Где су бре ти спонзори?

Стално су спонзоруше на мети осуда,

а једине жртве спонзоруша могу да буду спонзори.

Ако су, уопште, спонзори жртве. Ако нису, онда не видим зашто би спонзоруше било коме на овом свету сметале?

Него, не би ни било спонзоруша, да нема спонзора.

Па....где су ти спонзори? Ја још не видех да неко спонзорише и плаћа угодан живот неким лепим, паметним и згодним девојкама.

мсм..не кажем да нема, али нешто не виђам нигде. Осим у Х романима или неким филмовима или у неким апстрактним темама по форумима (разним).

Ја сумњам да ти спонзори постоје, а ако не постоје, онда не постоје ни спонзоруше.

А ако и постоје, спонзоришу од својих пара, јер их то ложи. Свако нешто воли на овом свету, па тако, ако неко воли да спонзорише, шта има ми ту да се мешамо и осуђујемо или одобравамо?
To su matorani od 60+, uglavnom ko ovaj vlasnik megatrenda:
Ili sinovi, onih koji su se obogatili 90ih ili sada.
edit: alternativa su mladji futbaleri ili kosarkasi

A nisam u tom fazonu. U tim godinama se nadam da cu imati jednu babu.

Добро је да знаш своје домете.

Ипак, зашто о свом (тадашњем) вршњаку који, уместо бабе, жели две младе неговеатељице, говориш као о полусвету?

једноставно, воли и може.

Нека ради оно што воли док може.

Добро је да знаш своје домете.

Ипак, зашто о свом (тадашњем) вршњаку који, уместо бабе, жели две младе неговеатељице, говориш као о полусвету?
Zato sto tako izgledaju. Ne samo zbog toga.
једноставно, воли и може.

Нека ради оно што воли док може.
I ja volim da kazem kako mi vidjeno izgleda.

If it looks like a duck, walks like a duck and quacks like a duck, then it just may be a duck...

pa lepota i pamet baš i ne idu :malav: pogotovo ne medju sponzama a generalno većina sponza nema ni jedno ni drugo jel realno svaka ženska osoba kakva god da je može da napumpa usta i sise i da se baci u promet-uglavnom one koje su spremne na sve

То је погрешан стереотип.

Спонзоруше се јављају у свим облицима, посебно у лепим облицима, а што се памети тиче, многе су изузетно интелигентне.

Толико интелигентне да мушкарци могу само да их мрзе, а жене само да им завиде.

Msm besplatna "kur.va" će raditi sa uživanjem i bez apanaže, ali ako takve nema plati čovek za jedno dugotrajnije uživanje. Pretpostavljam da je to razlika sponzi i prostitutki, prve imaš stalno na raspolaganju, a ove za par sati. Zato su prve skuplje i plaćanje je na mesečnom nivou.

Спонзоруше се јављају у свим облицима, посебно у лепим облицима, а што се памети тиче, многе су изузетно интелигентне.

Girl power!

Koji bi bio primer toliko inteligentne sponzoruse?

Koji bi bio primer toliko inteligentne sponzoruse?

Слабо ја познајем спонзоруше и не пратим њихов рад, али ако су успешне у ономе што раде, онда тешко да су глупе. Има и таквих, сигурно, али има и оних јако мудрих.

Иначе би пушиле свом мушкарцу у замену за паштету и јогурт за доручак и фенирање код локалне фризерке једном у три месеца.

Back