EMISIJA O SREBRENICI NA DAN SVETOG SAVE

Banditski B92... pogotovo 1996. kad su jedino oni i radio Index zaista izveštavali šta se dešava u Beogradu, a RTS-SPS mazao oči narodu...

Srbine, dobro je da te sećanje služi besprekorno, za ostalo ćemo lako.

to je tacno, ali b92 1996. god i danas su kao nebo i zemlja, u medjuvremenu su postali jaka i bogata stanica, pitam se samo od kojih para, mora da su uzeli kredit...:roll:
 
to je tacno, ali b92 1996. god i danas su kao nebo i zemlja, u medjuvremenu su postali jaka i bogata stanica, pitam se samo od kojih para, mora da su uzeli kredit...:roll:
Tu si potpuno u pravu.

Tačno je da su mnogo "inicijalnih" para zaradili u startu od zapadnih donacija, imam uvid u te stvari. Međutim, u svetlu ovog što sam rekao - to ne iznenađuje, jer oni devedesetih jesu bili objektivniji u izveštavanju od režimskih stanica (bili su samo radio, na kraju krajeva), a zapadnjaci nisu bili slepi, videli su šta se dešava i želeli su da pomognu da se svrgne taj režim koji nije bio nikom (osim sebi) - po meri.

Međutim, kako to obično ide, sa dobijanjem para i početkom televizije od dvehiljadite pa na ovamo, došlo je do komercijalizacije i srozavanja kvaliteta programa u cilju zarade, tako da im sada strane donacije nisu ni potrebne (mada, i u to imam uvid - još uvek ih ima u određenim vidovima - ali su sada njihovi profiti zahvaljujući Velikom bratu, reklamama i sličnom đubretu daleko veći nego donacije)
 

Back
Top