Genocid u Srebrenici nikad nije dokazan?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
.....................

..... Postavlja se i pitanje kako to da kod tolikog masakra nije stradao ni jedan od komandanata muslimanskih jedinica pod komandom Nasera Orića već su se svi bezbedno izvukli do Tuzle.

Na prvim izborima posle dejtonskog sporazuma zbog muslimanske neopreznosti i želje njihovih stranaka da postignu što bolji izborni rezultat na biralištima širom BiH pojavilo se na hiljade »streljanih« iz Srebrenice i Žepe. Kasnije su svi ti ljudi ekspresno dobijali nova dokumenta sa drugim imenima kako bi se ova farsa o Srebrenici mogla i dalje da eksploatiše......
 
U Sarajevu ubijeno najmanje 8. 255 Srba

Najmanje 8.255 Srba ubijeno je u Sarajevu od 1992. do 1995. godine, popisao je Institut za istraživanje srpskih stradanja u 20. veku iz Beograda.

Osim toga, još 860 osoba vodi se kao nestalo. Iz Instituta navode da je mogućnost greške u popisu tri odsto i da se spisak još proverava.

Saradnici Instituta podatke su prikupljali preko svedoka koji su bili po logorima, ljudi koji su živeli u Sarajevu sve vreme i članova porodice koji su preživeli zločine, a tamo gde su pobijene čitave porodice, svedočili su njihove komšije i prijatelji.

Jedan od saradnika Instituta Strahinja Živak rekao je da se spisak još proverava i da će za svaku žrtvu sadržavati ime i prezime, godinu rođenja i smrti.

"U tako velikom spisku može biti oko tri odsto greške, zato što su neki ljudi posle razmenjeni ili pobegli iz logora, a mi te kasnije podatke nismo našli. Dakle. Moguće su greške, ali 97 odsto podaci su provereni i tačni", rekao je Živak za "Novi reporter".

On je najavio da će uskoro biti objavljena knjiga "Srpska stratišta Sarajeva".
 
Silovanje mudžahedina

Profesor Macanović Grujo " Kifla je, tragajući za materijalima za svoju knjigu koju priprema za štampu, a za poglavlje o mudžahedinima, došao do detalja iz napada muslimana 28. decembra 1992. godine na srpsku liniju odbrane u Bioči. On tu priču kazuje ovako:

Ja ću priču o mudžahedinima početi sa jednom jezivom scenom koja se dogodila u jednom malom selu Bioči kod Ilijaša u ranu zoru 28. decembra 1992. godine.

Toga jutra su srpski borci na tom položaju, vjerovatno, malo prikunjali u rovovima, što su muslimani, u čijim redovima je bio i jedan broj mudžahedina, iskoristili i probili liniju na nekoliko rovova i počeli sa svojim orgijanjima i nedjelima po usnulim i pospanim civilima Bioče.

Kuća mještanke Bioče, samohrane majke Rade Dragičević, bila je blizu vatrene linije i kada je čula pucnjavu u blizini kuće, znala je da je linija probijena. Te noći u kući su bili Rada, njen sin Janko od 11 godina i kćerka od 9 godina, Radina majka i tetka.

Dok je Rada obukla sina Janka i počela oblačiti kćerku Mirjanu, u kuću su uletila dva crnca sa bradama i jedan muslimanski vojnik Armije BiH. Pošto im dvije žene, babe, nisu bile pogodne za silovanje, njih su odmah sa vrata pokosili rafalima. Ali su na nesreću pucali i u 11-to godišnjeg sina Janka, koji je na sreću samo ranjen pa je brzom intervencijom saniteta spašen i danas je živ, ali ima psihičkih trauma koje su posljedica događaja koje je Janko doživio 28. decembra 1992. godine. Za trenutak su poštedili život samo majki Radi i kćerki Mirjani. Toga momenta počinje najstravičnija scena za majku i kćerku u njihovom životu.

Dva mudžahedina i jedan musliman su riješili da prvo siluju kćerku Mirjanu od 9. godina, da bi monstrumi, sadisti, ubice što više uživali. Dvojica drže majku Radu na sobnom pragu a treći skida dijete, kćerku Mirjanu, do gole kože i počinje vandalsko silovanje. Kada je prvi završio posao, onda su se na isti način izredala i ostala dvojica. Majka Rada je sve to gledala i slušala jezive krike kćerke koja je pomagala i vikala: "Majko, nedaj me!"

Ali Rada joj nije mogla pomoći jer je čvrsto držana na sobnom pragu od dvojice svetih ratnika i jednog borca Armije BiH.

Majka Rada kaže da je čula krike kćerke do trećeg siledžije, a onda je pala u komu i više se nije javljala.

Pošto je Rada još uvijek bila u dobrim godinama, monstrumi su, vjerovatno, planirali silovati i Radu, ali su već stigle interventne jedinice Srba i oni su ubili Mirjanu, a Radu ranili i pobjegli.


Na ovu istinitu priču iz prve ruke ja nemam komentara jer se ova priča graniči sa fantastikom i čovjek ne može ni pomisliti da na ovom svijetu postoje monstrumi koji mogu jednoj majci prirediti takvu scenu i to ljudi koji sebe nazivaju sveti, odnosno Božiji ratnici.

Rada dugo nije mogla da priča o tome šta joj se dogodilo 28. decembra 1992. godine i trebalo joj je puno vremena i snage da to ispriča.

Kada su stigli srpski borci na mjesto orgijanja muslimana i mudžahedina, Radu su odmah helikopterom prebacili na VMA u Beograd gdje se poslije par dana probudila iz kome.

Ali obzirom šta je doživila i preživila, bolje bi joj bilo da je i ona ubijena.
 
Ovo je čak ispod nivoa jednog tupavog srpskog nacionaliste.

Nabijali smo zarobljene Srbe na kolac!

Izvor Hamad(Pres) - članak objavljen pre nekoliko godina

Beograd - Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević kaže da bi Ali Hamad mogao da bude vrlo koristan svedok.

"Mi imamo predmet o zločinima nad Srbima u Zavidovićima od jula do septembra 1995. godine. Imamo i izjave devetoro svedoka.

Zainteresovani smo za Hamadovo svedočenje jer je on u to vreme bio pripadnik odreda mudžahedina, koji je delovao pod komandom Armije BiH. Međutim, videćemo šta će nam on još ponuditi preko svog advokata, s kojim bi uskoro trebalo da se sretnemo", kaže Vukčević.

U Tužilaštvu napominju da se slučaj Zavidović ubraja u najstrašnije masakre. Pripadnici odreda El Mudžahid, sastavljenog od fanatičnih dobrovoljaca iz arapskih zemalja, jednom prilikom su zarobili 60 srpskih vojnika. Zarobljeni Srbi su u kampu u selu Gostovići kod Zavidovića prošli kroz neviđene muke i torturu, a na kraju su im Alahovi ratnici odsekli glave. Zarobljene srpske vojnike mudžahedini su terali da jedni druge ubadaju noževima, zakivali su ih žive za ogradu, kroz polne organe im zabijali eksere... Sva zverstva su snimali video-kamerom. Jedno vreme takve video-kasete su mogle da se iznajme u Domu kulture u Zavidovićima.

Duško Tomić, advokat Ali Hamada, kaže da je njegov klijent progovorio jer se "duboko kaje".

"On ne traži trajni azil, već samo status privremeno iseljenog lica na tri meseca, kako bi se proverili njegovi navodi. Posle toga bi se vratio u rodni Bahrein. On misli da Srbija ima interes da se sazna istina o svim zločinima koje su nad srpskim narodom počinili mudžahedini u BiH", priča Tomić.

Oficir Al Kaide Ali Hamad, državljanin Bahreina, koji je ove nedelje zatražio azil u Srbiji posle odležane 12-godišnje zatvorske kazne u Bosni, priznaje da je i lično za vreme rata u BiH učestvovao u stravičnim zločinima odreda "El Mudžahedin" nad Srbima i Hrvatima!

Ali Hamad kaže da sada sve priznaje zbog "griže savesti", i da za sebe ne traži nikakve privilegije. Srpsko Tužilaštvo za ratne zločine predložilo je Vladi Srbije da Ali Hamadu omogući dolazak u Srbiju i svedočenje. Prenosimo delove njegovih ranijih svedočenja o zločinima:

"Najveći broj ubistava izvršio je Egipćanin Abu Mina, oficir zadužen za bezbednost i specijalne zadatke u odredu "El Mudžahedin". Mina je ljude ubijao motornom testerom i velikim nožem. On je ubijao zarobljene Srbe u Zavidovićima. Pred postrojenim mudžahedinima on je Srbima sekao glave sekirom i velikim nožem... Sekao je žive ljude motornom testerom, naređivao nam da nabijamo zarobljenike na kolac i da ih ostavljamo da umru u najgorim mukama..."

"Abu Mina je ubio četrnaestogodišnjeg dečaka na području Orašca, gde se izvodila obuka pripadnika odreda "El Mudžahedin". Dečakovog oca su prisilili da gleda kako mu ubijaju sina..."

"U okolini Orašca lično sam video ubistvo jednog Srbina. Pre ubistva zarobljena su četiri katolička fratra, a trebalo je da budu razmenjeni za naše vojnike. Abu Maiz iz Saudijske Arabije je tada fratrima rekao: "Sada ćete videti kako mudžahedini ubijaju". Onda je pozvao Sabahudina. Dao mu je nož i rekao: "Mi ćemo ti omogućiti da ubiješ jednog Srbina". Taj Sabahudin je, inače, bio invalid, nije bio sposoban za borbu... Tada je Asim Ramulju udario žrtvu i oborio je na zemlju. Držao mu je noge, a Sabahudin mu je seo na leđa i zaklao ga. Zatim je Abu Maiz odvojio glavu od tela i odneo je do zarobljenih fratara, terao ih je ljube odrubljenu glavu..."

"Abu Maiz je pričao da je on zajedno sa Imadom El Misrijom, Abu Minom, Abu Mealijom, Abdul Barom i Abu Hamazom ubio dvojicu Britanaca, novinara Bi-Bi-Sija."
 
Dvadeset godina od...

Sledeće godine će biti 20 godina od kako su babu i dedu ubili muslimani u Sarajevu. Još boli!

Ja sam tada imala 17 godina i skoro ceo kratki vek sam provela uz babu i dedu, zajedno sa roditeljima i sestrom.

Ogromna je i teško izreciva tuga što jos ni danas nismo došli do dedinih ostataka. Moj tata je identifikovao baku 2005. godine i sahranili smo je.

Ja živim u Melburnu i retko, ali redovno posetim Sarajevo. To je uvek samo na par sati jer mi ono sa mrakom postaje nelagodno. Kao da će da se tu negde odvija neki tamni vilajet, neka mistična sila, zamotana i sakrivena...

Nedavno sam bila u Sarajevu, opet. Stalno idem tamo po nešto, osećam dug. Veliki dug prema meni, prema mojoj Anđi i Boži. I tako neće rana da se zaceli.

Zločinački ubijeni a čak im se ni ne priznaje. Ne Srbima, nema veze što se hoda po skrivenim grobovima.

U bišse Vase Miskina stoji ploča - spomenica poginuilm ispred pekare 1993. godine. Iz originalnig kamena je isečen kvadrat sa brojem i umentnut novi! Na njemu sada piše broj 26 ??!

Ja hoću da mojoj Anđi i Boži i sv im ostalim Srbima ubijenim u Sarajevu i da im tamo podignem spomenik - baš tamo gde su i ubijeni i gde hiljade njih i dalje ostaju.

Pozdrav svima čiji su mili postradali u ratu!
 
Zločini nad Srbima u Pofalicima

Prošlo je 19 godina od stravičnog zločina nad Srbima iz Pofalića a da za to niko nije odgovarao. Napad je počeo rano u jutro, dok su stanovnici Pofalića još uvjek spavali. Žene i djeca, koji su uspjeli izbjeći taj masakr, došli su u Vogošću i u kasarnu u Rajlovcu. Mnogi od njih, bježeći od muslimanskog noža, bježali su i u pidžamama.

Bio sam očevidac kako su se snalazili da dođu do nekog dijela odjeće. Jedna stara žena ušla kroz razbijen izlog u tekstilnu prodavnicu u Vogošći. Na sebi je imala samo spavaćicu. Kada sam vidio da je ušla u radnju prišao sam izlogu i napao je zašto to radi. Žena koja je mogla biti istih godina kao moja majka, okrenula se prema meni, povukla spavaćicu sa rukom, i počela da mi objašnjava da nema šta da obuče i da je jedino imala spavaćicu na sebi kada je izbjegla iz Pofalića. Kada sam to čuo, suze su mi same potele niz obraze!

U Sarajevu se taj zločin obilježava kao velika pobjeda!

Kako bi svijet reagovao kada bi Srbi počeli slaviti pobjedu u Srebrenici? U ovom prilogu RTRS-a ćete naći mnogo informacija vezanih za Pofaliće.

 
Teritorija na kojoj se slave najveći koljači ww2 je zatrovana zločinom i zločincima

Da.. tzv. R. Hrvatska i islamski trouglostan...

- - - - - - - - - -

Zločini nad Srbima


Datum: 11. 10. 2010 21:00
Autor: Slobodan Dakić


Srbe u zapadnoj Krajini kroz vijekove su "trali" mnogi okupatori, zavojevači, navodni "oslobodioci"... , ali niko od tih "moćnika" nije nanio toliko zla i načinio toliko zločina srpskom stanovništvu u 13 zapadnokrajiških opština kao u posljednjem ratu hrvatski i muslimanski vojnici iz Zagreba, Bihaća, Sarajeva...

Ubijeno je više od 2. 000, a sa svojih vjekovnih ognjišta protjerano oko 120 hiljada Srba. Poslije najezde ostala je pustoš, spaljeno i sa zemljom sravnjeno 300 srpskih gradova i naselja. Ostala su samo zgarišta i tragovi zvjerskih zločina koje teško može da razumije normalni ljudski um.

Spaljeno je sve što je bilo srpsko, prema "receptu" "spaljena zemlja", a u "režiji" generala Ante Gotovine i Atifa Dudakovića. One Srbe koji nisu uspjeli da pobjegnu "oslobodioci" iz Splita, Varaždina, Zagreba, Bihaća, Bužina... su likvidirali. Ubijeno je više od 2. 000 nevinih civila i zarobljenih srpskih vojnika od Grahova, preko Petrovca, Ključa do Jajca i Mrkonjić Grada.

Prema podacima Koordinacionog tima Vlade RS za istraživanje ratnih zločina, iz više masovnih grobnica ekshumirano je 1. 214 tijela, dok se još traga za 420 tijela. Naime, u masovnoj grobnici Kamen kod Glamoča pronađeno je 108, u naselju Šušnjar kod Sanskog Mosta 78 tijela, u masovnoj grobnici Carevo polje kod Jajca 90, a u Mrkonjić Gradu 181 tijelo ubijenih srpskih civila i vojnika...

Dokaza o zločinima je mnogo, ali nije se dogodilo ono što je trebalo: nije podignuta nijedna optužnica protiv zločinaca. Ni televizijski snimak koji je "zaledio" normalni ljudski um u kojem komandant Petog korpusa Armije RBiH Atif Dudaković urla: "Pali, pali sve. Nek pali sve odreda... " nije dovoljan dokaz da "ćutolozi" u Tužilaštvu BiH podignu optužnicu. Nije izgleda dovoljan dokaz ni masovna grobnica u Mrkonjić Gradu sa 181 ubijenim srpskim civilom. U njoj su sahranjeni muškarci, žene i djeca ubijani tupim predmetima i maljevima. Žrtvama su razbijane lobanje, oštrim predmetima sječene ruke, noge, uši... Iskopavanje grobnice bio je stravičan prizor za patologe, a da se ne govori o porodicama žrtava. Ni dokumentacija o zločinima u Mrkonjić Gradu koja teži 40 kilograma, sa analizama, dokazima, ekspertizama nije bila dovoljno "teška" da Haško tužilaštvo pokrene procesuiranje zločina, nego je predmet vratilo Sudu BiH da skuplja prašinu po nečijim fiokama. U tom sudu, vjerovatno i ne znaju gdje se i kod kojeg "krojača pravde" nalazi nakupljen prašine predmet o ratnom zločinu u Mrkonjić Gradu.

Porodice žrtava, ali i srpski narod se pitaju ne dešava li se tako još jedan zločin, ovoga puta nad istinom i pravdom, Ili, možda srpske žrtve nemaju pravo na pravdu, a njihove porodice na mir i ljudski spokoj.
 
Da li je "Oluja" genocid?

1. Геноцид је координисана планска радња. Заснована на идеологији, државним институцијама, двослојном сету закона, са циљем да се једна етничка или социјална група потпуно елиминише са једног простора.

По конвенцији геноцида: Genocide does not necessarily mean the immediate destruction of a nation, except when accomplished by mass killings of all members of a nation. It is intended rather to signify a coordinated plan of different actions aiming at the destruction of essential foundations of the life of national groups, with the aim of annihilating the groups themselves.



F. Tuđman: Nije nam glavna zadaća Bihać, nego je nanošenje na nekoliko pravaca takvih udara da se srpske snage više ne mogu oporaviti, nego da moraju kapitulirati. Da ostanu poslije toga samo nekakve enklave koje bi se morale predati. Imamo i naklonost SAD, ali do određene granice, ako ćete, gospodo, izvršiti na profesionalan način kao što ste izvršili u zapadnoj Slavoniji u roku od nekoliko dana, onda možemo računati da ćemo politički dobiti.

Gotovina: U ovom trenutku mi kompletno s našom tehnikom kontroliramo Knin. Ako je zapovjed za udar na Knin, mi ga za nekoliko sati rušimo, kompletno.

M. Tuđman: Da li ovdje da se na radiju prenosi poruka koji su im putevi otvoreni za izvlačenje?

F. Tuđman: Da, to bi trebalo reći - ne da su im otvoreni, nego li da je opaženo da se civili izvlače tim i tim putevima.

G. Šušak: Ja mislim da bi to psihološki imalo efekat na njih da mi, nakon prvog dana operacije po Benkovcu, Obrovcu riskiramo baciti letke, u njemu kazati puteve kojima se mogu izvlačiti.

F. Tuđman: Jedan letak ovako, znači, opće rasulo, pobjeda Hrvatske vojske uz podršku svijeta itd. Srbi, vi se već povlačite preko itd., a mi vas pozivamo da se ne trebate povlačiti... Znači, na taj način im dati put, a jamčiti tobože građanska prava itd.

G. Šušak: Ja isto predlažem koliko je god Markač sposoban njih nagovoriti na provokacije, njega oni po Velebitu mogu negdje gadati, to nam neće biti neko pokriće.

Norac: Skupa s njime bi trebalo isprovocirati da možda i po Gospiću ili nečemu lupnu dvije granate. Mislim, treba po naseljenom mjestu.

F. Tuđman: Dobro.

M. Norac: Izvršiti sa minobacačem ili tijekom noći ili tijekom dana taj prostor, paliti nekoliko projektila.

F. Tuđman: Idem u Ženevu da prikrijem ovo, a ne da tamo razgovaram. Neću poslati ministra, nego ću poslati pomoćnika ministra unutarnjih poslova. To je u četvrtak. Prema tome, da prikrijem ovo što spremamo za dan poslije. Tako da mi suzbijemo bilo kakav argument u tom i takvom svijetu da mi nismo željeli razgovarati.

----------------------------------------------

Суд у Хагу у обрзложењу пресуде Крстићу зе геноцид: НИЈЕ БИЛО ИЗЈАВА ЧЛАНОВА Штаба и команде ВРС по којим би се могло закључити да је убијање босанских муслимана мотивисано геноцидном намером да се унитште муслимани из Сребренице

F. Tuđman: Jedan letak ovako, znači, opće rasulo, pobjeda Hrvatske vojske uz podršku svijeta itd. Srbi, vi se već povlačite preko itd., a mi vas pozivamo da se ne trebate povlačiti... Znači, na taj način im dati put, a jamčiti tobože građanska prava itd.

F. Tuđman: Idem u Ženevu da prikrijem ovo, a ne da tamo razgovaram.

 
F. Tuđman: Nije nam glavna zadaća Bihać, nego je nanošenje na nekoliko pravaca takvih udara da se srpske snage više ne mogu oporaviti

Boldovano je neko prepravio. Treba "... da Srbi jednostavno nestanu ..."

U suštini nije ni bitno. Kada se uporede naredjenja i posledice na terenu, "Oluja" je genocid većih razmera od "Srebrenice". A o glupim srpskim političarima i vojnicima /Mladić u kameru: Došlo je vreme da se turcima osvetimo od bune na dahije do danas". Za razliku od retardiranih četnika, dekjlarisani ustaša koji je kod nas gulio 8 godina ćorkem Franja Tudjman kaže: Idem u Ženevu da prikrijem ovo, a ne da tamo razgovaram.

Zato su u gradjanskim ratovima 90-tih Srbi izgubili sve a Hrvati dobili sve što su Srbi izgubili. Prosečan ustaša je neupooredivo pametniji od prosečnog četnika, a nije bilo komunista da im svima j. mater.
 
Platin:
Poštovani,

Napravili ste prekršaj na forumu!

Razlog: Provociranje / odgovor na provokaciju
-------
Provociranje
-------

Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), može rezultovati ograničenjem pristupa sve dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.

Problematičan tekst:
[post]26376062[/post]
U pravu si ne treba dozvoliti diskusiju na bazi negiranja genocida.

Наравно... :ok:

С`тим што мора да се напомене да је у случају Сребренице, у питању дефекализација терена.


Forum Krstarice

У чему је проблем?
И ти имаш проблем да схватиш написано?

Није ни чудо, какви су остали модератори на овом форуму...
Изгледа да је истина што се прича по друштвеним мрежама, да вас бирају по ретардираности...

Част изузецима, њој и њему...
 
Boldovano je neko prepravio. Treba "... da Srbi jednostavno nestanu ..."

U suštini nije ni bitno. Kada se uporede naredjenja i posledice na terenu, "Oluja" je genocid većih razmera od "Srebrenice". A o glupim srpskim političarima i vojnicima /Mladić u kameru: Došlo je vreme da se turcima osvetimo od bune na dahije do danas". Za razliku od retardiranih četnika, dekjlarisani ustaša koji je kod nas gulio 8 godina ćorkem Franja Tudjman kaže: Idem u Ženevu da prikrijem ovo, a ne da tamo razgovaram.

Zato su u gradjanskim ratovima 90-tih Srbi izgubili sve a Hrvati dobili sve što su Srbi izgubili. Prosečan ustaša je neupooredivo pametniji od prosečnog četnika, a nije bilo komunista da im svima j. mater.

Nije stvar u tome da li je "Oluja" genocid vecih razmera. Nije ni stvar u tome ko je sposobniji niti ko je pametniji.

Stvar je u iskrivljavanju cinjenica i lazima.

Stvar je u ulozi Haskog tribunala - i buduce pravde u kojoj ce ziveti nove generacije.

Masovno ubistvo ratnih zarobljenika je zlocin - ali nije genocid. Srebrenica nije genocid ni po zakljuccima Haga ("On its face, however, the plan for Krivaja 95 certainly did not include a VRS scheme to bus the Bosnian Muslim civilian population out of the enclave, nor to execute all the military aged Bosnian Muslim men).

Dakle sam sud u Hagu - kaze.... "Kad mi kazemo tako je - bez obzira na ono sta smo utvrdili."

I onda sudija Meron (Amerikanac, teoreticar - i zastupnik osnivanja na Rimskoj konferenciji 1991. godine tog posebnog suda u Hagu - i njegov dozivotni predsednik (trenutno treci mandat) - uprkos odluci sudskog veca u slucaju "Gotovine" - kaze nisu krivi.

Nije Srebrenica genocid - a genocid nije ni Oluja.

Genocid se ne desava u jednoj vojnoj akciji.

Nad Srbima je u Hrvatskoj pocinjen genocid - on obuhvata namere Starcevica - koje zvanicno slede hrvatske vlade u raznim oblicima u poslednjih sto godina - dokazi za to su i Starcevic i Pavelic, i Tudjman, I Brioni, i Jadovno, i Oluja, i Zakoni NDHa i Zakoni Tudjmana, i palenje i unistavanje osnove za zivot u Krajini i ovo:



Ovo je prva kvalifikacija genocida u Srebrenici - na temelju koje se baziraju sve ostale presude za "genocid":

ICTY сматра у случају Крстић, да је убијање мушкараца способних за војну службу доказ из којег се може закључити да је Крстић и неки чланови штаба ВРС имали задатак да униште све Муслимане у Сребреници. Суд у Хагу у образложењу пресуде каже: Извршиоци геноцидне намере би скоро неизоставно опколили и цивиле.

Ova zena je po obrazlozenju "US experata" i zvanicnih lica ubijena jer je "mozda" imala bombu u gepeku.
Presuda za genecid: "Izvrsioci genocidne namere bi skoro neizostavno opkolili i civile"......"dokaz iz kojeg se moze zakljuciti"

A sta da su opkolii i civile? Da li bi to onda bio genocid?
 
У чему је проблем?
И ти имаш проблем да схватиш написано?

Није ни чудо, какви су остали модератори на овом форуму...
Изгледа да је истина што се прича по друштвеним мрежама, да вас бирају по ретардираности...

Част изузецима, њој и њему...
:mrgreen: e neka su te :mrgreen:
 
Zlocini koji su dokazani su pocinjeni od strane Drazena Erdemovica (Hrvata) Franca Kosa (Slovenca) Marka Boskica (Hrvata).....

I to su srpski zločini, učinjeni za srpsku stvar.
Sasvim je svejedno koje je nacionalnsti izvršioc - koji to sigurno nije radio na svoju ruku.

Na stranu to što je sasvim nevjerojatno da su njih trojica pobili par tisuća zarobljenika.

Pa dobro, ******, zar je toliko teško reći: Da, mi Srbi smo u Srebrenici počinili zločin.
U čemu je problem?

Čemu vrdanje?
 
I to su srpski zločini, učinjeni za srpsku stvar.
Sasvim je svejedno koje je nacionalnsti izvršioc - koji to sigurno nije radio na svoju ruku.

Na stranu to što je sasvim nevjerojatno da su njih trojica pobili par tisuća zarobljenika.

Pa dobro, ******, zar je toliko teško reći: Da, mi Srbi smo u Srebrenici počinili zločin.
U čemu je problem?

Čemu vrdanje?

Nebeski narod ne cini zlocine!
 
Mi se borimo protiv demona u ljudskom obliku. Skolni smo dehumanizaciji svojih "neprijatelja". Uglavnom ih proglasimo otpadom naseg nacionalnog korpusa, izmetom, fasitima(iako to nisu), neprijateljima i slicno. Pod tim izgovorom ih je lakse upokojiti.....

Pa to valjda rade svi.

Kažeš im da nisu ljudi, pa onda možeš pucati nekome u potiljak i uspust se pridržavati one božje "ne ubij".
 
I to su srpski zločini, učinjeni za srpsku stvar.
Sasvim je svejedno koje je nacionalnsti izvršioc - koji to sigurno nije radio na svoju ruku.

Na stranu to što je sasvim nevjerojatno da su njih trojica pobili par tisuća zarobljenika.

Pa dobro, ******, zar je toliko teško reći: Da, mi Srbi smo u Srebrenici počinili zločin.
U čemu je problem?

Čemu vrdanje?

Pa haski sud nije nasao nalogodovca.....jedino se zna da su izvrsioci od nepoznatih lica trebali primiti zlato.

I poznato je da neki izvrsioci i dan danas ratuju za francusku legiju stranaca po Africi....

I poznato je da je nova vlast pustila na slobodu pripadnike grupe "Pauk" - osnovano osumnjicene da rade za francusku obavestajnu sluzbu i osnovano osumnjicene da su ucestvovali u likvidaciji zarobljenika u Srebrenici.

Nisu Srbi ustase da bi ubijali..... Srbi su pobili one ste su se pod oruzjem i borbom povlacili prema Tuzli.

Ono sta je dokazano jest da je bilo masovnih ubistava - a izvrsioci (ko zna po cijem nalogu) - 2. Hrvata, jedan musliman, jedan Slovenac i cetiri Srbina - svi za pare i svi do jednog izvan formacijske jedinice (10 diverzantski odred je bio raspusten i na odmoru - a ovi prihvatili izvrsenje streljanja - mada jos do dan danas nisu otkrili ko im je naredio - naredbodavac im je nepoznat - a akcijom nije rukovodio ni potporucnik (sta bi bilo u skladu sa subordinacijom i komandovanjem VRS) nego je potporucniku i desetaru komandovao vojnik. - To je ono sta je nedvosmisleno utvrdjeno.
 
Pa to valjda rade svi.

Kažeš im da nisu ljudi, pa onda možeš pucati nekome u potiljak i uspust se pridržavati one božje "ne ubij".

Malo nam je 15 hilajda Hrvata, 60 hiljada Muslimana i 13 hiljada Siptara iz proslog rata! MI BI JOS, JOS, I JOS... JOS MESA, GLAVA, TRUPLA.... SAMO DA TECE KRV!:evil: Uvek ce nam neko ostati duzan.....iz mrznje se jedino moze izroditi mrznja, ZATO JE TAKO PROKLETA I STETNA!

Ima ona pricica o rasistima koji su u nekom hipotetickom slucaju pobedili, i nametnuli svoje zakone na svetu! Sta su prvo uradili..... POCELI SU DA SE SVADJAJU OKO TOGA, KO JE BELJI, SVETLIJI I ARIJANSKIJI!!!!!
 
Poslednja izmena:
Malo nam je 15 hilajda Hrvata, 60 hiljada Muslimana i 13 hiljada Siptara iz proslog rata! MI BI JOS, JOS, I JOS... JOS MESA, GLAVA, TRUPLA.... SAMO DA TECE KRV!:evil: Uvek nam je neko duzan.....iz mrznje se jedino moze izroditi mrznja, ZATO JE TAKO PROKLETA I STETNA!

Ima ona pricica o rasistima koji su u nekom hipotetickom slucaju pobedili, i nametnuli svoje zakone na svetu! Sta su prvo uradili, POCELI SU DA SE SVADJAJU KO JE BELJI, SVETLIJI I ARIJANSKIJI!!!!!

To seru samo oni koji su s guzicama nule crtali po pijesku dok smo ti i ja nosili puške.

E, njima su danas velika muda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top