Da li su jutarnje i večernje poruke od momka devojci tipa "Dobro jutro, lepotice!" i "Laku noć, lutkice!" odvratne?

Nikako ne volim da me neko davi,

posebno na početku

pri upoznavanju, jer mi tad smeta.

Međutim, kad se

već zaljubim

volim sve 😊

znači, na

početku polako. Posle kad

se zahuhta kako ko voli.
Koliki je "početak upoznavanja"?!!

Tjedan dana, 2, 1 mjesec...

2-4-7 sexanja...napravi dulju rasčlambu

Au, pa ti bi da pišem naučni rad na temu

Dok se ne zaljubim. 🌸
Malo gore si rekla da

NISI ZALJUBLJIVE PRIRODE.

Da li onda iz kvantitete 10-20-30 frajera
proizilazi 1-2 zaljubljivanja.

Da moraš da ih kušaš, selektiraš, skautiraš, odradiš razne experimente.

Malo gore si rekla da

NISI ZALJUBLJIVE PRIRODE.

Da li onda iz kvantitete 10-20-30 frajera
proizilazi 1-2 zaljubljivanja.

Da moraš da ih kušaš, selektiraš, skautiraš, odradiš razne experimente.
Da, prvo da mi se svidi, kako zašto ne znam, recimo dopadniji su mi introvertniji, ali sposobni, određeni, znaju šta hoće, onda se sexamo, posle jednog ili par puta se vidi da li mi se sviđa, i onda se spontano zaljubim ili ne. 🤣
Experiment bi bio sex i interakcija s tim u vezi. Nema tu raznih experimenata, jednostavno je

Da, prvo da mi se svidi, kako zašto ne znam, recimo dopadniji su mi introvertniji, ali sposobni, određeni, znaju šta hoće, onda se sexamo, posle jednog ili par puta se vidi da li mi se sviđa, i onda se spontano zaljubim ili ne. 🤣
Experiment bi bio sex i interakcija s tim u vezi. Nema tu raznih experimenata, jednostavno je
Onda si zaljubljive prirode, TOPLA, UMILJATA CICOS MACOS.

Koja čezne za pažnjom, zaštitom, skrbljenjem...što je fantastično.

Nisi neka ledena, hladna kučka,

Jer moraju biti tvoja razina PHD znanstvenici, ili prolaze i sveučilišno obrazovani, samo "masteri"...

Mnoge znam da neće se mešaju sa
"nižu klasu"...već samo

AP PARI...i bolje od sebe...

Back