"U Srebrenici nije bilo genocida" - Efraim Zurof

Pobio bi on da je mogao, bez svake sumnje, i ne znam što sad kmečite, pravite mitinge, cmizdrite-sad muški snosite posljedice.
Vidi, kroz celu ljudsku istoriju vojske su se unistavale.
Vojnik ide u rat da pobedi, a igra je jednostavna; ubij ili budi ubiVen.
Ubijanje civila moze da se racuna kao genocid, a i to ako je to organizovana praksa na celoj teritoriji gde se vodi sukob.
Ne postoji lokalni genocid, a pogotovu ne nad vojnicima tj. Sto su sve vojno sposobni muskarci u ratnom podrucju.

Cilj svakog rata je pobiti sto vise neprijateljskih vojnika ako te neko pita.

Kada se već toliko kunete u istinitost i vrijednost Zuroffovih izjava, onda sigurno i ovu smatrate jednako istinitom i vrijednom.

Direktor Centra "Simon Wiesenthal" Efraim Zuroff: "Nažalost, i pojedini srpski, pa čak i izraelski istoričari preuveličavaju broj žrtava Jasenovca."

https://www.srbijadanas.com/vesti/i...-da-ode-u-jasenovac-kad-god-pozeli-2022-07-24

:kafa:
Naravno da neki preuvelicavaju.
Nije poenta Jasenovca jel tamo ubijeno 700, 500 ili 350,000 ljudi; vec sto su to bili civili; zene, deca, starci i ZATO JE GENOCID.

Vidi, kroz celu ljudsku istoriju vojske su se unistavale.
Vojnik ide u rat da pobedi, a igra je jednostavna; ubij ili budi ubiVen.
Ubijanje civila moze da se racuna kao genocid, a i to ako je to organizovana praksa na celoj teritoriji gde se vodi sukob.
Ne postoji lokalni genocid, a pogotovu ne nad vojnicima tj. Sto su sve vojno sposobni muskarci u ratnom podrucju.

Cilj svakog rata je pobiti sto vise neprijateljskih vojnika ako te neko pita.
UN rekli svoje, prođi me se, Bogat'

UN rekli svoje, prođi me se, Bogat'
Vojska je rekla svoje, a popisam se na UN.
Ta govna su i donela svu nesrecu kad su tu dosli; kao i u Lisabonu kad su se lokalci dogovorili pa onda opet dosli sa strane i posejali rat.

Dogovorise se ‘22 i u Istanbulu pa dodjose mirotvorci da napune zemlju tudjim zivotima.

Nema vama srece dok budete sa tudjinom surovali.

Vojska je rekla svoje, a popisam se na UN.
Ta govna su i donela svu nesrecu kad su tu dosli; kao i u Lisabonu kad su se lokalci dogovorili pa onda opet dosli sa strane i posejali rat.

Dogovorise se ‘22 i u Istanbulu pa dodjose mirotvorci da napune zemlju tudjim zivotima.

Nema vama srece dok budete sa tudjinom surovali.
Mnogo si nervozan :D

Back