Da li su jutarnje i večernje poruke od momka devojci tipa "Dobro jutro, lepotice!" i "Laku noć, lutkice!" odvratne?

Neke žene po ovom videu preziru takve poruke poslate telefonom, dakle SMS, Viber ili Vacap. Dok takođe konzervativnije žene ovo ne osuđuju već im je okej.
I čak osuđuju žene koje ovako netolerantno hejtuju jutarnje i večernje SMS poruke.

Šta vi mislite?

uvek u javnom zivotu svaku koja ti se svidi oslovi sa duso...pola njih ce da se iznervira i zesce popizdi, ali druga polovinaaaaaa :lol: dace ti na zrelosti i iskustvu, moz da budes i kao rosavi adolescentski nesretni slucaj, al kad odvalis duso to daje taku sigurnost i intimu u nastupu da ce svaka 5ta da zatrepce a svaka 20ta da ovlazi...posle je sve stvar tehnike.

zene najvise vole ako si im dosao iz njinih snova, ili proslih zivota da im naplatis stari neizmiren dug :lol:

uvek u javnom zivotu svaku koja ti se svidi oslovi sa duso...pola njih ce da se iznervira i zesce popizdi, ali druga polovinaaaaaa :lol: dace ti na zrelosti i iskustvu, moz da budes i kao rosavi adolescentski nesretni slucaj, al kad odvalis duso to daje taku sigurnost i intimu u nastupu da ce svaka 5ta da zatrepce a svaka 20ta da ovlazi...posle je sve stvar tehnike.

zene najvise vole ako si im dosao iz njinih snova, ili proslih zivota da im naplatis stari neizmiren dug :lol:
Nikad ja to neću biti Marlone.:)
Nije moj stil.
Ja sam tip koji izbegava i kad ga žene muvaju, a nekmoli neku da ulećem sa nekim niskim startovima.

Nikad ja to neću biti Marlone.:)
Nije moj stil.
Ja sam tip koji izbegava i kad ga žene muvaju, a nekmoli neku da ulećem sa nekim niskim startovima.
zamolio bi te da me vise nigde licemerno ne citiras, a na pp da mi dajes kartone bez ikakvog razloga.

da se lepo ti i ja razidjemo u miru. jel ok?

Back