FK Partizan 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
И белгијски клубови су имали више успеха од величанственог екс ју клупског фудбала..... Комунистички митови и паралелна реалност.....кад може јуословенски фудбал да буде крем да ла крем европе онда можете и ви да будете стуб Српства.....
 
Ako se nevaram po koeficijentu smo lutali od 5tog do 7mog mesta...u tih 50 godina...al mrzi me da guglam...uglavnom ste vi i Dinamo upropascavali taj koeficijent sa vasim izletima po evropi...Sto se tice konkretno stare Juge i fudbala u evropi uopste...da bi shvatio neke stvari morash da znati da taj fudbal nije uopste isti kao danas razlika imedju tih 10 liga je bila minorna u odnosu na ovo danas tako da kvalifikacija "10ti razred" je apsurdna...Imo si ogranicenje stranaca na 3 transfera je kud i kamo bilo manje znaci vecina zemalja je zadrzavala kvalitet i sve se tu koncetrisalo....na sve to Juga je imala zabranu odlaska preko do 28me....Pa nemorash biti neki genije da skontas da je ta liga morala biti kvalitetna po prirodi stvari...samo morash biti malo manje arogantan....Ono za cim je Juga itekako zaostajala je nivo organizacije i profesionalizma u klubovima u odnosu na zapad najbolji je primer kad je Zvezda isla u Keln na sta je to licilo a mi smo vazili za najorganizovaniji klub...i cenu toga smo skupo placali...Jugo klubovi i repka jesu malo doneli uspeha sobzirom na kvalitet ali to nikako neznaci da je to bila losa liga ili los fudbal naprotiv...
I znas onu famoznu "evropski brazilci" kojoj se snobovi podsmevaju...Izuglaj Yugoslavia Spanija engleski komentator...i covek prica o nasim fudbalerima sa odusevljenjem i sam se cudi kako nismo nista osvojili i konstatuje da imamo tehnicki najdoteranije fudbalere u evropi i zove nas evropskim brazilcima :) zamisli Englez kume...
 
Da Francuzi i Shamrock su isti bravo genije!!!!
.
Нису.

1:6 је ипак доказ квалитета противника...

Ja opet kazem mani se ti fudbala jer se samo provaljujes drzi se "Zeljko Pantic price" bolje svima nama!
Pa taj Tolov "Sir Shamrock od Sharloa" ti je najtrofejniji trener posle Tumbe?
Sad da mi objasnis kako to da te dve osvedocene neznalice su dva vasa najtrofejnija trenera?
.
Не играју тренери него играчи, а показао сам ти какав је ту однос био и не разумем шта те овде чуди.


I gde su nase pare od Barija i transfera i koji ih je Vucic pre Vucica proglodao?
E kad mi to objasnis onda cemo da se bavimo postenjem!
.
Да, сигурно ја Партизан узео те паре. :rotf:

Ено ти је Човић ономад показао у ексел табелама како су нестале паре из звезде.

Ваши су вас покрали, а Вучић је све то покрио и пустио лопове да оду са парама. Као што сада пушта Кокезу са 640 милиона украдених евра.

Додао је и још додаје... наравно, паре свих нас и заболе га...

Који сте ви болиди, ово свет још није видео.

.
 
.
Нису.

1:6 је ипак доказ квалитета противника...


.
Не играју тренери него играчи, а показао сам ти какав је ту однос био и не разумем шта те овде чуди.



.
Да, сигурно ја Партизан узео те паре. :rotf:

Ено ти је Човић ономад показао у ексел табелама како су нестале паре из звезде.

Ваши су вас покрали, а Вучић је све то покрио и пустио лопове да оду са парама. Као што сада пушта Кокезу са 640 милиона украдених евра.

Додао је и још додаје... наравно, паре свих нас и заболе га...

Који сте ви болиди, ово свет још није видео.

.
Ma svi su nasi i svi smo bolidi...jedino si ti genije i jedino nije nas SPS on je vas...
 
Ako se nevaram po koeficijentu smo lutali od 5tog do 7mog mesta...u tih 50 godina...al mrzi me da guglam...uglavnom ste vi i Dinamo upropascavali taj koeficijent sa vasim izletima po evropi...Sto se tice konkretno stare Juge i fudbala u evropi uopste...da bi shvatio neke stvari morash da znati da taj fudbal nije uopste isti kao danas razlika imedju tih 10 liga je bila minorna u odnosu na ovo danas tako da kvalifikacija "10ti razred" je apsurdna...Imo si ogranicenje stranaca na 3 transfera je kud i kamo bilo manje znaci vecina zemalja je zadrzavala kvalitet i sve se tu koncetrisalo....na sve to Juga je imala zabranu odlaska preko do 28me....Pa nemorash biti neki genije da skontas da je ta liga morala biti kvalitetna po prirodi stvari...samo morash biti malo manje arogantan....Ono za cim je Juga itekako zaostajala je nivo organizacije i profesionalizma u klubovima u odnosu na zapad najbolji je primer kad je Zvezda isla u Keln na sta je to licilo a mi smo vazili za najorganizovaniji klub...i cenu toga smo skupo placali...Jugo klubovi i repka jesu malo doneli uspeha sobzirom na kvalitet ali to nikako neznaci da je to bila losa liga ili los fudbal naprotiv...
I znas onu famoznu "evropski brazilci" kojoj se snobovi podsmevaju...Izuglaj Yugoslavia Spanija engleski komentator...i covek prica o nasim fudbalerima sa odusevljenjem i sam se cudi kako nismo nista osvojili i konstatuje da imamo tehnicki najdoteranije fudbalere u evropi i zove nas evropskim brazilcima :) zamisli Englez kume...
Имала је та лига светски квалитетне индивидуалце као што би их имала и данас да не играју преко гране и да постоји још та држава али није та лига имала стабилне тимове осим у пар сезона где се направио неки искорак у Европи али никаквог континуитета у резултатима није било...... Нема другог објашњења за просечан историјски резултат југо клубова у Европи осим да нису били квалитетни колико се представљало. То што клубови нису били добро организовани није оправдање него чак напротив - додатно подржава тезу да је то била лига испод 9 места у Европи. Међутим, кад ти је држава затворена, кад немаш где да гледаш друге лиге, кад имаш у почетку само радио и стадион, а после тек по неко има и телевизор онда лако створиш митове у севернокорејском стилу о некаквој прејакој лиги.... Запад је био отворен и растао је, а исток Европе је био затворен и трулио је и врхунац тог труљења се догодио 90-их.... Да је остала макар краљевина Југославија е онда би можда та лига дала више европских титула јер би се радило о једном отворенијем систему који дозвољава развој и корак са светом....а овако са црвеном пошасти није могло ништа да се уради више од онога што је урађено....

Што се репрезентације тиче она је највише испаштала због политике која каже да не треба да играју најбољи него да треба да играју најбољи из свих република подједнако....то је убило ту репрезентацију јер она је стварно могла мноог више..... А што се саме лиге тиче њени европски резултати су по мери њеног укупног квалитета.

Све у свему банда сте црвена :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Имала је та лига светски квалитетне индивидуалце као што би их имала и данас да не играју преко гране и да постоји још та држава али није та лига имала стабилне тимове осим у пар сезона где се направио неки искорак у Европи али никаквог континуитета у резултатима није било...... Нема другог објашњења за просечан историјски резултат југо клубова у Европи осим да нису били квалитетни колико се представљало. То што клубови нису били добро организовани није оправдање него чак напротив - додатно подржава тезу да је то била лига испод 9 места у Европи. Међутим, кад ти је држава затворена, кад немаш где да гледаш друге лиге, кад имаш у почетку само радио и стадион, а после тек по неко има и телевизор онда лако створиш митове у севернокорејском стилу о некаквој прејакој лиги.... Запад је био отворен и растао је, а исток Европе је био затворен и трулио је и врхунац тог труљења се догодио 90-их.... Да је остала макар краљевина Југославија е онда би можда та лига дала више европских титула јер би се радило о једном отворенијем систему који дозвољава развој и корак са светом....а овако са црвеном пошасти није могло ништа да се уради више од онога што је урађено....

Што се репрезентације тиче она је највише испаштала због политике која каже да не треба да играју најбољи него да треба да играју најбољи из свих република подједнако....то је убило ту репрезентацију јер она је стварно могла мноог више..... А што се саме лиге тиче њени европски резултати су по мери њеног укупног квалитета.

Све у свему банда сте црвена :mrgreen:
A da malo oladis? Banda crvena? Kome ti to pricas? Apsolutno nista ne znas o meni i ovakve etikete su u najmanju ruku nepristojne...
Nebi ta liga bila bolja iz prostog razloga sto nebi mogo zadrzati igrace do 28me...samo jedan diktatorski sistem i mozhe uvesti tako nesto kolko god bio naopak to je bila osnova za jaku ligu...Ja ti opet kazhem da je razlika tih prvi 10 bila minorna tri put manja nego recimo danas izmedju Ruske lige i liga petice i varirala je...Nemogu ti samo uspesi u evropi biti parametar jer time masis celu poentu i prirodu fudbala u tom razdoblju ne vidis celu sliku...To je kao da kazhes da je Real bio kanta 30 godina nije osvojio trofej LS ili Barsa da nije bila gigant jer je tek 92 uzela LS...
Uostalom pogledaj neku utakmicu na youtubu imash i pregrst pa sam mi rec kakav je to fudbal bio...
Za sve ovo ostalo imas na politici temu Kraljevina pa tamo prosipaj pamet...Moje misljenje je da su obe Jugoslavije bile kobne po srpski narod i da su nas unakazile vise nego turci...al to nije tema...
 
A da malo oladis? Banda crvena? Kome ti to pricas? Apsolutno nista ne znas o meni i ovakve etikete su u najmanju ruku nepristojne...
Тако су навијачи Партизана скандирали на Маракани за време дербија у бившој Ју мотивисани пристрасношћу тадашње милиције......како то да се на партизановом Југу урла "бандо црвена" од стране ткзв "багре југословенске", а на северу се не чују прозивке комунистичкој власти од стране "великосрба" ? За свог живота нисам наишао ни на један видео или на неко писану форму која указује на то да су навијачи Звезде пре свог оснивања 89-е имали анти-комунистичке изливе. Можда је то зато што сте увек подржавали сваки режим који је на врхунцу своје моћи и окретали се против тог режима тек кад му се предвиђа пад..... Кад сам једном приликом чуо речи оног комедијаша Мирољуба Петровића "поштуј сваку власт јер свака власт је од Бога" одмах сам се сетио вас.
 
Poslednja izmena:
Фудбал за време Југославије је наравно био далеко бољи него данас али сигурно и мање квалитетан од тадашњег шпанског, немачког, италијанског, енглеског, холандског, француског и португалског фудбала....а да ли је био бољи фудбал од фудбала у осталиим земаљама о томе већ може да се дискутује. Међутим ако гледамо резултате јасно је да је у најбољем случају делио 10 место са неким другим лигама.... Ти хоћеш да кажеш да је југословенски фудбал био за 5 места бољи него што то тадашњи резултати показују....што је прилично неозбиљна констатација јер залази у сферу митоманије, а не реалне процене.
И још једно моје запажање у вези навијача......навијачи Партизана су од свог оснивања често имали анархичне моменте који нису били пријатни ни једној власти па су зато доведени до тачке где су раздвојени на разне стране и то разједињење траје вероватно још од краја деведесетих, а последњих година доживљава врхунац....јер у данашње време опасно је имати хомогену групу огромног броја навијача која нема раумевања за политичка дешавања и која своје понашање прилагођава својим емоцијама.
 
Poslednja izmena:
Dobro brate sve si upravu evo sve letim u raspravu stobom kako ste vi bili toboze neki otpor vlasti i onda ja mitomanisem sa sve urbanim JNA generalima koji su zaboravili da se bave svojim zanatom kad je bunknulo...Taj Miroljubov citat postoji nije ga on izmislio samo sto on svesno manilupise znacenjem i kontekstom istoga...ajde zivio ti meni i svako dobro i "ljubi brat" :D
 
Ma svi su nasi i svi smo bolidi...jedino si ti genije i jedino nije nas SPS on je vas...
.
А види ову будалу...

Па Шкундрић је СПС и он вам је обезбедио да Газпром не уплаћује држави него звезди, о чему ти лупеташ овде???

Ви сте стварно ендемска врста.

.
 
https://volimpartizan.rs/iliev-skockacemo-tim-za-10-dana-ko-zeli-asana-imace-problema-113410/
Овај човек је озбиљно сукобљен са самим собом. Шта све рече у последњих 20-так дана....

https://volimpartizan.rs/denis-stojkovic-napustio-partizan-113351/
Овај дечко је бољи играч од Пантића...

https://volimpartizan.rs/odmakli-pregovori-rikarda-i-partizana-pitaju-se-i-arapi-113407/
Рикардо ако дође код нас оваквих онда мора да је баш очајан...

Пантић, Миљковић, Јојић, Л.Марковић, Обрадовић.....какве су то вуцибатине,......ни центиметар карактера им се не види на фаци

Али добро имамо бивше играче Челзија, ПСЖ-а и Ливерпула....није то мала ствар.....
:mrgreen:
Клуб нам води најгора гарнитура у историји.......Зец и Бик наспрам ових делују као Перез и Бекенбауер, а Јешић је за Станојевића Јирген Гвардиола лично
 
Poslednja izmena:
Ja sam godinama mislio da ne moze gore od sezone brace Marinkovic i Zajica, ili Jesicem na klupi, sto po atmosferi, upravi, i rezultatima, ali dematovan sam.

Denis bi bio super da su hteli u njega da uloze vreme i da mu daju sansu. Ovako, definitivno postajemo svratiste otpada. Ako je za utehu, to isto radi i CZ, ali kakva je uteha? Sve je obesmisljeno i liga je totalni haos. Gore od nepostojanja iste.

Zadnji derbi koji se igrao sa publikom, na istoku u lozi u publici je bio Daca Pantic. Kul momak, na zemlji totalno. Sazreo kao covek, vidi se. Voli on Partizan. Samo je frka sto je u uzasnoj formi... I tada je bila prica da ne igra, a mogu misliti sada. Samo da nas ne zavije crnje od Jojica, ako crnje moze od njega...
 
Шта рећи кад је дошло до тога да је Пантићу главни квалитет то што је ок дечко. Гледао сам га нешто мало у Чуки - везе нема са фудбалом. Гори је него оне сезоне кад смо презимили у Европи. Тада су ту били и Евертон и Тавамба у везном реду па су пеглали његов циркус...поготово Евертон...ко ће сада то да ради..Јојић ? Чим је отишао Евертон видело се колико је то бескористан играч. Плаћаш Пантића,а имаш Павловића и оног Дениса Стојковића који нису ништа лошији играчи од њега плус су млађи. Него јбг тако ти је то кад немаш правог менаџера...... Погледајте играче из менаџерске агенције која га заступа - https://www.transfermarkt.com/international-sports-office/beraterfirma/berater/3417 Ту је и Света Марковић...вероватно им довођењем Пантића враћамо услугу што су нам помогли да га позајмимо. Курчева работа.....скаутинг не постоји, не играју најбољи, игра онај ко има јачег менаџера. Да дође Крос без менаџера и да се преруши да га нико не препозна по фаци не би изборио место поред Јојића....нема шансе. Суму су пустили низ воду због тог полуиграча који је "по укусу Станојевића".......Сумин менаџер је слаб "играч" - https://www.transfermarkt.com/as-sports-management/beraterfirma/berater/3464 https://www.transfermarkt.com/as-sports-management/beraterfirma/berater/3464
Здрав скаутинг немаш, менаџери ти праве селекцију и све то не би ли се ишчепркао који еврић.......сиротиња пуста
 
Poslednja izmena:
Шта рећи кад је дошло до тога да је Пантићу главни квалитет то што је ок дечко. Гледао сам га нешто мало у Чуки - везе нема са фудбалом. Гори је него оне сезоне кад смо презимили у Европи. Тада су ту били и Евертон и Тавамба у везном реду па су пеглали његов циркус...поготово Евертон...ко ће сада то да ради..Јојић ? Чим је отишао Евертон видело се колико је то бескористан играч. Плаћаш Пантића,а имаш Павловића и оног Дениса Стојковића који нису ништа лошији играчи од њега плус су млађи. Него јбг тако ти је то кад немаш правог менаџера...... Погледајте играче из менаџерске агенције која га заступа - https://www.transfermarkt.com/international-sports-office/beraterfirma/berater/3417 Ту је и Света Марковић...вероватно им довођењем Пантића враћамо услугу што су нам помогли да га позајмимо. Курчева работа.....скаутинг не постоји, не играју најбољи, игра онај ко има јачег менаџера. Да дође Крос без менаџера и да се преруши да га нико не препозна по фаци не би изборио место поред Јојића....нема шансе. Суму су пустили низ воду због тог полуиграча који је "по укусу Станојевића".......Сумин менаџер је слаб "играч" - https://www.transfermarkt.com/as-sports-management/beraterfirma/berater/3464 https://www.transfermarkt.com/as-sports-management/beraterfirma/berater/3464
Здрав скаутинг немаш, менаџери ти праве селекцију и све то не би ли се ишчепркао који еврић.......сиротиња пуста
Ima vic (anegdota) iz nekadasnje Istocne Nemacke koii je sasvim slican poredjenju sa tim kako Partizan posluje:

Pitali neki novinari istocnog Nemca da kaze sta misli o Rusima i njihovom odnosu prema njima. A on kaze: ,,Odnosi su odlicni, kao i poslovanje i razmena dobara. Mi Rusima damo rudu a oni nama uzmu zito."

Pa tako i ova uprava slicno posluje. :okok:
 
Ajte na basket doveo Vucic Zeljka Obradovica!!!
Жељко Обрадовић је величина, величина се не доводи. Биће интересантно ако одлучи да дође (у шта сумњам али ајде) Интересантно у смислу да ако намирише да му стављају магареће уши заурлаће тако да ће звук да путује три пута са једног на други крај Европе, а камо ли по Србији. Што имплицира на то да ћемо вас или тамбурати поново или да ће постати баш непријатно оном ко планира да му накачи магареће уши....ако планира. То је као да у фудбалу доведеш Фергусона и мислиш да се играш са њим као да је локални тренер. Него ајт ти на твоју тему :ok: сконтали смо да си у праву за све :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Жељко Обрадовић је величина, величина се не доводи. Биће интересантно ако одлучи да дође (у шта сумњам али ајде) Интересантно у смислу да ако намирише да му стављају магареће уши заурлаће тако да ће звук да путује три пута са једног на други крај Европе, а камо ли по Србији. Што имплицира на то да ћемо вас или тамбурати поново или да ће постати баш непријатно оном ко планира да му накачи магареће уши....ако планира. То је као да у фудбалу доведеш Фергусона и мислиш да се играш са њим као да је локални тренер. Него ајт ти на твоју тему :ok: сконтали смо да си у праву за све :mrgreen:
I nad Fergusonom ima Glejzer a kako stvari stoje i nad Obardovicem Vucic 🤣🤣🤣 Zanimljivo kako po vama Vucic ama sve postavlja samo Zeljka nece...Jedva cekam da dodje pa kad vas nabijemo u derbiju kako cete okrenuti plochu da se prodo i namerno sabotira Partizan...tada cete svi postato veci strucnjaci za basket od najveceg trenera...a on ce postati saboter 🤣🤣🤣
 
I nad Fergusonom ima Glejzer a kako stvari stoje i nad Obardovicem Vucic 🤣🤣🤣 Zanimljivo kako po vama Vucic ama sve postavlja samo Zeljka nece...Jedva cekam da dodje pa kad vas nabijemo u derbiju kako cete okrenuti plochu da se prodo i namerno sabotira Partizan...tada cete svi postato veci strucnjaci za basket od najveceg trenera...a on ce postati saboter 🤣🤣🤣
Лично се надам да ће доћи до тога. Навијачи Партизана су развили неко стрпљење које их никад није красило.....и даље га развијају упркос свему али ако се деси то што ти предвиђаш - нема даље.... Тако да те у овом мишљењу подржавам без труке сарказма. Што се мене тиче, успех Жељка или неуспех Жељка - вин вин ситуација за ово стање у СД Партизан.......јер ће се ствари померити из минус фазе у плус на начин на који нико није планирао. Зато мислим да неко фарба јавност са причом о доласку Жељка у српску кошарку.......
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top