EMISIJA O SREBRENICI NA DAN SVETOG SAVE

B92, Srebrenica..... Prezvakano vec 100 puta, tako da me ne dotice kad god da puste istu. Mogu i svaki dan da pustaju. Pih....

Паганко, легендо, једини си дао добар коментар :)

Просто дође човеку жао, колико се у недостатку разновсрсних тема очајнички хватају за Сребреницу, али то је већ одвратно ...
 
Poslednja izmena:
Zanimljivi komentari. Pitam se kako npr nismo ignorisali onu mesicevu izjavu posto ga ovde niko me voli, mislim to mi prvo palo na pamet, taj primer je malo "siri" al ima ih dosta

Meni je to čudno zato što se o aktivnostima B92 obaveštavam upravo preko ovog foruma i baš od onih koji tu televiziju ne gotive.

I naravno da je primer preširok, probaj da nađeš neki uži, koji bi odgovarao poređenju.
Uzmi u obzir da B92 nije jedina TV i da ima mnooogo drugih, pa onda konstruiši primer za slično delovanje sa suprotne strane. Iskreno, ja mislim da ga nema.

Zamisli, eto, da ja redovno otvaram teme o Kuriru i pričam kako je to najgori i najgnusniji list u Srbiji. Pošto ja to zaista mislim, ne čitam Kurir i ne zanimaju me.
 
Meni je to čudno zato što se o aktivnostima B92 obaveštavam upravo preko ovog foruma i baš od onih koji tu televiziju ne gotive.

I naravno da je primer preširok, probaj da nađeš neki uži, koji bi odgovarao poređenju.
Uzmi u obzir da B92 nije jedina TV i da ima mnooogo drugih, pa onda konstruiši primer za slično delovanje sa suprotne strane. Iskreno, ja mislim da ga nema.

Zamisli, eto, da ja redovno otvaram teme o Kuriru i pričam kako je to najgori i najgnusniji list u Srbiji. Pošto ja to zaista mislim, ne čitam Kurir i ne zanimaju me.

Vec sam rekao da se ovde radi o uticaju na javnost i na posledice ili korist po drzavu kao sto je ona dekleracija. To sta ko voli ili gotivi nije bitno, ne pricamo o filmu ili muzici. Pa taj kurir je vlast prakticno zabranila iz slicnog razloga. Cude me ovako licni stavovi na politici, vi ste gospodo promasili forum tj podforum.
 
Zanimljivi komentari. Pitam se kako npr nismo ignorisali onu mesicevu izjavu posto ga ovde niko me voli, mislim to mi prvo palo na pamet, taj primer je malo "siri" al ima ih dosta
Kako .. a baš je bila svirka :
2dbnw9g.jpg
 
Ugradi kablovsku pa ces imati veci izbor.
Imam već kablovsku, pa sam počašćen grandioznim izborom: Pink Music, Pink Family, Pink Kids, Pink Plus, nekad mi teško da odlučim šta bih pre gledao - Grand Šou, seriju "Seljaci", novu reprizu Partizanske eskadrile, najnoviju špansku sapunicu, dosadne reklame ili "Farmu"....

A o B92 i RTS-u i da ne pričam...

Sreća naša, kao što rekoh, što imamo toliki izbor.
 
Slucajnost ili namera nase realne i nezavisne tv b92?
ТВ станица која толико очигледно ради за велики страни новац, који у потпуности опрвдава пљувањем по свему српском - не ради ништа случајно ... није случајно изабран ни дан светог Саве !

Али и жуте ''демократе'' су испоручиле Милошевића Хагу - на Видовдан ... па сад изведите закључак ... и питајте се зашто нам се дешава општа катастрофа државе и друштва !
 
Slucajnost ili namera nase realne i nezavisne tv b92?

Е, "откривамо Америку". Телевизија Б92 је АНТИСРПСКА по свом постанку, по својој намени, и своме чињењу, и таква ће и остати све док је не угаси нека будућа српска власт у Србији.
 
Е, "откривамо Америку". Телевизија Б92 је АНТИСРПСКА по свом постанку, по својој намени, и своме чињењу, и таква ће и остати све док је не угаси нека будућа српска власт у Србији.
Banditski B92... pogotovo 1996. kad su jedino oni i radio Index zaista izveštavali šta se dešava u Beogradu, a RTS-SPS mazao oči narodu...

Srbine, dobro je da te sećanje služi besprekorno, za ostalo ćemo lako.
 
Banditski B92... pogotovo 1996. kad su jedino oni i radio Index zaista izveštavali šta se dešava u Beogradu, a RTS-SPS mazao oči narodu...

Srbine, dobro je da te sećanje služi besprekorno, za ostalo ćemo lako.

Наравно, Б92 је бандитска, антисрпска телевизија, Сорошева творевина, која сада живи на српским леђима. Па то само у окупираној Србији може да буде.
Што се тиче времена које наводиш, као "Слобино" време, лако је ДОКАЗАТИ, чињенице доказују, да је у то време у Србији било много више светлости, више слободе, док је данас
ПОТПУНИ МЕДИЈСКИ МРАК НАД СРБИЈОМ.

у "Слобино" време једино је супростављање постојало страним агентима, НАТО антисрпским пропагаторима, а они и треба да се прогоне, као што то раде све озбиљне државе на планети.
Да видимо да ли би неки новинар у Британији, под изговором слободе, могао да ради против Британије. То не може ни у миру, а у рату, у коме би Британија била нападнута, тај новинар не би земљом ходао.
Мани та твоја "сећања". Имам ја и сећање и памћење.
 

Back
Top