dr
Poznat
- Poruka
- 9.753
Da, kod vanmatericne izostaje menstruacija.Najcesce se otkriva tako sto test za trudnocu bude pozitivan, aa ultrazvukom se ne vidi plod,onda se radi bHCG iz krvi ...AnaipakAna:Da li kod vanmatericne trudnoce izostaje menstruacija ili ne? I, jos jedno pitanje, cula sam da je moguce ostati u drugom stanju i imati menstruaciju (verovatno samo prvih mesec,dva?), pa me zanima da li je i koliko je to cesto?
Sto se tice trudnoce i ciklusa, da, to se desava ,mogu reci da nije bas retko da neko ima redovne cikluse do 4,5 meseca trudnoce pa i kasnije.
imam decka i kada smo imali odnos bez zastie pojavili su se svrab i peckanje
ops: :sad:
rimarni sterilitet: dijagnoza ili da ja kažem jezikom laika jednostavno konstantovanje da nisam do sada radjala.ja sam danas radila taj test krvi pa mi recite da li i sledeći pokušaj da bude insem. i da li je preporučljivo da i sledeći mesec probam isti metod.meni je b-hcg 0.98 koliki treba da je minimalno da bih znala da sam trudna.inače meni je po kalendaru danas dan kada treba da dobijem pa zato sam i pitala da nije rano za test krvi