Gde je izlaz iz problema

Suština je ko ima sreće da naiđe na normalnu osobu bolje po njega
Ko ne naiđe na normalnu nego na one suprotne ,kao ja ,onda mu nije lako
Vidiš ja nikad nisam ponizan pa sad da je preddamnom missica države
Cijenim i poštujem sebe
Sta ako su zene,imaju onu stvar,biološki zavisim od njih zbog dece,sad bih trebao dozvoliti da me vodaju na lancu kao psa i da me sprdaju???
Kako da ne
Za mene je ona koja me poštuje
Kao i ja nju
Da ne obostrano
suština je da na 100 njih možda su po desetak takve kakave ti misliš da su sve i to treba da izbaciš sebi iz glave.Znam da zvuči bolje kad kažeš sebi da te je neka odbila jer je sponzoruša a ti nemaš pare ili šta već,manje boli nego da se suočiš sa tim da jednostavno nisi njen tip,ali tako samo guraš sebi komplekse i sabotiraš sebe. To kako ih ti zamišljaš se odražava na to kakao se ponašaš s njima i to ih odbija,naravno.
Spusti se na zemlju,zaboravi sve što si mislio da znaš.Zaboravi fantzazije o nekim strankinjama koje te jedva čekaju raširenih ruku jer ćeš i sa njima proći isto sa takvom slikom žena koju imaš u glavi...Prva koja te bude odbila iz kog god razloga biće ti najcrnja đavolica kao i ove domaće.Znači zaboravi sve to.
Kada se upoznaješ sa nekom ne sabotriraj sam sebe.Znači nema kukumavčenja i patetisanja,nema grandioznih fantazija o idiličnim porodicima i deci jer pitanje je da li ćeš da joj se sviđaš uopšte.Budi svestan da svaka ima neki svoj ukus i da je prosto nemoguće da se uklopiš u to svakoj.Jednostavno nema teoretske šanse da se svakoj svidiš koja se tebi sviđa i to nije zato što je ona nemem pojma kakva nego zato što jednostavno ti nisi to što traži i da treba da probaš sa sledećžem bez ubeđivanja sebe u to da je ovakava i onakava i da ti na primer italijanka ne bi to uradela...jer italijanke isto kao i srpkinje imaju svoj svaka svoj ukus i ako nisi po ukusu te koju si startovao isto će te odbiti.
Odbijanje je nešto što moraš da prihvatiš realno,a ne da tešiš sebe kako je ta što te odbila bezdušna i najgora na svetu i nemam pojma šta...
 
Vec godinama nemam djevojku,zapravo nikad je nisam ni imao...a imam prilicno godina...
A za veliko cudo sam sasvim korektan i ok mladic.Sve sam pokusao za sve ove godine ali nista,to je najgore od svega...
Razbijam glavu razmišljajući u cemu je problem,gdje je resenje,gdje je izlaz...
Jedinac sam i moram da imam potomstvo...a opet stoji ovakva cinjenica...
Mislim da su današnje djevojke (necu da se izrazim sta, jer postujem pravila foruma)
I da je to sustina, nisam bogatas, seljacina drska jer one samo takvima daju sansu
Opet odrasrao sam u vrlo teskim porodicno-privatnim uslovima,nisam dobio roditeljsku ljubav ali opet mislim da nisam toliko nesposoban ni mentalno zaostao da ne mogu da zasnujem emotivnu vezu sa zenskom osobom.
Nego je problem sto danas skoro pa i nema normalnih zenskih koje hoce kulturnog i finog momka.
Dosao sam na ideju da su devojke u inostranstvu mnogo pitomike,kulturnije, komunikativnije za razliku od ovih sa Balkana i da u inostranstvu mogu da nadjem srecu i resenje.
Konkretno mislim na Kolumbijke, Venecuelanke,Italijanke, Turkinje
Mislim da je njihov mentalitet bolji nego nas
Necu dalje duziti pricu
Hocu da cujem vase misljenje i savete
zabluda ti je da su sa drugog podrucja devojke bolje od nasih
svuda ima svega
prve nabrojane imaju tri paralelne veze, onako sasvim opusteno zato dvaput promisli
 
E da...ako želiš neku samo zato što misliš da ti je vreme da se ženiš pa da ti žena rodi decu onda ti ne trebaju stvarno ni žena ni deca dok ne sazriš dovoljno da shvatiš da se prvo u brak ne ulazi jer ti dođe vreme nego se ulazi jer se naiđe na osobu sa kojom si kompatabilan i emotivno i u svakom drugom smislu,sa kojom razviješ duboka i iskran osećanja a deca tu dođu kao rezultat toga.
 
Vec godinama nemam djevojku,zapravo nikad je nisam ni imao...a imam prilicno godina...
A za veliko cudo sam sasvim korektan i ok mladic.Sve sam pokusao za sve ove godine ali nista,to je najgore od svega...
Razbijam glavu razmišljajući u cemu je problem,gdje je resenje,gdje je izlaz...
Jedinac sam i moram da imam potomstvo...a opet stoji ovakva cinjenica...
Mislim da su današnje djevojke (necu da se izrazim sta, jer postujem pravila foruma)
I da je to sustina, nisam bogatas, seljacina drska jer one samo takvima daju sansu
Opet odrasrao sam u vrlo teskim porodicno-privatnim uslovima,nisam dobio roditeljsku ljubav ali opet mislim da nisam toliko nesposoban ni mentalno zaostao da ne mogu da zasnujem emotivnu vezu sa zenskom osobom.
Nego je problem sto danas skoro pa i nema normalnih zenskih koje hoce kulturnog i finog momka.
Dosao sam na ideju da su devojke u inostranstvu mnogo pitomike,kulturnije, komunikativnije za razliku od ovih sa Balkana i da u inostranstvu mogu da nadjem srecu i resenje.
Konkretno mislim na Kolumbijke, Venecuelanke,Italijanke, Turkinje
Mislim da je njihov mentalitet bolji nego nas
Necu dalje duziti pricu
Hocu da cujem vase misljenje i savete
Da pa sigurno je problem u 7 milijardi ljudi oko tebe, a u tebi sigurno nije, kako da ne :lol:
Aj ti sinak kod psihologa pa da ti nadju gresku i objasne ti da kad ti se ponavlja neki sablon, nije do okoline, do tebe je, ti ga vrtis
Poradi na sebi
 
suština je da na 100 njih možda su po desetak takve kakave ti misliš da su sve i to treba da izbaciš sebi iz glave.Znam da zvuči bolje kad kažeš sebi da te je neka odbila jer je sponzoruša a ti nemaš pare ili šta već,manje boli nego da se suočiš sa tim da jednostavno nisi njen tip,ali tako samo guraš sebi komplekse i sabotiraš sebe. To kako ih ti zamišljaš se odražava na to kakao se ponašaš s njima i to ih odbija,naravno.
Spusti se na zemlju,zaboravi sve što si mislio da znaš.Zaboravi fantzazije o nekim strankinjama koje te jedva čekaju raširenih ruku jer ćeš i sa njima proći isto sa takvom slikom žena koju imaš u glavi...Prva koja te bude odbila iz kog god razloga biće ti najcrnja đavolica kao i ove domaće.Znači zaboravi sve to.
Kada se upoznaješ sa nekom ne sabotriraj sam sebe.Znači nema kukumavčenja i patetisanja,nema grandioznih fantazija o idiličnim porodicima i deci jer pitanje je da li ćeš da joj se sviđaš uopšte.Budi svestan da svaka ima neki svoj ukus i da je prosto nemoguće da se uklopiš u to svakoj.Jednostavno nema teoretske šanse da se svakoj svidiš koja se tebi sviđa i to nije zato što je ona nemem pojma kakva nego zato što jednostavno ti nisi to što traži i da treba da probaš sa sledećžem bez ubeđivanja sebe u to da je ovakava i onakava i da ti na primer italijanka ne bi to uradela...jer italijanke isto kao i srpkinje imaju svoj svaka svoj ukus i ako nisi po ukusu te koju si startovao isto će te odbiti.
Odbijanje je nešto što moraš da prihvatiš realno,a ne da tešiš sebe kako je ta što te odbila bezdušna i najgora na svetu i nemam pojma šta...
Znači, dok se ne smiluju nista
E jbg
 
Znači, dok se ne smiluju nista
E jbg
neće da ti se smiluje ako to čekaš...moraš da radiš na sebi da se otarasiš osobina koje te čine nepoželjnim...prva,ona koja najviše bode u oči je ta da si ogorčen i ona sklonost da ubeđuješ sebe da je većina žena nekako zlobno i bezdušno zbog toga što te odbijaju...a to ne rade iz zlobe,bar većina njih...Znači zamisli da tebe starjue neka devojka koja ti se ni malo ne sviđa? Naravno da bi je obio jer nije to što tražiš,zar ne?
 
ti me zezaš ili baš ne kapira kakao finkcioniše to?
Znaš ti priđeš,daš joj neki razlog da se zainteresuje za tebe i ako joj to odgovara onda lepo ide uzajamno muvanje...ako joj priđeš,pocediš jedva tri reči i čekaš da te ona svo vreme zabalja garantujem ti i da je bila zinteresovana kada si joj prišao ima da u 99% lučajeva izgubi interesovanje i da te odpiše. Jer devojke uvek imaju mnogo više opcija nego ti jer ih malo malo neko staruje i dovoljno je da samo malo sačekaju i prićiće im pre ili kasnije neko zanimljiviji od tebe.

Pa baš zbog tih koji startuju sve živo, zato žene i jesu takve. Posle kuknjava kako su svi muškarci svinje i kako samo hoće "ono". Posle čovek koji neće "ono" nego je ozbiljan i normalan, ispada budala jer neće da startuje bilo koga. I tako u krug.

Ljudi, džaba tupljenje slova ovde, izaći napolje, sesti u kafić, prošetati ulicom, pogledati malo i sve će biti savršeno jasno.
 
Vec godinama nemam djevojku,zapravo nikad je nisam ni imao...a imam prilicno godina...
A za veliko cudo sam sasvim korektan i ok mladic.Sve sam pokusao za sve ove godine ali nista,to je najgore od svega...
Razbijam glavu razmišljajući u cemu je problem,gdje je resenje,gdje je izlaz...
Jedinac sam i moram da imam potomstvo...a opet stoji ovakva cinjenica...
Mislim da su današnje djevojke (necu da se izrazim sta, jer postujem pravila foruma)
I da je to sustina, nisam bogatas, seljacina drska jer one samo takvima daju sansu
Opet odrasrao sam u vrlo teskim porodicno-privatnim uslovima,nisam dobio roditeljsku ljubav ali opet mislim da nisam toliko nesposoban ni mentalno zaostao da ne mogu da zasnujem emotivnu vezu sa zenskom osobom.
Nego je problem sto danas skoro pa i nema normalnih zenskih koje hoce kulturnog i finog momka.
Dosao sam na ideju da su devojke u inostranstvu mnogo pitomike,kulturnije, komunikativnije za razliku od ovih sa Balkana i da u inostranstvu mogu da nadjem srecu i resenje.
Konkretno mislim na Kolumbijke, Venecuelanke,Italijanke, Turkinje
Mislim da je njihov mentalitet bolji nego nas
Necu dalje duziti pricu
Hocu da cujem vase misljenje i savete
Kolumbija, Venecuela pa ti si moj najbolji drug. 😁😆 One su najlepše devojke na planeti. Samo su daleko osim da se preselis u Ameriku. Ziveti kod njih u te dve zemlje nije bas pametno, jer oni sami beze u Majami.
 
Eh...
Jedinac sam, a posto biološki ne mogu imati djecu bez zenskog pola, to je problem
Naravno da ne možeš, ali nemoj ni tako razmišljati...moram da oženim i da imam dijete-to svara pritisak.

Po redu....prvo da nađeš djevojku. Kažeš da si fin i kulturan mladić i da izlaziš sam. To nije problem uopšte čak je i prednost ali po tvom izlaganju stičem utisak da nisi nametljiv. Djevojaka finih ima ali treba im prići.


Imaš li ti neki hobi? Da se učlaniš u neku sekciju tipa plesna škola, kurs jezika, slikarstvo, plivanje, ljubitelji prirode itd...nešto gdje ima i ženskih. Tu je mnogo lakše upoznavanje, ostvariti kontakt sa nekom djevojkom nego u kafiću gdje svi "bleje" u društvu.

Ne gubiti nadu već u akciju. Ako se zatvoriš u kuću piši propalo. Tu te niko neće naći. Ima i toga npr.moja drugarica je upoznala svog sadašnjeg muža koji je došao kao vodoinstalater da joj izvrši neke popravke. 😁 Ali to su rijetkosti.
 

Back
Top