Gde je i sta radi DSS?

Moljac64

Elita
Poruka
16.586
gde je i sta radi DSS. vidim ukljucuju ih uvek u one analize javnog mnjenja ali ne cujem cime se bave ko je tamo sta se radi to. ako uopste i dalje postoji kao aktivna stranka. ako nije postala kombi stranka. jel ima neko da je iz tih krugova da zna sta se dogadja.
 
da se ispravim sad sam ukucao: covek je zavrsio sorbonu u parizu tamo je proveo dosta vremena a zena mu je francuskinja iz pariza. ali pravoslavac je.
То је једина странка за коју сам у животу гласао - али одласком Коштунице ОНИ СУ ПРОПАЛИ......... само су нека комби-форма.........
 
gde je i sta radi DSS. vidim ukljucuju ih uvek u one analize javnog mnjenja ali ne cujem cime se bave ko je tamo sta se radi to. ako uopste i dalje postoji kao aktivna stranka. ako nije postala kombi stranka. jel ima neko da je iz tih krugova da zna sta se dogadja.
DSS? To beše partija onog Trojanskog KONJA od Koštunića?:think:
 
DSS? To beše partija onog Trojanskog KONJA od Koštunića?:think:

:heart2: :heart2: :heart2:

1585429114287.png
 
gde je i sta radi DSS. vidim ukljucuju ih uvek u one analize javnog mnjenja ali ne cujem cime se bave ko je tamo sta se radi to. ako uopste i dalje postoji kao aktivna stranka. ako nije postala kombi stranka. jel ima neko da je iz tih krugova da zna sta se dogadja.

Moljac, nema ništa nigde; sad je epidemija. :lol: Posle ćemo se vratiti i DSS-u i SDS-u i PSS-u i svim drugima. :D
 
gde je i sta radi DSS. vidim ukljucuju ih uvek u one analize javnog mnjenja ali ne cujem cime se bave ko je tamo sta se radi to. ako uopste i dalje postoji kao aktivna stranka. ako nije postala kombi stranka. jel ima neko da je iz tih krugova da zna sta se dogadja.

Ушушкани су у нотарско адвокатско судску дуњу .. сигурни како бубреги у лију ....
 
Dr Vojislav Kostunica politicar o koga sam se zestoko ogresio. Ponet medijima i sam se podsmevao ovom coveku koji nije to zasluzio. Kakav je bio dostojanstven, digao je ruke od svega. Kakvog sada sehronju imamo ne znam kako je moguce,da ga proture za pretsednika.
Како си некад грешио за уваженог г. Коштуницу, сад грешиш у вези Вучића.
 

Back
Top