GENOCID!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa što ti onda sada ne jedeš govna baš zato što ih ne jedu u većini država sveta, a ti bi da budeš drugačiji od njih

Pa ne jedem govna i verujem da je fetus zivot....zbog toga sto sam na visem civilizacijskom nivou...

A stavovi su ti pogrešni totalno jer ih ničim ne možeš opravdati osim floskulama.
TI preskašeš moja pitanja i ne daješ nikakav odgovor, a ponovio sam ti ista već ko zna koliko puta...

Cekaj, ja ne opravdavam nista...verujem da je fetus zivot i posto je zacet, za to sam i da se razvije. A posle kada pocne da misli svojom glavom neka radi sta hoce...neka se ubije ako tako zeli....ali da zena ubija zivot na to ne pristajem. Sta ti ovde nije jasno samo mi reci?

A ti postavljas pitanja o jajima i pilicima...mislim, mogao si i da me pitas nesto o gmizavcima....jbga....ako neko ne zna sta radi to si ti. Ti si uspeo da povezes pravo, biologiju razvijenih zemalja, ekonomiju drzave, pilice i jaja sa fetusom...a sve u cilju objasnjenja kako to nije ljudski zivot????
 
Hajde moreplovko, lažljivico licemerna dokaži gde to nisam u pravu i šta sam to slagao !!!


Baš se pitam ko ovde zagovara crkvene doktrine, dogme, zabrane i diktaturu...
Mi ili vi???? :mrgreen:

Baš ste vickasti sa tim izvrtanjem činjenica... :roll:

Ma nemoj... e onda su pravnici širom sveta glupi i neobrazovani, a ti si neshvaćeni genije...

Vi, jer se uvek iznova pozivate na krivicni zakon u nedostatku argumenata.Ja ostavljam prostor za promenu zakona ili savest pojedinca a ti ga smatras vrhunskim civilizacijskim dometom.

Ma nemoj. Hajde sada mi lepo daj link gde sam to napisao !!!
Ako ne možeš, onda se bar izvini što iznosiš laži.

Ovde si rekao:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6448403&postcount=630

Ne znas vise ni sta pricas.Ceo dan online ti je pomutio razum koji btw nije bio bistar ni pre toga.Titus je zasluzio izvinjenje..ipak si ti sklon laganju.

Ovde si slagao kao i nebrojano puta dosad.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6448403&postcount=630

Trazio si dokaz-dobio si ga ali tvoj zakrzljali mozgic ne moze vise da se seti sta je lupetao.Za razliku od tebe moronu ja sam ceo dan bila odsutna a ti koliko vidim ne silazis sa foruma.Nadji mi jedan post lazovu, gde sam ja rekla da sam usvojila decu.

I ko je onda lažov???

I čiji mozak ne funkcioniše dobro i sve krivo kapira???

Verovatno tvoj mozak ovo sve neće ukapirati, ali hoće drugi forumaši...

Zato smaračico jedna nepismena, nemoj više da mi se javljaš.
 
Ja tezim balansu....a ti neizvlaci iz konteksta stvari koje se samo tebi svidjaju...kada kazem zivot mislim na zacet zivot....ali po vama fetus nije zivot tako da jbga ova prica nema perspektivu jer se svodi na hebo lud zbunjenog...

Ne, nego ti upotrebljavas ZIVOT kao argument samo onda kada tebi to odgovara.
 
Pa ne jedem govna i verujem da je fetus zivot....zbog toga sto sam na visem civilizacijskom nivou...

Pa ovo se uopšte ne slaže sa onim što si malopre napisao...
Jesi li to počeo malo da se gubiš...
Hajde ispočetka pročitaj šta si pisao na postu na koji sam reagovao???


Cekaj, ja ne opravdavam nista...verujem da je fetus zivot i posto je zacet, za to sam i da se razvije. A posle kada pocne da misli svojom glavom neka radi sta hoce...neka se ubije ako tako zeli....ali da zena ubija zivot na to ne pristajem. Sta ti ovde nije jasno samo mi reci?

A ti postavljas pitanja o jajima i pilicima...mislim, mogao si i da me pitas nesto o gmizavcima....jbga....ako neko ne zna sta radi to si ti. Ti si uspeo da povezes pravo, biologiju razvijenih zemalja, ekonomiju drzave, pilice i jaja sa fetusom...a sve u cilju objasnjenja kako to nije ljudski zivot????

A mi ostali ne verujemo da je embrion ili fetus - dete već u samom trenutku začeća niti nekolio nedelja posle toga i ne smatramo da je abortus - ubistvo???

I šta tebi tu nije jasno???

A ako ne znaš da odgovoriš na moja pitanja, samo reci, nemoj stalno da se vadiš kontrapitanjima...
 
Khm... definisaLA :-)

Naravno da niko nije reklamirao abortus.
Naprotiv - abortus jako tesko pada zenama (samo za Bogarta: teze nego muskarcima ;) )i odlucuju se na njega u onim situacijama koje smatraju neresivim. Bar je tako bilo u onim slucajevima za koje ja znam.

Pomalo je iritirajuce da neki ovde "filozofskim pristupom" situaciju dele striktno na crno - belu.
Na primer, da li je Zvezdarac ikada u zivotu stajao oci u oci sa naizgled neresivim problemom? Ako jeste - kako ga je resio? Da li je reagovao bas onako kako bi savetovao nekog drugog pod normalnim okolnostima?
Mislim, kad cemo da naucimo da ne sudimo drugima, jer se nikad ne zna kako bi smo MI postupili u takvim situacijama? Toliko o moralisanju...
Zvezdarac nije ukapirao poentu mog prethodnog posta.

Nije on (zvezdarac) ukapirao mnogo toga.
On i još neki polaze od pretpostavke (verovatno neka religiijska dogma) da je abortus ubistvo i tu se kod njega i kod drugih koji dele slične stavove sva priča završava.
Džaba to što smo mi pisali o mnogim drugim stvarima i pokušali da taj problem sagledamo iz milion drugih perspektiva i što niko od nasi nije rekao da je to dobro, kada oni ovde misionare i pokušavaju da većini nametnu neke svoje stavove za koje nemaju nijedan drugi valjan argument...
 
Pa ovo se uopšte ne slaže sa onim što si malopre napisao...
Jesi li to počeo malo da se gubiš...
Hajde ispočetka pročitaj šta si pisao na postu na koji sam reagovao???

Napisao sam to zato sto ne razmisljam kao meduza...a ti ako razumes shvatices...ili mozda da ti pojasnim....ne treba meni neki iz civilizovanog sveta da kaze da se govna ne jedu kada to i sam znam....i isto tako mi ne treba da mi kaze da fetus nije ljudski zivot....jel' ti verujes i slazes se sa kompletnim pravom "civilizovanog" sveta...???

A mi ostali ne verujemo da je embrion ili fetus - dete već u samom trenutku začeća niti nekolio nedelja posle toga i ne smatramo da je abortus - ubistvo???

I šta tebi tu nije jasno???

Vidis sa ovim sto si sada rekao, upravo si negirao postojanje samog sebe....s' obzirom na kolicinu iznesenih gluposti sa tvoje strane, mislim da je vreme za spavanje....
 
Napisao sam to zato sto ne razmisljam kao meduza...a ti ako razumes shvatices...ili mozda da ti pojasnim....ne treba meni neki iz civilizovanog sveta da kaze da se govna ne jedu kada to i sam znam....i isto tako mi ne treba da mi kaze da fetus nije ljudski zivot....jel' ti verujes i slazes se sa kompletnim pravom "civilizovanog" sveta...???

Vidis sa ovim sto si sada rekao, upravo si negirao postojanje samog sebe....s' obzirom na kolicinu iznesenih gluposti sa tvoje strane, mislim da je vreme za spavanje....

Nemoj da lažeš, napišeš gomilu gluposti, pa da posle bežiš...

Jer...

Ne uopšte nisi to i tako napisao nego ovako:

Kada cete prestati sa tim drzavama sveta??? Ako oni svi ostali pocnu da jedu gvna za dorucak hocemo i mi to raditi.....misli svojom glavom....

A ja sam ti odgovorio ovako:


Auuu, ali ti je argument.
Pa što ti onda sada ne jedeš govna baš zato što ih ne jedu u većini država sveta, a ti bi da budeš drugačiji od njih :mrgreen:

A ti si onda odgovorio ovako...

Pa ne jedem govna i verujem da je fetus zivot....zbog toga sto sam na visem civilizacijskom nivou...

I zato nemoj da se izvlačiš i da postuješ neistine.

Izdigni se iznad one moreplovke i ne budi lažov i licemer kao ona...
 
Pa ne jedem govna i verujem da je fetus zivot....zbog toga sto sam na visem civilizacijskom nivou...



Cekaj, ja ne opravdavam nista...verujem da je fetus zivot i posto je zacet, za to sam i da se razvije. A posle kada pocne da misli svojom glavom neka radi sta hoce...neka se ubije ako tako zeli....ali da zena ubija zivot na to ne pristajem. Sta ti ovde nije jasno samo mi reci?

A ti postavljas pitanja o jajima i pilicima...mislim, mogao si i da me pitas nesto o gmizavcima....jbga....ako neko ne zna sta radi to si ti. Ti si uspeo da povezes pravo, biologiju razvijenih zemalja, ekonomiju drzave, pilice i jaja sa fetusom...a sve u cilju objasnjenja kako to nije ljudski zivot????


A da muskarac ubija zivot, pristajes li na to?

'Ajde ovako da postavimo - zamisli da zena zatrudni a da njen partner iz bilo kog razloga ne zeli to dete. I, iako se licno ne slazem sa tim, zena ga poslusa i abortira. Ko je onda kriv?
Ili jos drasticniji primer - partner koji ne zeli to dete preti da ce ubiti zenu koja je zatrudnela sa njim ako ne abortira. Ko je ovde najvise u krivu?

'Ajde da odemo sad malo dalje u proslost - do pre samo nekoliko decenija bila je velika sramota da zena bude samohrana majka. Jeste, bilo je i onih hrabrih koje su se odlucile da i pored svega i uprkos svemu ipak rode to dete, s tim sto je to povlacilo citav n iz posledica - od menjanja mesta stanovanja, posla, pa do toga da kasnije deca u skoli to dete zovu kopiletom, sto su traume koje ja nikom ne bih pozelela.
One zene koje se nisu usudjivale na takav korak a nisu zelele ni da budu osramocene - koji izbor su imale? Ili da abortiraju ili da se ubiju.
Smatras li da opstanak razvoja zivota opravdava gubitak drugog zivota?

Dakle, imas situacija i situacija, ni jedna zena ne hrli rado da abortira. Zamisli sad sve ove primere a da je zabranjen abortus? Zamisli da si TI zena u nekoj od ovih situacija.

U zivotu ces i ti morati da donosis LOSE odluke ponekad, onda kada je alternativa JOS GORA. I iskreno se nadam da tad pored sebe neces imati nekog ko ce ti moralisati i filozofirati o ispravnosti tvog postupka. :-)
 
A da muskarac ubija zivot, pristajes li na to?

'Ajde ovako da postavimo - zamisli da zena zatrudni a da njen partner iz bilo kog razloga ne zeli to dete. I, iako se licno ne slazem sa tim, zena ga poslusa i abortira. Ko je onda kriv?
Ili jos drasticniji primer - partner koji ne zeli to dete preti da ce ubiti zenu koja je zatrudnela sa njim ako ne abortira. Ko je ovde najvise u krivu?

'Ajde da odemo sad malo dalje u proslost - do pre samo nekoliko decenija bila je velika sramota da zena bude samohrana majka. Jeste, bilo je i onih hrabrih koje su se odlucile da i pored svega i uprkos svemu ipak rode to dete, s tim sto je to povlacilo citav n iz posledica - od menjanja mesta stanovanja, posla, pa do toga da kasnije deca u skoli to dete zovu kopiletom, sto su traume koje ja nikom ne bih pozelela.
One zene koje se nisu usudjivale na takav korak a nisu zelele ni da budu osramocene - koji izbor su imale? Ili da abortiraju ili da se ubiju.
Smatras li da opstanak razvoja zivota opravdava gubitak drugog zivota?

Dakle, imas situacija i situacija, ni jedna zena ne hrli rado da abortira. Zamisli sad sve ove primere a da je zabranjen abortus? Zamisli da si TI zena u nekoj od ovih situacija.

U zivotu ces i ti morati da donosis LOSE odluke ponekad, onda kada je alternativa JOS GORA. I iskreno se nadam da tad pored sebe neces imati nekog ko ce ti moralisati i filozofirati o ispravnosti tvog postupka. :-)


To samo govori o njegovim "moralnim načelima" koja ne samo da su dvosmislena i kontradiktorna nego u nekim slučajevima i šovinistička.
Za njega veće pravo ima fetus od žene koja ga nosi, veće pravo ima muškarac od žene...
A pogledaj samo post iznad gore gde je pokušao da se malo pomakne od svojih floskula i gde se upetljao kao pile u kučine...
 
Sta da ti odgovorim glupane, sve sam ti vec odgovorila. Besmisleno je vise replicirati tebi jer nisi vredan toga.

Bolesna glupa kučko, dokazao sam ti gore da si lažljivica i licemerka.
Jedini tvoj odgovor (za koji ti je trebalo pola sata da ga smisliš) je ovo :mrgreen:
Nisam ništa bolje ni očekivao od nekoga sa takvom inteligencijom :roll:
 
To samo govori o njegovim "moralnim načelima" koja ne samo da su dvosmislena i kontradiktorna nego u nekim slučajevima i šovinistička.
Za njega veće pravo ima fetus od žene koja ga nosi, veće pravo ima muškarac od žene...
A pogledaj samo post iznad gore gde je pokušao da se malo pomakne od svojih floskula i gde se upetljao kao pile u kučine...

Mislim da je zvezdarac pomalo svadjalacki nastrojen a ako nije - onda se bas uskopistio. ;) :lol:
 
Mislim da je zvezdarac pomalo svadjalacki nastrojen a ako nije - onda se bas uskopistio. ;) :lol:

Zvezdarac, moreplovka i Titus su tri osobe koje pokušavaju dokazati nedokazivo.
Da su iznad zakona, da su pametniji od tolikih pravnika koji su donosili zakone, da bolje poznaju biologiju i medicinu od lekara i da su veći katolici od Pape.
E, sada je problem u tome što to ne mogu dokazati argumentima, nego se služe nekim samo njima znanim filozofskim načelima iz srednjeg veka :)
 
Bolesna glupa kučko, dokazao sam ti gore da si lažljivica i licemerka.
Jedini tvoj odgovor (za koji ti je trebalo pola sata da ga smisliš) je ovo :mrgreen:
Nisam ništa bolje ni očekivao od nekoga sa takvom inteligencijom :roll:

Pa ja kretenu imam kablovski net i nisam non stop pored kompjutera ali to tvoj zakrzljali mozgic ne moze da ukapira. Nemaju svi vreme za bacanje kao ti da non stop vise na forumu.
 
Pa ja kretenu imam kablovski net i nisam non stop pored kompjutera ali to tvoj zakrzljali mozgic ne moze da ukapira. Nemaju svi vreme za bacanje kao ti da non stop vise na forumu.

Dobro, debilko objasni mi onda zašto toliko lažeš?
Daj mi odgovor na onaj post ili se izvini...
I ne kaže se "Nemaju svi vreme za bacanje kao ti da non stop vise na forumu." nego "vremena za bacanje" nepismena seljančuro...
A šta ti to tako pametno radiš u ovo doba, ako sutra ujutro ideš u "svoju firmu" koja pomaže siročiće :mrgreen:
Zar se nisi umorila pazeći na muža i decu :roll:
Joj koja si ti glupača i iskompleksirana lažljivica... strašno :)
 
Zvezdarac, moreplovka i Titus su tri osobe koje pokušavaju dokazati nedokazivo.
Da su iznad zakona, da su pametniji od tolikih pravnika koji su donosili zakone, da bolje poznaju biologiju i medicinu od lekara i da su veći katolici od Pape.
E, sada je problem u tome što to ne mogu dokazati argumentima, nego se služe nekim samo njima znanim filozofskim načelima iz srednjeg veka :)

Eto jos jednog dokaza kretencino da to smatras najvisim civilizacijskim dometom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top