Kupujemo avione od Francuza a oni su za rezoluciju o Srebrenici!?

Ma idi... Niko na svetu o nama ne misli, ono sto mi sami o sebi mislimo, to je istina.... I sta smo na kraju zakljucili? Da smo mi upravu, a oni svi u krivu... A istina je sledeca...Mi smo najratoborniji narod na Balkanu, zelimo sto vecu drzavu koja ce obuhvatiti sve Srbe .. Opsednuti smo tlom... Najgordiji smo....
Ne preteruj! Srbija je nakon PSR-a MORALA da ide u zajednicu sa opstlim primitivnim balkanskim plemenima. Cvetković je 1939-e praktički ODHEBAO tzv.Banovinu Hrvatsku jer je znao da u sluačju nrata ne mogu da računaju na te primitivce. Srbija je 90-tih puštala Sloveniju i Hrvatsku.. bez krajeva sa Srbima na vekovnim ognjištima..... Šešelj:Idite bre što PRE..itd...
 
Ne preteruj! Srbija je nakon PSR-a MORALA da ide u zajednicu sa opstlim primitivnim balkanskim plemenima. Cvetković je 1939-e praktički ODHEBAO tzv.Banovinu Hrvatsku jer je znao da u sluačju nrata ne mogu da računaju na te primitivce. Srbija je 90-tih puštala Sloveniju i Hrvatsku.. bez krajeva sa Srbima na vekovnim ognjištima..... Šešelj:Idite bre što PRE..itd...
Evo, puštamo i mi vas bez Kosova u EU. Idite što prije! :mrgreen:
 
nema to veze sa bivsom i postojecom i buducom vlascu...Srbi kao narod su targetirani kao remetilacki faktor na Zapadnom Balkanu....a Rusi ima ih svega oko 100 mil....a da se baskare na onolikoj teritoriji prebogatoj resursima raznim... = daj kubure i jatagana ko i nasi preci
Misliš da nije bilo osnove da se Srbi označe kao remetilački čimbenik na Balkanu? :kafa:
 
Ma idi... Niko na svetu o nama ne misli, ono sto mi sami o sebi mislimo, to je istina.... I sta smo na kraju zakljucili? Da smo mi upravu, a oni svi u krivu... A istina je sledeca...Mi smo najratoborniji narod na Balkanu, zelimo sto vecu drzavu koja ce obuhvatiti sve Srbe .. Opsednuti smo tlom... Najgordiji smo....
Ne postoji kritična masa u srpskom društvu koja bi to osvjestila. Gubiš vrijeme uzalud. Većina će radije stalno snositi posljedice loše državne politike pa makar živjeli od 2 USD dnevno, nego mijenjati pogrešnu politiku. Narod ima vlast kakvu zaslužuje.
 
Ma idi... Niko na svetu o nama ne misli, ono sto mi sami o sebi mislimo, to je istina.... I sta smo na kraju zakljucili? Da smo mi upravu, a oni svi u krivu... A istina je sledeca...Mi smo najratoborniji narod na Balkanu, zelimo sto vecu drzavu koja ce obuhvatiti sve Srbe .. Opsednuti smo tlom... Najgordiji smo....
:hahaha: :hahaha: Zanimljivo! Srtbi dobili i DVE AP, i išli 45 godina niz dlaku ostalim balkanskim plemenima na svoju štetu! I kada je Sloba lupio šakom po stolu, uzkujchio se i rekao da meće da može više tako, odmah nastala panika i pena udarila na usta ostalima, Srbi satanizovani i proglašeni ratobornim, velikosrbima bla, bla, bla... Otrcana prastara fora još od vremena DSR-a!
Ima još: Ratoborni Srbi: Izborili svim ostalim primitivnim i nesposobnim plemenima samostalne države!? Svaka čas, to se treba ceniti! :hahaha:
 
:hahaha: :hahaha: Zanimljivo! Srtbi dobili i DVE AP, i išli 45 godina niz dlaku ostalim balkanskim plemenima na svoju štetu! I kada je Sloba lupio šakom po stolu, uzkujchio se i rekao da meće da može više tako, odmah nastala panika i pena udarila na usta ostalima, Srbi satanizovani i proglašeni ratobornim, velikosrbima bla, bla, bla... Otrcana prastara fora još od vremena DSR-a!
Ima još: Ratoborni Srbi: Izborili svim ostalim primitivnim i nesposobnim plemenima samostalne države!? Svaka čas, to se treba ceniti! :hahaha:
U isto vrijeme, Srbi su vodili OSAM ratova u 20. stoljeću! Alo! U 100 godina 8 ratova! :hej:
 
Naravno da brojim WW1. Taj rat se vi sami izazvali. Ide vam na dušu kao i poginuli u tom ratu.
Klasično antisrpsko izvrtanje činjenica, uvek na štetu Srba! Da li su Srbi ZINULI na austrougarsku zločinačko okupatorsku državu, ili su te bečke SVINJE zinule na balkanske vukohebine? Neko im je trebao OBJASNITI da se to tako ne radi... itd...
I opet: Koji kuac su austrougari radili u Bosni? Po kojoj logici bi to trebalo pripadati njima!?
 
Изгледа да оно остајање твог вољеног земљака насамо са Макроном после вечере није дало резултате.

Pogledajte prilog 1530339
nije vucic dobro cuo, badava mu sto je derpe broj 1 u srbiji, makron voli trandze kao i on tu su se nasli, mikanu je trebao da povede

Candace Owens Bets Career on Politician's Wife Being a ...

1713028307524.png
Newsweek
https://www.newsweek.com › ... › Conspiracy theories




Mar 13, 2024 — Conservative commentator Candace Owens said she would bet her career that French President Emmanuel Macron's wife Brigitte is a man.
 
Не видим разлог зашто би требало да бранимо иједан злочин који су тамошњи Срби направили

"Haški sud je 31. maja proglasio Franka Simatovića i Jovicu Stanišića, krivim za učešće u udruženom zločinačkom poduhvatu, kao i za zločine počinjene u šest opština u Bosni i Hercegovini za vreme rata od 1992. do 1995. godine. Simatović i Stanišić su osuđeni i za zločin jedinice "Škorpioni" u leto 1995. kod Trnova, gde je streljano šest Bošnjaka iz Srebrenice, u kojoj su srpske snage počinile genocid. Simatović je bio zapovednik Jedinice za specijalne operacije Službe državne bezbednosti (SDB), dok je Stanišić bio šef SDB-a."

Naravno da ne treba braniti nijedan zločin, ali pokušaj ogradjivanja od "tamošnjih" Srba je jako smešan. I uzaludan. I sami Bošnjaci su najviše kivni i upiru prst prvenstveno u tadašnji (a i sadašnji) Beograd i celu Srbiju. I dok ne izdejstvuju kažnjavanje države Srbije i ispaštanje čitavog srpskog naroda, u svakom smislu, neće se smiriti.
 
Pored Srebrenice Francuska je aktivno sprečavala raspravu o 25 godina od bombardovanja Srbije.. a čini mi se da su redovno u UN protiv nas.
Francuzi za Francuze, avioni za avione - u sadašnjem geopolitičkom trenutku nije moguće kupiti bilo šta drugo a svako zaostajanje bi značilo da Kurti i Sarajevo mogu da sa par osmanlijskih dronova terorišu Srbiju i RS do mile volje.

Da li treba da se nacrta da naši dični prijatelji Rumuni pre par godina nisu (godinama!) dozvoljavali ni uvoz pišljovih 30 remontovanih tenkova iz Rusije?
 
"Haški sud je 31. maja proglasio Franka Simatovića i Jovicu Stanišića, krivim za učešće u udruženom zločinačkom poduhvatu, kao i za zločine počinjene u šest opština u Bosni i Hercegovini za vreme rata od 1992. do 1995. godine. Simatović i Stanišić su osuđeni i za zločin jedinice "Škorpioni" u leto 1995. kod Trnova, gde je streljano šest Bošnjaka iz Srebrenice, u kojoj su srpske snage počinile genocid. Simatović je bio zapovednik Jedinice za specijalne operacije Službe državne bezbednosti (SDB), dok je Stanišić bio šef SDB-a."

Naravno da ne treba braniti nijedan zločin, ali pokušaj ogradjivanja od "tamošnjih" Srba je jako smešan. I uzaludan. I sami Bošnjaci su najviše kivni i upiru prst prvenstveno u tadašnji (a i sadašnji) Beograd i celu Srbiju. I dok ne izdejstvuju kažnjavanje države Srbije i ispaštanje čitavog srpskog naroda, u svakom smislu, neće se smiriti.
I dok ne izdejstvuju kažnjavanje države Srbije i ispaštanje čitavog srpskog naroda, u svakom smislu, neće se smiriti.
Smiriće se kad se zvezde budu rasporedile kako treba pa svakog pd njih pojedinačno budemo priveli da da iskaz o svojim (svi za sve) zločinima od dolaska Osmanlija pa sve do sada, pre toga ne.

Renegatska mržnja je beskrajna, nema tu srednjih rešenja.
 
Francuzi za Francuze, avioni za avione - u sadašnjem geopolitičkom trenutku nije moguće kupiti bilo šta drugo a svako zaostajanje bi značilo da Kurti i Sarajevo mogu da sa par osmanlijskih dronova terorišu Srbiju i RS do mile volje.

Da li treba da se nacrta da naši dični prijatelji Rumuni pre par godina nisu (godinama!) dozvoljavali ni uvoz pišljovih 30 remontovanih tenkova iz Rusije?
Koji dronovi šta lupaš ko bre teroriše :hahaha:

Pa postoje anti-dron sistemi, nije to Voyager
 
Čekaj sad, ako je Vučić izdajnik, da li je Neno, koji je dolazio u BG da glasa za njegovu stranku i na njegov poziv, takođe izdajnik?
Ma daj.
2E90FD6B-9D17-4BAF-92AB-CE547B3CF3AD.jpeg
 

Back
Top