Gde je Nebojša iz Beograda?

Ne znam, nisam pratila detaljno, znam da je bio spor oko doktorata, ali iskreno, ne mora svaki politicar da ima fakultet zavrsen, tacnije neki i bez fakulteta mogu da budu odgovorni i da ne zvuce neobrazovano, zavisi kakvi su kao ljudi, da li odgovorni ili ne. On je, bar za mene, jedan od takvih, pa imao 10, ili nemao nijedan fakultet niti doktorat.
Синиша Мали је имао проблема са докторатом, не знам за Небојшу да ли је плагирао, у сваком случају човек је био на докторским студијама а од факултета ништа.
Проблем је што ми као држава имамо образоване кадрове, а не да запошљавамо партијске послушнике без факултета.
Од ових СНС ретко ко је завршио државни факултет, дакле кад се завршавају школе где не може да се падне година, онда такви људи могу да буду секретари, помоћници и тако нешто а не на месту министара. Није лепо, зар не ?
Испада као да ми као држава немамо кадрове нити неко може да направи јавни конкурс већ бирамо из странака па кад неко нема кога ставља кога има, тј. кога било.
 
Синиша Мали је имао проблема са докторатом, не знам за Небојшу да ли је плагирао, у сваком случају човек је био на докторским студијама а од факултета ништа.
Проблем је што ми као држава имамо образоване кадрове, а не да запошљавамо партијске послушнике без факултета.
Од ових СНС ретко ко је завршио државни факултет, дакле кад се завршавају школе где не може да се падне година, онда такви људи могу да буду секретари, помоћници и тако нешто а не на месту министара. Није лепо, зар не ?
Испада као да ми као држава немамо кадрове нити неко може да направи јавни конкурс већ бирамо из странака па кад неко нема кога ставља кога има, тј. кога било.

Ja sam nov na forumu, pa ne znam toliko forumase i njihov kontekst postova, pa izvini na ovom ali....


Molim te reci da se zezas? :sad2: :sad2: :sad2: :sad2:
 
Синиша Мали је имао проблема са докторатом, не знам за Небојшу да ли је плагирао, у сваком случају човек је био на докторским студијама а од факултета ништа.
Проблем је што ми као држава имамо образоване кадрове, а не да запошљавамо партијске послушнике без факултета.
Од ових СНС ретко ко је завршио државни факултет, дакле кад се завршавају школе где не може да се падне година, онда такви људи могу да буду секретари, помоћници и тако нешто а не на месту министара. Није лепо, зар не ?
Испада као да ми као држава немамо кадрове нити неко може да направи јавни конкурс већ бирамо из странака па кад неко нема кога ставља кога има, тј. кога било.
Daleko od toga i taman posla.

Ali on nije obican kadar, on je bio bas prirodni gospodin u masi recimo nekih Risticevica ili Altagica koji ogovaraju javno osobe koje nisu tu, iz javnog zivota. Jedino o koga se mozda malo ogresio, ali samo malo, a vidim da je ubrzo prestao, je Vuk Jeremic, a mozda cak i to ne.
 
Синиша Мали је имао проблема са докторатом, не знам за Небојшу да ли је плагирао, у сваком случају човек је био на докторским студијама а од факултета ништа.
Проблем је што ми као држава имамо образоване кадрове, а не да запошљавамо партијске послушнике без факултета.
Од ових СНС ретко ко је завршио државни факултет, дакле кад се завршавају школе где не може да се падне година, онда такви људи могу да буду секретари, помоћници и тако нешто а не на месту министара. Није лепо, зар не ?
Испада као да ми као држава немамо кадрове нити неко може да направи јавни конкурс већ бирамо из странака па кад неко нема кога ставља кога има, тј. кога било.
Najjače je kada Tomu Nikolića napadaju za diplomu a on je stekao za vreme njihove vlasti ili kohabitacije. Što su dali akreditaciju takvim fakultetima i univerzitetima onda? Mislim stvarno...
 
Pa vlast DS, SPS, DSS.... Toma je diplomirao pre 2012. Napredan čovek. Uzimaj dok može polsle kada ne može ko ti je kriv. :)
Завршио, наводно, приватни факултет, касније и мастер.
Чујем да радикали тврде да никад није положио ни један испит.
https://ziginfo.rs/zabavnik/agresiv...-priznao-toma-nikolic-nema-ni-fakultet-video/

Лажирао је факултет пре доласка на власт.
 
Poslednja izmena:
Meni on nedostaje. Necu da zalazim u to sta i kako, jer to su nagadjanja i nije moje da znam, ali to je bila jedna svetla i pozivina figura na tom nasem politickom nebu, retko normalna.

Svako zaduzenje koje je imao obavljao je neiritirajuce, korektno makar ovako iz javnosti posmatrano, nije se u tom sluzbovanju obrukao, a sad sto svakom moze da se nadje zamerka i mana tipa da li je zavrsio Megatrand kako treba, nije vazno, ionako ima prepisivanja i na drzavnim fakultetima.

To ionako ima prepisivanja jako je loš izgovor.

To je ono, 300.000 ljudi je kralo na protestima za Kosovo, pa sad možemo i mi da ukradeno patike
 
Nebojša Stefanović je odradio najpametniju priču koju je mogao, dok je bio tu pozicionirao se za koordinatora svih službi bezbednosti, bio na najjačim pozicijama praktično u državi, pokupio kontakte, ojačao svoju poziciju, otvarao svoje firme i gurao ih kroz ćaleta, čovek preozbiljan milioner koji sad uz pratnju nađe novu ženu, zaljubio se momak, ubira evre na sve strane i uglavnom ima dilemu gde se danas ruča i pije vino, a gde sutra.

Ispao najpametniji od svih njih zajedno. Umešan u svaku aferu, ali ga nema nigde i niko ga i ne pominje nigde.

Pride sam čuo za njega, ne znam ga lično, da je prilično korektan tip, da sve što kaže to i uradi, kao i da ne jajari sa ljudima, da je pomogao dosta ljudi i pored toga što nije imao ništa lično od toga.
 
Nebojša Stefanović je odradio najpametniju priču koju je mogao, dok je bio tu pozicionirao se za koordinatora svih službi bezbednosti, bio na najjačim pozicijama praktično u državi, pokupio kontakte, ojačao svoju poziciju, otvarao svoje firme i gurao ih kroz ćaleta, čovek preozbiljan milioner koji sad uz pratnju nađe novu ženu, zaljubio se momak, ubira evre na sve strane i uglavnom ima dilemu gde se danas ruča i pije vino, a gde sutra.

Ispao najpametniji od svih njih zajedno. Umešan u svaku aferu, ali ga nema nigde i niko ga i ne pominje nigde.

Pride sam čuo za njega, ne znam ga lično, da je prilično korektan tip, da sve što kaže to i uradi, kao i da ne jajari sa ljudima, da je pomogao dosta ljudi i pored toga što nije imao ništa lično od toga.
I kada se ohladio što više nije ,,neko i nešto" glumi šmekericu po Begišu i Instagramu živeći na račun stare slave. Samo ne znam od čega, plate ministara su oko 1000 evra čini mi se.

Malo je ljudi u svom životu bilo na pozicijama ministara i vojske i policije. Šta li ga je preporučilo za tako odgovorna mesta u državibpitam se samo.
 
I kada se ohladio što više nije ,,neko i nešto" glumi šmekericu po Begišu i Instagramu živeći na račun stare slave. Samo ne znam od čega, plate ministara su oko 1000 evra čini mi se.

Malo je ljudi u svom životu bilo na pozicijama ministara i vojske i policije. Šta li ga je preporučilo za tako odgovorna mesta u državibpitam se samo.

Preporučilo ga je to što je preporučilo i sve ostale političke figure na čelu bilo koje institucije u Srbiji, blizak odnos sa predsednikom. Pa nije mene privijao na rame, no njega.

A, ako ne znaš od čega, onda se malo raspitaš po istom tom Begišu kako je firma koja je prodavala boje i lakove uz mizeran profit postala firma milionskih profita, moguće da je uz doktorat postao i mag za posao. :D
 
Preporučilo ga je to što je preporučilo i sve ostale političke figure na čelu bilo koje institucije u Srbiji, blizak odnos sa predsednikom. Pa nije mene privijao na rame, no njega.

A, ako ne znaš od čega, onda se malo raspitaš po istom tom Begišu kako je firma koja je prodavala boje i lakove uz mizeran profit postala firma milionskih profita, moguće da je uz doktorat postao i mag za posao. :D
Ma ja i ne sumljam da Halo Nebojši non-stop zvoni telefon i da njegov biznis može da ide samo uzlažnom putanjom. Ali može Vulinu samo da pozavidi, on je uz Halo Nebojšino sve plus bio i glavni obaveštajac u državi. :)
 
Neša je bio Vučiću broj jedan, veran kao pas, nikad nije pokazivao otvorene ambicije da ga ugrozi, ali se razgranao više nego što je bilo ko mogao da pomisli. Mislim da su preterano sumnjali u njegovu mogućnost da napravi to što je napravio, iznenadio ih je.
Stavili ga da bude to što je sve bio i iznenadio ih je? Pre bih rekao da su dali krila a on počeo mnogo njima da maše i oni mu ih skresali. Mada izgleda da su mu nova porasla i da njima maše na nekim drugim mestima.
 

Back
Top