Da li su jutarnje i večernje poruke od momka devojci tipa "Dobro jutro, lepotice!" i "Laku noć, lutkice!" odvratne?

Neke žene po ovom videu preziru takve poruke poslate telefonom, dakle SMS, Viber ili Vacap. Dok takođe konzervativnije žene ovo ne osuđuju već im je okej.
I čak osuđuju žene koje ovako netolerantno hejtuju jutarnje i večernje SMS poruke.

Šta vi mislite?

Prvo je pitam da li puši, za koga glasuje, u kojoj je femi udruzi žena....i selektiram, diskriminiram.

I ljepo mi jeeee...profiltriram i profitiram.

Eeee, dobri moj, ni horori nisu ono što su bili.🤨

Дошао....по своје. :mrgreen:

Neke žene po ovom videu preziru takve poruke poslate telefonom, dakle SMS, Viber ili Vacap. Dok takođe konzervativnije žene ovo ne osuđuju već im je okej.
I čak osuđuju žene koje ovako netolerantno hejtuju jutarnje i večernje SMS poruke.

Šta vi mislite?

Мени је више привукла пажњу ова фотографија са истог профила:

GJW4HOrWEAAFZeB

ujutro ee navačer meee i dosta razgovora :rotf:
Zakaj razgovori, samo sexić i vozdrica.

Kad mnogo trućkaš, možeš da pogriješiš.
Sa kontra pričom, kontextom
i eto svađe ili

tisuću zašto-zato...

samo roka mandoljina i next.

Šta vi mislite?

ja mislim da svako treba da radi ono što mu predstavlja zadovoljstvo
meni lično nisu potrebne nikakve poruke, izbegavam ta neka neobavezna dopisivanja u širokom luku, čak i sa prijateljima
ako imaš nešto da kažeš- reci
ali da se dopisujemo samo eto tako.. to mi je onako.. nezrelo malo i malo fuj
znači okej je razmena informacija ili u svrhu boljeg upoznavanja ili tako nešto
ali d.jutro/dan, l.noć.. nisam baš luda za tim

Back