fanatizmi, ljubavni i ostali

ima jedna knjiga iz popularne psihologije koja se zove "formule ljubavi" i u njoj je psihoterapeut koji radi na univerzitetu sigmund frojd u beču....tip nije znači šarlatan.... izneo svoja iskustva u radu sa "ljubavnim pacijentima"........
postoje mentalne mape ljubavi....
knjiga je namenjena svima onima koje ljubavni život tpovremeno zbunjuje....oni koji se pitaju šta je ljubav, a šta nije.... kako ljudi definišu neprodukltivne svađe u ljubavi.... da li postoji bezuslovna ljubav...pa tu razmatra odnos rod. i dece... odos strasti i ljubavi...sex je pokazatelj da je ljubav fantastična..........i sva ta pitanja....i postoji test...normalno..
ljubav je najveća vrednost na svetu.........
ljubav je smisao života....
ako je ljubav prava, iskrenost mora biti potpuna.........
i tako.. slične stvari o kojima ljudi razmišljaju i ubiše se od pametovanja na temu vrlo jednostavnu........formule su ok i fora je u tome kako da ne upropastite sopstveni život tražeći pravu ljubav..........ja mislim da su stvari jednostavnije, al dobro..........
 
ra-ta-tat:
Pa problem je u tome sto cistis, a sve je cisto... postala si fanatik za odrzavanje higijene. A pri tom ne koristis zahtitne rukavice, udises otrovna isparenja i ja se brinem za tebe :P
Cekaj cekaj sad sam higijenicarka :lol: , ili fanaticarka :lol: a povremeno i cistacica...Koja radi bez osnovnih sredstava za rad tj. rukavica (kako li si samo ovo provalila :roll: ). I odkud ta otrovna isparenja a sve cisto :roll: ? Lepo od tebe ako brines za mene, ja to cenim :D
 

Back
Top