Quantcast

fatalna zena ..

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Nico:
Hm, unapred se izvinjavam ako se ovo nekom ne dopadne...ali fatalna zena je samo i jedino STEREOTIP, slika koja ne postoji (sem u muskoj fantaziji)...Kao sto su to i (idealna) majka, svetica, ***** i tome slicno...ili, drugim recima, fatalna zena je musko sredstsvo da nas postave u nekakve fiokice kako bi s nama lakse izasli na kraj, lepeci nam te svoje lazne etikete...i sto je najgore, mi to prihvatamo...Dok je, na primer, cedna devojka simbol neznog i podatnog bica, koje ceka svog princa na belom konju koji ce je uciniti "postenom zenom", fatalna zena je opasna zavodnica, koja preti toj idili bracnog zivota i cesto odvlaci "sirotog" muskarca u propast...Fatalne zene postoje samo u holivudskim filmovima, koji sluze odrzavanju takvih stereotipa. U stvarnosti, postoje beskrajno razlicite zene, od kojih mnoge jesu privlacne i zavodljive, ali samo ako su u tome potpuno spontane. Moj savet svim devojkama je da nikad ne pokusavaju da od sebe naprave fatalnu zavodnicu, jer ce samo ispasti smesne. Be yourself!

:D

Fatalna zena je iluzija u muskim glavama.
Ala se reinkarniraju stare teme.
Bas lepo! :)

naturaly

Primećen član
Poruka
739
naravno da postoje...za neke je stvarno FATALNA-dodje im glave(zivota u bukvalu) a za druge je fatalna jer samo o njoj
posle razmisljaju i to dugo vremena!!!!
kad sretnes Fatalnu sve drugo izbledi,nestane ispari...
ne postoji vise ni zakon,ni Bog,ni drug...nista!
Ona ti postaje sve...predajes se bez pogovora!
Sve deluje jednosmerno-ona pozeli vi ispunite!

Srecom te nisam sreo fatalnu!!!

:D

FICA_TDI

Obećava
Poruka
71
atomski mrav:
Nema sta da se kapira... to je osjecaj zaljubljenosti i nema veze sa fatalnoscu :P

Ne treba mijesati 2 totalno razlicita pojma!
Meni fatalna zena nikako ne moze da bude neka tamo nepoznata,iz tame,ni od kuda.U mom slucaju to bi bila neka devojka, koju dosta dobro znam, njene vrline, mane, sledece poteze, takoreci devojku koju volim ili zelim 24-7, ALI da nismo u vezi i da (moze i nemora) ona zna sta ja milim o njoj.A fatalno bi za mene bilo svaki njen potez,gest, rec ,pogled, misao, sve, ali bas sve sto cini jednu osobu... i o ovome bi pricao da sutra, ali da skratim - za mene je fatalna devojka, prva devojka koju sam stvarno voleo, a nikad nisam bio sa njom,niti joj to rekao - ja za drugu fatalnost ne znam!

naturaly

Primećen član
Poruka
739
(odgovor) naravno... nije bilo pitanje postoji li JEDINSTVENA
ili jedna (Fatalna) za sve vec postoji li za vas(mene)?
ne mogu govoriti u tudje ime!
a to za iluziju...isto mogu reci i za
recimo tvoju najvecu ljubav u zivot(ili nesto drugo) !!!

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
Sto se kaze, fatalna zena je domacica u kuhinji (e ne dam kuhinju ni za zivu glavu, ma koliko zena bila fatalna - to je moj reon :D), dama na ulici, a ***** u krevetu...

E sad, desi se nekad da se to pobrka, pa se dobije domacica u krevetu, dama u kuhinji a ***** na ulici :lol:

naturaly

Primećen član
Poruka
739
Incognito:
Sto se kaze, fatalna zena je domacica u kuhinji (e ne dam kuhinju ni za zivu glavu, ma koliko zena bila fatalna - to je moj reon :D), dama na ulici, a ***** u krevetu...

E sad, desi se nekad da se to pobrka, pa se dobije domacica u krevetu, dama u kuhinji a ***** na ulici :lol:

mislis PANDUR!!!

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
naturaly:
mislis PANDUR!!!

Ne, ne... doduse slicnost izmedju pandura i ***** je u tome sto oboje stoje na cosku ulice i brukaju familiju...

Inace, glede zenskih pandura, pa ako se zadrzimo na to da pandur 'predstavlja zakon', sta je onda zenski pandur? ... Logicno se namece misljenje da je zenski pandur aka. pandurka - rupa u zakonu :lol: :lol: :lol:

Naravno, salimo se malo, nisam seksista i unapred se izvinjavam damama koje su se odlucile za tu plemenitu profesiju ako se nalaze uvredjene ovim zapazanjem. :)

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Meni se sve čini da fatalna kao baš takva može ostati samo ili ona nedostižna; ili ona koja se nikada u potpunosti ne preda; koja se stalno igra mačke i miša... Ili ona koja vam je dala sve, ali za kratko vreme i onda otišla.
U svakom slučaju, mislim da žena koja pored vas ostane više godina ili ceo život, i cela se preda; više ne može da bude misteriozna i nedokučiva; pa tako gubi na fatalnosti.
Dobro je što dobija na nečemu drugom :)

I, da, svaka žena je nekome fatalna, dok nekom drugom nije... Razlika je samo u tome što su neke žene fatalne većem broju muškaraca, ili one koje su fatalne samo jednom.

Poruka
19.475
pcelica:
kakava je to zena za vas?
nedostizna? misteriozna? ona koja nije svesna svog sexipila? ona koja to jeste i koristi ga? ili ga ne koristi. fenomenalna riba koja vas moze izludeti pogledom?
ona zbog koje biste prekrsili neke svoje principe?
da li ste upoznali neku takvu? itd..

Svaka zena za sebe misli da je fatalna.U principu, fatalne zene ne postoje vec samo one koje misle da su fatalne, sto je u krajnjem skoru-fatalno za njih.

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.618
snoshaj efendija:
pcelica:
nedostizna? misteriozna? ona koja nije svesna svog sexipila? ona koja to jeste i koristi ga? ili ga ne koristi. fenomenalna riba koja vas moze izludeti pogledom?

Svaka zena za sebe misli da je fatalna.U principu, fatalne zene ne postoje vec samo one koje misle da su fatalne, sto je u krajnjem skoru-fatalno za njih.

Pa ne bih rekla da zene sebe smatraju fatalnim .... vise ste tim tripovima skloni vi muskarci.

argumentum

Primećen član
Poruka
892
pcelica:

fatalnost je pro-idealizacija...potreba sama po sebi inache ne bi postojala...lepa potreba :oops: samo da ne postane navika :roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.