina evropska osobina urodjeno antisrpstvo, nicim izazvano

i jos nesto, nikovi odozdo sa divljeg juga, da ponovim, ako ocete komunikaciju vratite se na prolece 1999.,
replika ne treba, znamo se
 
Eto hvala na pozivu ne ljutim se nista.Mozda i dodjem ako se organizator dogovori sa legalnim vlastima i obaveze da ce biti miroljubivih govora a ne ratnohuskachkih kao sto su bili do sada.A muzika ne mora biti samo nacionalistichka jer ima dosta pesama koje pevaju o stvarima koje mogu da nas priblizhe.I ja se osecam obaveznim da dodjem na tu "proslavu"kako ti reche mada bi ja to nazvao "obelezhavanje" jer porazi se ne proslavljaju vec obelezhavaju.


Kоје су то "легалне власти" Косова? :hahaha:

А следеће године ћете и ви "обележавати" проглашење независности... :cool:
 
Nije ovo samo pojava koja se dogadja na kosovu vec u celom svetu i ne mozes je nikako povezati sa time da je ona u porastu zato sto smo srbiju skinuli sa vrata i da bi nam bolje bilo da smo i dalje u sastavu srbije.u srbiji se godisnje izvrse 1500 samoubistava pa niko ne moze reci da bi ta pojava bila manja da je srbija i dalje pod Turskom okupacijom.

Da a vi dobri ljudi kakvi jeste ubijali ste da ljudi ne bi izvrsili samoubistvo.ma pravi ste andjeli:)

Kоје су то "легалне власти" Косова? :hahaha:

А следеће године ћете и ви "обележавати" проглашење независности... :cool:

Pusti budalu pojeftinila droga pa se dobro ufiksao....
 
Kosmet,%20KM2424.jpg
 
Kоје су то "легалне власти" Косова? :hahaha:

А следеће године ћете и ви "обележавати" проглашење независности... :cool:

Nije valjda da treba da ti crtam.Pitaj svoje dete mozda ono zna da ti objasni posto ti izgleda slabo stojis sa logiku.
Obelezhavati i obelezhavati zajedno sa svim prijateljima a neprijatelji mogu samo da ...........
 

Back
Top