Genocid u Srebrenici nikad nije dokazan?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi se borimo protiv demona u ljudskom obliku. Skolni smo dehumanizaciji svojih "neprijatelja". Uglavnom ih proglasimo otpadom naseg nacionalnog korpusa, izmetom, fasitima(iako to nisu), bezboznicima itd. Pod tim izgovorom ih je lakse upokojiti..... i nakon svega, uvek smatramo da smo im se malo OSVETILI!

Na sudjenju je Halilovic sam potvrdio da je on licno poslao 8 helikoptera sa oruzjem 28. diviziji u Srebrenici... i to je smatrao normalnim i moralnim da se u "demilitizovanu zonu pod zastitom UN" salje oruzje.... Verovatno su tim pekli hleb...

Izvestaji i dokumenti haskog suda potvrdjuju da je broj naoruzanih muslimana visetstruko premasivao broj naoruzanih Srba koji su cepali vezu izmedju Zepe i Srebrenice (Krivaja 95) a jos manji deo srpskih snaga nakon cepanja veze Zepe i Srebrenice se uputio prema Srebrenici.

28. muslimanska divizija u Srebrenici je imala PET PUTA VISE NAORUZANIH LJUDI NEGO SRBI KOJI SU NAPADALI ZASTICENE ZONE.

To ti jos uvek nisu javili prozapadni mediji......

I sad su genocid pocinili srpski vojnici nad pet puta brojnijim muslimanskim vojnicima. (Ako znamo da su zene, deca i starci evakuisani autobusima - o srpskom trosku).

Srbi su vise snaga odvojili za evakuaciju autobusima nego sta su ih odvojili za borbe sa 28. divizijom.....
 
Poslednja izmena:
Na sudjenju je Halilovic sam potvrdio da je on licno poslao 8 helikoptera sa oruzjem 28. diviziji u Srebrenici... i to je smatrao normalnim i moralnim da se u "demilitizovanu zonu pod zastitom UN" salje oruzje.... Verovatno su tim pekli hleb...

Izvestaji i dokumenti haskog suda potvrdjuju da je broj naoruzanih muslimana visetstruko premasivao broj naoruzanih Srba koji su cepali vezu izmedju Zepe i Srebrenice (Krivaja 95) a jos manji deo srpskih snaga nakon cepanja veze Zepe i Srebrenice se uputio prema Srebrenici.

28. muslimanska divizija u Srebrenici je imala PET PUTA VISE NAORUZANIH LJUDI NEGO SRBI KOJI SU NAPADALI ZASTICENE ZONE.

To ti jos uvek nisu javili prozapadni mediji......

I sad su genocid pocinili srpski vojnici nad pet puta brojnijim muslimanskim vojnicima. (Ako znamo da su zene, deca i starci evakuisani autobusima - o srpskom trosku).

Srbi su vise snaga odvojili za evakuaciju autobusima nego sta su ih odvojili za borbe sa 28. divizijom.....

Budi covek i priznaj da ti je hebeno drago, sto je u Srebrenici ucinjeno to sto je ucinjeno! Dobijas erekciju na samu pomisao da se Mladic "osvetio Turcima" Ima nesto nakazno i morbidno u tome zar ne?! Onolika bahatost, brutalnost, nemar prema ljudskim zivotima, maliciozna generalizacija, ubijanje decacica od 15 godina, NE NALAZENJE ZA SHODNO NI DA IM SE ODVEZU RUKE ZAVEZANE ZICAMA PRE NEGO STO IH "ODLOZE U JAME", SPALJIVANJE KOSTIJU, PRAVLJENJE SEKUNDARDNIH I TERCIJARNIH GROBNICA... ima nesto sto ti jebeno godi u svemu tome. Priznaj.... nalazis se na obicnom forumu, zasticen barijenom anonimnosti!
 
Poslednja izmena:
Budi covek i priznaj da ti je hebeno drago, sto je u Srebrenici ucinjeno to sto je ucinjeno! Dobijas erekciju na samu pomisao da se Mladic "osvetio Turcima" Ima nesto nakazno i morbidno u tome zar ne?! Onolika bahatost, brutalnost, nemar prema ljudskim zivotima, maliciozna generalizacija, ubijanje decaka od 15 godina, NE NALAZENJE ZA SHODNO NI DA IM SE ODVEZU RUKE ZAVEZANE ZICAMA, SPALJIVANJE KOSTIJU, PRAVLJENJE SEKUNDARDNIH I TERCIJARNIH GROBNICA... ima nesto sto ti jebeno godi u svemu tome. Priznaj.... nalazis se na obicnom forumu, zasticen barijenom anonimnosti!

Sa svim sta si izneo, ako imas dokaza, bices veoma dragocen svedok u Hagu. Nikako mi nije jasno kako su te do sada promasili ili zaobisli da im ti izneses svoja saznanja. Ako to sve potvrdis, zamenices im Drazena Erdemovica... a oni bi tako hteli da pronadju jos jednog "krunskog svedoka".
 
Hrvati imaju 500 000 dragovoljackih penzija.....

Nemaju.
Ne postoji niti jedna dragovoljačka penzija.

- - - - - - - - - -

Sa svim sta si izneo, ako imas dokaza, bices veoma dragocen svedok u Hagu. Nikako mi nije jasno kako su te do sada promasili ili zaobisli da im ti izneses svoja saznanja. Ako to sve potvrdis, zamenices im Drazena Erdemovica... a oni bi tako hteli da pronadju jos jednog "krunskog svedoka".

Bez brige, svjedaka će biti više nego dovoljno... ne možeš likvidirati par hiljada zarobljenika i očekivati da ne bude svjedoka.
 
Bez brige, svjedaka će biti više nego dovoljno... ne možeš likvidirati par hiljada zarobljenika i očekivati da ne bude svjedoka.

Pa koliko vidim do sada niste nasli nikoga osim Drazena. Vodaju ga od sudjenja do sudjenja da dokazuju streljanje (pod skrivenim identitetom, iz kuce u zapadnoj Evropi...).

Jos taj Drazen do danas ne otkri od koga je dobio komandu i ko mu je komandovao.... Ko zna mozda je Franjo naredio.

http://www.srebrenica-project.com/h...der-kronzeuge&catid=15:book-reviews&Itemid=13
 
Poslednja izmena:
Sa svim sta si izneo, ako imas dokaza, bices veoma dragocen svedok u Hagu. Nikako mi nije jasno kako su te do sada promasili ili zaobisli da im ti izneses svoja saznanja.

To nisu moja saznanja, to su opste poznate cinjenice! Zoran Stankovic(bivsi direktor VMA) je prvi izneo sve sto sam gore napisao. Do tada nisam verovao! Potvrdio je da je tokom ekshumacije jedne od grobnica, pronadjeno nekoliko desetina amputiranih gornjih ekstremiteta vezanih zicama! O tome je javno govorio jos davne 2006-te.....
 
Poslednja izmena:
To nisu moja saznanja, to su opste poznate cinjenice! Zoran Stankovic(bivsi direktor VMA) je prvi izneo sve sto sam gore napisao. Do tada nisam verovao! Potvrdio je da je tokom ekshumacije jedne od grobnica, pronadjeno nekoliko desetina amputiranih gornjih ekstremiteta vezanih zicama! O tome je javno govorio jos davne 2006-te.....

Kako su opste poznate cinjenice - kad svi oni koji istrazuju slucaj Srebrenice pisu drugacije.

Zoran Stankovic je vrsio ekhumaciju i patolosku obradu Srba iz okoline Srebrenice:

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2005/07/07/srpski/D05070610.shtml

BEOGRAD - Ugledni beogradski patolog Zoran Stanković izjavio je da je tokom obdukcija koje je radio nad ubijenim srpskim civilima u okolini Srebrenice, Bratunca i Zvornika, zatekao i telo jedanaestogodišnjeg dečaka iz Kamenice, kojem je stomak bio rasporen u obliku krsta, prenosi Srna.

Stanković je u intervjuu za Srnu rekao da su egzekucije u rejonu istočne Bosne najčešće vršene vatrenim oružjem, ali bilo je i slučajeva klanja, odsecanja glave, ubistava udarcima, tupim, tvrdim predmetima, zavisno od regije do regije.

Stanković, koji je ekshumacije i obdukcije na području istočne Bosne radio od 1992. do 1996. godine, navodi i da je naišao na slučaj pečenja na ražnju, tzv. bosansko jagnje, a kada je reč o slučaju iz Kamenice naveo je da se radi o dečaku po prezimenu Stojanović, koji se vratio po psa kada su njegovi napuštali Kamenicu.



- - - - - - - - - -

Je, Hrvati su krivi za Srebrenicu.

Case closed.

Jedini dokazani izvrsioci do sada po haskom sudu su 2 Hrvata - 1 Slovenac - 1 musliman 4 - Srbina: Jos uvek nisu uspeli otkriti ko im je to naredio....
 
Bego (Jusuf) Tihić, rođ.19.4 1960-te.Član Glavnog štaba 8 operativne grupe, "armije" BiH. Pokopan u MC Potočari kao "civil", pod rednim brojem 8172 !!

Jel streljanje zarobljenika ratni zločin?

- - - - - - - - - -

Ševket (Seid) Đozić,rođ. 3.10 1951. god. Član Glavnog štaba 8 operativne grupe, "armije" BiH. Pokopan u MC Potočari kao "civil", pod rednim brojem 1884 !!!

Jel streljanje zarobljenika ratni zločin?
 
Jel streljanje zarobljenika ratni zločin?

Americki sud je u nekoliko presuda oslobodio optuzene americke vojnike za streljanje zarobljenika u Vijetnamu.

Zarobljenici koji napadnu cuvara, bace bombu itd.... vise nisu ratni zarobljenici...

a ni 28. divizija - nije predstavljala zarobljenike jer se nisu predali nego su pod oruzjem napustali Srebrenicu.

1200 pobijenih zatvorenika su nedelo 2 Hrvata, 1 Slovenca, 1 muslimana, 4 Srbina - izvrseno na osnovu nepoznatih nalogodavaca - za zlato.
 
Americki sud je u nekoliko presuda oslobodio optuzene americke vojnike za streljanje zarobljenika u Vijetnamu.

Zarobljenici koji napadnu cuvara, bace bombu itd.... vise nisu ratni zarobljenici...

a ni 28. divizija - nije predstavljala zarobljenike jer se nisu predali nego su pod oruzjem napustali Srebrenicu.

1200 pobijenih zatvorenika su nedelo 2 Hrvata, 1 Slovenca, 1 muslimana, 4 Srbina - izvrseno na osnovu nepoznatih nalogodavaca - za zlato.

Isto rade i sa "teroristima" u Iraku i Avganistanu. Medjutim, mi nismo "svetski policajci" kao oni, pa da nam se sve moze. Ameri ne podlezu MSP-u, tako da ih boli k. Prostri se koliko ti je krevet velik, a mi smo mizerno mali!
 
Americki sud je u nekoliko presuda oslobodio optuzene americke vojnike za streljanje zarobljenika u Vijetnamu.

Zarobljenici koji napadnu cuvara, bace bombu itd.... vise nisu ratni zarobljenici...

a ni 28. divizija - nije predstavljala zarobljenike jer se nisu predali nego su pod oruzjem napustali Srebrenicu.

1200 pobijenih zatvorenika su nedelo 2 Hrvata, 1 Slovenca, 1 muslimana, 4 Srbina - izvrseno na osnovu nepoznatih nalogodavaca - za zlato.

A kako glasi odgovor na moje pitanje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top