Ama nije "Rezolucija o Srebrenici" već ...

ratnih zločinaca
Za te posrnule duše se niko nikad nije iskreno i pravedno pomolio. Dosta im je toliko od mene. Pale duše, pali svet. Ko neće da se ponaša čovečno, sa takvima će da se sretne jednom kad bude:"Oh, smrt nije kraj?!"
:(
Žao mi je, mnogo žao, ali... svi gresi će doći na naplatnu rampu kad tad! Bog je najveći!
 
Volela bih da se ne hvatamo zvaničnika, već da razmenjujemo mišljenja.
Zašto odmah psovke i svađe?
Kad bih bila u mogućnosti, od rata bih spasila i vinsku mušicu, a ne ljudsko biće.
Hajde, za početak, da mislimo na svetlu i lepu budućnost.
Dosta je više!
Čak sam i u porodici vešticu smirila i oporavila na neko vreme-što svi da samo ne probamo da budemo ljudi?
Što odmah svađa i animozitet?
 
Poslednja izmena:
Neke i rade. Jesi li skoro bila u crkvu?
Pametniji? Ili naterani bez ikakvog izbora. Videli smo kako se žene bore da skinu hidžab.
Skoro svake nedelje.
Meni niko i ništa na svetu ne smeta, sve dok me ne napadne. Napadne te neko iz rođene kuće, a ne iz druge nacije i veroispovesti!
To je sve život.
Pred Bogom zaista nema mnogo izbora-hoćeš/nećeš, sve je nešto tako, a načini, tj. KAKO, to je prema ličnom izboru, bar u hrišćanstvu.
Volim sve verne ljude, svih vera. Svi su za DALJE, IDEMO DALJE, BOLJE, LEPŠE!
Loši vernici su sigurno gori i od nevernika!
 
Skoro svake nedelje.
Meni niko i ništa na svetu ne smeta, sve dok me ne napadne. Napadne te neko iz rođene kuće, a ne iz druge nacije i veroispovesti!
To je sve život.
Pred Bogom zaista nema mnogo izbora-hoćeš/nećeš, sve je nešto tako, a načini, tj. KAKO, to je prema ličnom izboru, bar u hrišćanstvu.
Volim sve verne ljude, svih vera. Svi su za DALJE, IDEMO DALJE, BOLJE, LEPŠE!
Loši vernici su sigurno gori i od nevernika!
Ala ti pišeš nepovezano, ali poznate si po tome, tako da..
 
Ala ti pišeš nepovezano, ali poznate si po tome, tako da..
Biće da ti nepovezano čitaš, ali nema veze. Dođe iz dupeta u glavu nekad... Živ i zdrav bio!
Ja nepovezano pišem? Pojedini ljudi misle da pričam neki drugi srpski jezik!
Deca taj drugi srpski obožavaju, a odrasli...
Samo mala manjina odreaguje kako sam očekivala. Indoktrinacija.
Konjima stavljaju one amove da gledaju samo pravo. Još nisam otkrila šta stavljaju ljudi ljudima da su all straight, sve pravo-ni levo, ni desno!
Neću više da se bavim ovim, suvišno je. Hvala ti na komplimentu!
 

Back
Top