fatalna zena ..

Kako da odbijes kad te tako lepo zamole.....=
tn1.jpg
 
ma kakva fatalna zena...to ne postoji....to samo muskarac sam sebi napravi od zene...da mu bude fatalna...vidi dobra zenska....fizicki....jos ako ima mozga...i onda se malo uplasi....pa bude mek...i popustljiv...jer se prepao da ce mu pobeci ako zategna malo...pa ce ostati sam...pa pristaje na sve...pa njoj to bude dosadno...pa ga dobro izmuci...unisti ga psihicki...pa ga sutne...a kad bi se muskarci isto ponasali i prema ruznim...i prema dobrim devojkama....ne bi od toga nista bilo...zato sto ce kad tad zenska da popusti...jer ima takav mentalni sklop...da bude dole...to je priroda yebi ga...al sta cete...nemaju svi u sebi 5 litara hercegovacke krvi....
 
Pametno receno, sem onih par poslednjih seksisticko-kromanjonskih recenica...

Muskarac napravi od neke zene - fatalnu za sebe. I to cak ne mora da bude ne znam kakva lepotica ili pametnica - vazno je kako samo muski mozak percipira...
 
Nico:
Hm, unapred se izvinjavam ako se ovo nekom ne dopadne...ali fatalna zena je samo i jedino STEREOTIP, slika koja ne postoji (sem u muskoj fantaziji)...Kao sto su to i (idealna) majka, svetica, ***** i tome slicno...ili, drugim recima, fatalna zena je musko sredstsvo da nas postave u nekakve fiokice kako bi s nama lakse izasli na kraj, lepeci nam te svoje lazne etikete...i sto je najgore, mi to prihvatamo...Dok je, na primer, cedna devojka simbol neznog i podatnog bica, koje ceka svog princa na belom konju koji ce je uciniti "postenom zenom", fatalna zena je opasna zavodnica, koja preti toj idili bracnog zivota i cesto odvlaci "sirotog" muskarca u propast...Fatalne zene postoje samo u holivudskim filmovima, koji sluze odrzavanju takvih stereotipa. U stvarnosti, postoje beskrajno razlicite zene, od kojih mnoge jesu privlacne i zavodljive, ali samo ako su u tome potpuno spontane. Moj savet svim devojkama je da nikad ne pokusavaju da od sebe naprave fatalnu zavodnicu, jer ce samo ispasti smesne. Be yourself!

Slazem se u potpunosti s ovim odgovorom. Naravno, fatalna je svaka zena na svoj nacin, pogotovo ona zena koja je senzibilna, koja ima harizmu, to je "ono nesto" sto obara muskarce. 8)
 
evo ti jedan mnogo dobar primer...moj kolega smuvao zensku...jednu tesku fuficu...i znao je kakva je...ali on je mislio da je ona postala takva zato sto joj niko nikad nije pokazao da mu je stalo do nje....i on resio da bude prema njoj pravi pazljivi dobrica...mazio....pazio...kupovao pokloncice....izvodio na skupe vecere...nikad joj nije rekao ne moze...necu...ne...i posle izvesnog vremena...umesto da ona obasuta paznjom padne...ona postaje jos gora nego sto je bila...on izadje u jedan kafic...ona s drugim deckom u drugi...yebe se s kim stigne...pravi ga majmunom kada god bude u prilici...ponizava ga pred drugovima...a eto...logicno bi bilo da joj prija sva ta paznja....da poleti od srece...da se malo promeni...i na kraju mi kaze...ma ne mogu ja s njim...sta mu god trazim..on mi da...sta god hocu...on mi pruzi...ne mogu da podnesem sto mi nikad nije nista zabranio...sto na sve sto mu kazem kaze dobro...jel ima logike...nema
 
AllPacino:
evo ti jedan mnogo dobar primer...moj kolega smuvao zensku...jednu tesku fuficu...i znao je kakva je...ali on je mislio da je ona postala takva zato sto joj niko nikad nije pokazao da mu je stalo do nje....i on resio da bude prema njoj pravi pazljivi dobrica...mazio....pazio...kupovao pokloncice....izvodio na skupe vecere...nikad joj nije rekao ne moze...necu...ne...i posle izvesnog vremena...umesto da ona obasuta paznjom padne...ona postaje jos gora nego sto je bila...on izadje u jedan kafic...ona s drugim deckom u drugi...yebe se s kim stigne...pravi ga majmunom kada god bude u prilici...ponizava ga pred drugovima...a eto...logicno bi bilo da joj prija sva ta paznja....da poleti od srece...da se malo promeni...i na kraju mi kaze...ma ne mogu ja s njim...sta mu god trazim..on mi da...sta god hocu...on mi pruzi...ne mogu da podnesem sto mi nikad nije nista zabranio...sto na sve sto mu kazem kaze dobro...jel ima logike...nema


Naravucenije.........sto kraci lanac...... :wink:
 
Ima zena koje ocekuju od muskaraca da misli o svemu i da joj kazuje sta treba da radi itd. itd... Od takvih se ja gnusam jer mrzim osobe koje nisu ni malo individualne i ocekuju da im ti izigravas roditelja i sta vec...
 
le famme fatale!
U ovo doba plastike...Sve te lepotice cijim smo izgledom zasuti poslednjih godina...ma cine me praznim, bez zelje da jurim i osvojim, tako se nude da to udje u podsvest da su uvek tu kada ih pozelis.To ti je kao sa tortom, kad je imas-onda je ne zelis.
Fatalna zena je za mene bila moja zena.Sa`fatala me i razoruzala osmehom i veselim likom, vecitim optimizmom i vragolastim pogledom.Imala je 16, ja nesto stariji.Ove godine-10 godina braka.2 biserne kceri, 2 plavooke lutke mi je rodila i dalje je fatalno vesela i razdragana.
 
mshone:
le famme fatale!
U ovo doba plastike...Sve te lepotice cijim smo izgledom zasuti poslednjih godina...ma cine me praznim, bez zelje da jurim i osvojim, tako se nude da to udje u podsvest da su uvek tu kada ih pozelis.To ti je kao sa tortom, kad je imas-onda je ne zelis.
Fatalna zena je za mene bila moja zena.Sa`fatala me i razoruzala osmehom i veselim likom, vecitim optimizmom i vragolastim pogledom.Imala je 16, ja nesto stariji.Ove godine-10 godina braka.2 biserne kceri, 2 plavooke lutke mi je rodila i dalje je fatalno vesela i razdragana.


Najbolji odgovor do sada
 
naturaly:
kad sretnes Fatalnu sve drugo izbledi,nestane ispari...
ne postoji vise ni zakon,ni Bog,ni drug...nista!
Ona ti postaje sve...predajes se bez pogovora!
Sve deluje jednosmerno-ona pozeli vi ispunite!


Srecom te nisam sreo fatalnu!!!

:D

aaha to je za naseg druga iz stud. doma komshinica.

e pre su ljudi bili prefinjeniji ovde :I
 
pcelica:
kakava je to zena za vas?
nedostizna? misteriozna? ona koja nije svesna svog sexipila? ona koja to jeste i koristi ga? ili ga ne koristi. fenomenalna riba koja vas moze izludeti pogledom?
ona zbog koje biste prekrsili neke svoje principe?
da li ste upoznali neku takvu? itd..

Svaka zena je fatalna.
Samo neke svoju fatalnost umanjuju svojom iskrenoscu.
jer ne znaju da koriste istinu
 
Neko lepo napisa....zasuti smo previse sa ,fatalnim` lepoticama. Malo kolagena, malo vise silikona, nadogradnja kose, napuce se usnice, mnogo sminke pa na kraju photo shop i eto ,fatalne` koja ujutru kad se probudi........pobegao bi svako od nje...
Ove nase beogradske, bez previse sminke i taze kvarcovane su prava stvar. Kad je vidis znaces da je ona prava, makar bio sa previse njih.....
 

Back
Top