forsiranje veze ....

Marjan!

Primećen član
Poruka
964
Verovatno ste culi ili ste i sami svedok tako necega ...

koje forsiraju telefonske razgovore sa svojim suprotnim polom na po ebenih pola sata i ken*aju jedno te isto , vode tako neke isprazne razgovore od kojih ti se prevrce po zelucu , mislim ... ajd' ok da se cujemo jednom-2put u vrh glave dnevno... al da zovem curu na po ebenih sat vremena, pola sata i stalno kuckam sms-ove je majke mi ono.... da ti se pri*sere brate... :roll:
 
Verovatno ste culi ili ste i sami svedok tako necega ...

koje forsiraju telefonske razgovore sa svojim suprotnim polom na po ebenih pola sata i ken*aju jedno te isto , vode tako neke isprazne razgovore od kojih ti se prevrce po zelucu , mislim ... ajd' ok da se cujemo jednom-2put u vrh glave dnevno... al da zovem curu na po ebenih sat vremena, pola sata i stalno kuckam sms-ove je majke mi ono.... da ti se pri*sere brate... :roll:

Kako ja to mrzim nemas pojma.
 
Verovatno ste culi ili ste i sami svedok tako necega ...

koje forsiraju telefonske razgovore sa svojim suprotnim polom na po ebenih pola sata i ken*aju jedno te isto , vode tako neke isprazne razgovore od kojih ti se prevrce po zelucu , mislim ... ajd' ok da se cujemo jednom-2put u vrh glave dnevno... al da zovem curu na po ebenih sat vremena, pola sata i stalno kuckam sms-ove je majke mi ono.... da ti se pri*sere brate... :roll:

AAAA! :eek: Baš sam pre neki dan pričao o ovome. Koliko mi to samo ide na živce... Svo to neprestano komuiciranje putem svih mogućih mkedija za prenos podataka. Mislim, da se razumemo, nisam ni ja spašen od interneta, razmene mejlova, bloga, i komunikacije sa ljudima koje i ne poznajem lično, ali nisam zalepljen superlepkom ni za kog, pa da treba da budemo 24h u vezi.
Kad bi mi neka poslala 50 sms poruku sa nekim sadržajem tipa "samo da te zanš da i dalje mislim na tebe" zalepio bih telefon za zid, pa mislim da bih izazvao lančanu reakciju.
 
Verovatno ste culi ili ste i sami svedok tako necega ...

koje forsiraju telefonske razgovore sa svojim suprotnim polom na po ebenih pola sata i ken*aju jedno te isto , vode tako neke isprazne razgovore od kojih ti se prevrce po zelucu , mislim ... ajd' ok da se cujemo jednom-2put u vrh glave dnevno... al da zovem curu na po ebenih sat vremena, pola sata i stalno kuckam sms-ove je majke mi ono.... da ti se pri*sere brate... :roll:
Sms, mms... a vrhunac je bio kad mi je jedna ženska osoba rekla da svog momka cima svaki put kad se sklope kazaljke, da on zna da ona misli na njega!:rotf: A nisu klinci! :rotf:
 
Ako nekome nije jasno šta drugi oseća ili mu nije zadovoljena potreba za pažnjom i ljubavlju, onda taj traži, zove, piše, želi kontakt neprestano.

Međutim, treba probati možda da odete na vikend i budete stalno zajedno, možda se onda smarač smori :D
U svakom slučaju, ako mu je život zanimljiv i bez partnera, a siguran je po pitanju njegovih osećanja i prijatno se oseća u vezi, niko neće stalno da smara i zivka jer neće ni imati vremena.
 

Back
Top