Da li su jutarnje i večernje poruke od momka devojci tipa "Dobro jutro, lepotice!" i "Laku noć, lutkice!" odvratne?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.420
Neke žene po ovom videu preziru takve poruke poslate telefonom, dakle SMS, Viber ili Vacap. Dok takođe konzervativnije žene ovo ne osuđuju već im je okej.
I čak osuđuju žene koje ovako netolerantno hejtuju jutarnje i večernje SMS poruke.

Šta vi mislite?

Poslednja izmena:
Šta vi mislite?
Znam samo da osobe kojima je generalno teško da nazovu dobro jutro, dobar dan i dobro veče za mene nisu nikakvi ljudi. Mogu da budu karijeristi, bogati, popularni, lepi... ali bez tog manira su obična stoka!

Znam samo da osobe kojima je generalno teško da nazovu dobro jutro, dobar dan i dobro veče za mene nisu nikakvi ljudi. Mogu da budu karijeristi, bogati, popularni, lepi... ali bez tog manira su obična stoka!
Reč je o slanju poruka. Da li je okej da momak šalje takve poruke devojci svaki dan ili nije?

Najbolje prodjes kad te boli koorac,jedno pitanje zasto se salje i da li prija,a 1000 pitanja zasto nece da se posveti i posalje, na kom mu je mestu partner
Meni je partner uvek bio na prvom mestu i jbs dan ako ne prodje bez dodira, poljupca, zagrljaja koliko god da nekad bude usran i los bukvalno.

To je kontrol frik
Možda si ti prerasla ovo doba :D
U doba tvoje mladosti su mogli samo goluba poslati pa da ga uhvatiš i skineš mu porukicu s nogice.
Jako je ružno smatrati ODVRATNIM, kako si sama napisala, nešto što je možda posljednji trag lijepih, normalnih, međuljudskih odnosa.

Back