Где су бре ти спонзори?

Слабо ја познајем спонзоруше и не пратим њихов рад, али ако су успешне у ономе што раде, онда тешко да су глупе. Има и таквих, сигурно, али има и оних јако мудрих.

Иначе би пушиле свом мушкарцу у замену за паштету и јогурт за доручак и фенирање код локалне фризерке једном у три месеца.
Ne sumnjam da ima inteligentnih, ali stvarno ne znam neki poznat primer.
 
Recimo, ludi Elon Musk:

Prva zena (dok nije bio bas nesto bogat i nije imao mnogo kose) - psiholog, pisac i svasta nesto. Gledao sam i neke njene govore, bas inteligentna, elokventna i senzualna zena.

Tri klase iznad ovih sponzi s kojima se kasnije smucao i davao deci imena koja lice na passworde za /pol/.

Не верујем да Илон Маск себи бира глупе жене за заједнички живот.
 
Koji bi bio primer toliko inteligentne sponzoruse?
Profesor univerziteta? Poznata umetnica? Naučnica u nekom institutu? 🤗

Prošle zime sam upoznala tipa koji je nudio da budem sa njim što znači pošto je direktor jedne uspešne firme sa centralom u inostranstvu, da idemo svaki vikend na kop, na more gde poželimo, stan veliki nov blizu škole gde mi idu klinci, zauzvrat šta, veza sex, pokazivanje pred prijateljima (oni nisu u fazonu da bi cenili mlade lepe neobrazovane žene jer su svi sa puno fakulteta i to smatraju višom kastom). I sad, ko je meni kriv što ja ne bih da budem sa njim jer mi se baš i ne dopada nego sa nekim ko mi ne nudi ništa od toga, ali mi se dopada. Niko. I ja sam zadovoljna svojim izborima. Ali bi bilo glupo da ljubomorišem na one koje iskoriste svoj izgled, pamet itd da bi se dobro udale što je isto vrsta sponzorisanja ili bile za veze, ljubavnice i sl. Niti podržavam niti ne podržavam. Ali sam sigurna da postoji velika potražnja za pametnim i obrazovanim lepim ženama, jer šta god da se priča o muškarcima, ako su pametni, uvek će se pre u društvu poslovnih ljudi itd pohvaliti pametnom, obrazovano i zgodnom ženom sa dobrim CVijem nego nekom sa srednjom školom. Tako je.
 
Стално су спонзоруше на мети осуда,

а једине жртве спонзоруша могу да буду спонзори.

Ако су, уопште, спонзори жртве. Ако нису, онда не видим зашто би спонзоруше било коме на овом свету сметале?


Него, не би ни било спонзоруша, да нема спонзора.

Па....где су ти спонзори? Ја још не видех да неко спонзорише и плаћа угодан живот неким лепим, паметним и згодним девојкама.

мсм..не кажем да нема, али нешто не виђам нигде. Осим у Х романима или неким филмовима или у неким апстрактним темама по форумима (разним).


Ја сумњам да ти спонзори постоје, а ако не постоје, онда не постоје ни спонзоруше.

А ако и постоје, спонзоришу од својих пара, јер их то ложи. Свако нешто воли на овом свету, па тако, ако неко воли да спонзорише, шта има ми ту да се мешамо и осуђујемо или одобравамо?
Па на форуму. Побегли од необузданих спонзоруша да овде нађу уточиште.
 

Back
Top