Egipat simbol bezboštva i otpada u Bibliji

Možeš malo konkretnije? Neki citat? Šta znači to ''nagli postupak sa narodom''?

Ishitrena reakcija. Mojsije je u besu nazvao Izraelski narod "odmetnici" a onda je udario štapom u stenu i voda je potekla. Narod se bunio što trenutno nema vode iako su mnogo puta uslišeni i Bog je na čudesan način delovao da im obezbedi u pustinji uslove za život na putu ka obećanoj zemlji. Međutim, nikako nisu naučili da se oslanjaju na Boga i čim dođu trenutne nevolje i "prividne" nepremostive prepreke opet bi terali po svom i bunili se sa željom da se vrate u Misir. Tako je bilo i sada a Mojsije u ljutnji na njih rekao ime je:"Slušajte odmetnici! hoćemo li vam iz ove stene izvesti vodu", 4. Mojsijeva 20,10. Zbog ove izgovorene reči u ljutnji Gospod je Mojsiju rekao."A Gospod reče Mojsiju i Aronu:"Što mi ne verovaste i ne proslaviste me pred stanovnicima Izrailjevim, zato nećete odvesti toga zbora u zemlju koju sam im dao", 4.Mojsijeva 20,12

To je razlog. Da li je sada malo jasnije:)
 
To su bajke što ti pričaš. To što se ne pominje Australija, Antarktik...ne znači da ne postoje. To je ravno zaključku da ako u Bibliji ne piše:"Zoran Jov" to znači da Biblija nije znala da će se lik pojaviti i eto nije naučna knjiga. Ali budi iskren pa reci ima li smisala optužiti Bibliju da nije znala za postojanje Australije ili Antarktika zato što to tamo ne piše. Pretpostavljam da neću dobiti odgovor na pitanje već dugi monolog ali ako dobijem konkretan i smišljen odgovor iskreno ću ti se zahvaliti. Mada očekujem monolog...a voleo bih da me demantuješ.

Mada ni to nije tema već Egipat ali ću istrpeti ovde sad dugi monolog koji nema veze sa temom ali verovotno i sa odgovorom na pitanje.

Ja ne pričam bajke. Ne bavim se bajkama, već ezoterijom. Postoje, i postojali su i onda, ali autori Biblije nisu znali za njih. Naravno da treba optužiti Bibliju za to što se ne pominju neki kontinenti, jer njihovi autori nisu znali za njih. I svoje neznanje su pripisali bogu. Nema monologa. Ne zanimaš me uopšte. Neću da ćaskam sa tobom. I nikad ti se neću prvi obratiti.

Tvoj kolega je pomenuo lika iz bajke, a ja se nadovezao. Nisam zainteresovan za srednjkovekovne nebuloze, a o duhovnosti mi neće držati slovo ljudi koji jedu meso, mleko i jaja. Ende.
 
U Bibliji se nigde ne spominju ni dinosaurusi. E,sada, sto se taj naziv koristi tek 1842 nije uopste vazno. Kako kada bi ljudi danas otisli u proslost i pricali tamosnjim ljudima o internetu. Ljudi uglavnom iskljucuju logiku e da bi po svaku cenu ostali na povrsini i isterali svoje.

Dinosaurusi su izumrli milionima godina pre potopa, kao prvo. A kao drugo, nigde se ne pominju australijski torbari, a oni su veoma bitna životinjska grupa. Znači da u Asutraliji nije bilo potopa. Naravno da nije. Lepo je Radovan gore negde napisao da je malo veći nivo vode na rekama Tigar i Eufrat bio doživljen kao opšti potop celog njihovog sveta. E, žalosti...
 
Naravno da treba optužiti Bibliju za to što se ne pominju neki kontinenti, jer njihovi autori nisu znali za njih.

Pa možeš ti optužiti Bibliju to je tvoje pravo. Ali da li je to neki argument...cedite komarca a proždirete slona...to je taj princip. Znam šta ćeš reći:"Može mi se". Možeš ali kao što rekoh nikakav argument. Možda bi bio neki argument da je pomenuto nešto a da to nije postojalo. Onda bi ti argument bio na mestu.Ali ovde optužiti zato što se nešto ne pominje jeste zaista neverovatno. Ti recimo imaš stav da ne voliš da neko govori u tvoje ime. Iz prethodnih diskusija naših. A često to nisam ni radio ti si više u moje ime govorio...ali nema veze. E sad, ti ovde sa Biblijom radiš istu stvar. Ti sada njoj stavljaš nešto što ona ne kaže tj. govoriš u njeno ime. Eto to je ono što sam ranije govorio za tebe da si mnogo puta kontradiktoran. Ali opet tvoja stvar.

- - - - - - - - - -

Dinosaurusi su izumrli milionima godina pre potopa, kao prvo. A kao drugo, nigde se ne pominju australijski torbari, a oni su veoma bitna životinjska grupa. Znači da u Asutraliji nije bilo potopa. Naravno da nije. Lepo je Radovan gore negde napisao da je malo veći nivo vode na rekama Tigar i Eufrat bio doživljen kao opšti potop celog njihovog sveta. E, žalosti...

Nemisli da želim neku veću diskusiju sa tobom ali ovo bih komentarisao da je bilo ko pisao. Dinosaurusi su izumrli u vreme Potopa. Nađeno je jaje dinsoaurusa sa očuvanim DNK. DNK može da se očuva maksimalno 6000 godina. Dakle jaje ne može biti starije od 6000 godina. Što će reći da su Dinosaurusi i ljudi živli zajedno i da su zaista uništeni većim delom u Potopu.

No, tema je Egipat-duhovni i svetovni. No, TE jeste duhovni Egipat pa je možemo usput i ovde dotaći i objasniti da je TE bajka nad bajkama.
 
Isto kao što je onaj narod što je nastao od abrahama izveden iz egipta isto tako moraju danas izači ljudi vjernici iz današnjeg egipta ili tačnije iz egipta i iz babilona. Jer je narod Božiji bio izašao iz egipta ali i iz babilona. Današnje religije su taj egipat i babilon. Misir i Vavilon. Iz njih se mora izači ako se želi uči čist u obečani raj.
Sve religije danas koje imaju veliki uticaj svojom magijom ili tradiciom su kopija egipacke i babilonske religije tog sistema rituala, vračanja kojim su zavedeni svi narodi zemaljski. Napustiti treba te religije ako ne želimo biti prljavi u očima Božijim. Nijedna od njih nije čista. Čak šta više, Bog ih smatra odvratnim.
 
Dinosaurusi su izumrli milionima godina pre potopa, kao prvo. A kao drugo, nigde se ne pominju australijski torbari, a oni su veoma bitna životinjska grupa. Znači da u Asutraliji nije bilo potopa. Naravno da nije. Lepo je Radovan gore negde napisao da je malo veći nivo vode na rekama Tigar i Eufrat bio doživljen kao opšti potop celog njihovog sveta. E, žalosti...

Kakve to veze ima? Bog je mogao piscima da kaze da su dinosaurusi postojali. Fora je u tome sto se naziv dinosaurusi u taksonomiji pominje tek u drugoj polovini 19 veka. Dakle Bog je po tebi trebalo da salje informacije koje ljudi tada uopste nisu razumeli i da ih zbunjuje. Potop prema onima koji se bave biblistikom je pogodio predeo Mesopotamije gde je ziveo Noje. On se u Bibliji naziva sveopstim jer je za pisca ceo svet bio njemu poznat svet. To je bilo pravilo u antickom svetu.
 
Pa možeš ti optužiti Bibliju to je tvoje pravo. Ali da li je to neki argument...cedite komarca a proždirete slona...to je taj princip. Znam šta ćeš reći:"Može mi se". Možeš ali kao što rekoh nikakav argument. Možda bi bio neki argument da je pomenuto nešto a da to nije postojalo. Onda bi ti argument bio na mestu.Ali ovde optužiti zato što se nešto ne pominje jeste zaista neverovatno. Ti recimo imaš stav da ne voliš da neko govori u tvoje ime. Iz prethodnih diskusija naših. A često to nisam ni radio ti si više u moje ime govorio...ali nema veze. E sad, ti ovde sa Biblijom radiš istu stvar. Ti sada njoj stavljaš nešto što ona ne kaže tj. govoriš u njeno ime. Eto to je ono što sam ranije govorio za tebe da si mnogo puta kontradiktoran. Ali opet tvoja stvar.

- - - - - - - - - -

Nemisli da želim neku veću diskusiju sa tobom ali ovo bih komentarisao da je bilo ko pisao. Dinosaurusi su izumrli u vreme Potopa. Nađeno je jaje dinsoaurusa sa očuvanim DNK. DNK može da se očuva maksimalno 6000 godina. Dakle jaje ne može biti starije od 6000 godina. Što će reći da su Dinosaurusi i ljudi živli zajedno i da su zaista uništeni većim delom u Potopu.

No, tema je Egipat-duhovni i svetovni. No, TE jeste duhovni Egipat pa je možemo usput i ovde dotaći i objasniti da je TE bajka nad bajkama.

Ne optužujem Bibliju, nego njene neuke autore. Pravo me ne zanima, jer se na njega pozivaju oni koji nisu u pravu. Sve sam ranije objasnio. Nema potrebe za suvišnim rečima. Normalno da ne dam d aniko govori u moje ime, a ti si naučio u crkvi da to radiš i podmećeš falsifikate... i... i... i...

Ne piše se “Nemisli”, nego “ne misli”, i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ. Nije bilo nikakvog potopa. Kad bi se svi polovi otopili i sva voda iscedila na Zemlju - nivo vode bi se povećao za maksimalno 60 metara: http://flood.firetree.net . Nema dalje. Sve ti pada u ovu vodu sa polova. Jedino da Zemlja nije imala reljef, ali ne vidim zašto ga ne bi imala. Sve planete imaju planine. Najveća planina u Sunčevom sistemu nalazi se na Marsu - Mons Olimpus - i tri puta je višlja od Himalaja. Ti si video to jaje? Držao ga u ruci? Ako nisi, ako si pročitao - onda ništa od toga. Dinosaurrusi su nestali pre mnogo miliona godina, a kenguri i pingvini nisu išli ni u kakvu arku.

Egipat je marka za Izrael. Mislim na stari Egipat i stari Izrael. Thothove table su bolje od Biblije.

- - - - - - - - - -

Kakve to veze ima? Bog je mogao piscima da kaze da su dinosaurusi postojali. Fora je u tome sto se naziv dinosaurusi u taksonomiji pominje tek u drugoj polovini 19 veka. Dakle Bog je po tebi trebalo da salje informacije koje ljudi tada uopste nisu razumeli i da ih zbunjuje. Potop prema onima koji se bave biblistikom je pogodio predeo Mesopotamije gde je ziveo Noje. On se u Bibliji naziva sveopstim jer je za pisca ceo svet bio njemu poznat svet. To je bilo pravilo u antickom svetu.

Ima velike veze. Nikakav bog nije ništa kazao nikakvim piscima. Taj vaš bog, koji je od Mojsija tražio zaklane volove, ovnove i golubove, sa krvavih oltara, što je ovaj opisao u Trećoj Knjizi Mojsijevoj, od I do XI poglavlja, a u Indjiji je tražio ljudske žrtve (Mojsije je sve ovo preuzeo iz indijskog kulta Kali Ma), najverovatnije je bio neki demon. Šta će bogu bilo čija krv? I govorio je kroz magarce. Šta je „rekao“ Bileamu? „Bileame, zašto me tučeš? Šta sam ti skrivila?“ Kakva božanska „mudrost“, izrečena kroz magaricu. O, da, savetovao je Mojsija kako da zakopava izmet iza šatora u pustinji, a žene kako da se čiste od menstruacije. Baš bogovski posao. Mak se, časti ti. Za pisca poznat svet? Sve si rekao. Ostani u svom selu.
 
Ti si video to jaje? Držao ga u ruci? Ako nisi, ako si pročitao - onda ništa od toga. Dinosaurrusi su nestali pre mnogo miliona godina, a kenguri i pingvini nisu išli ni u kakvu arku.

Nisam držao ali naučnici otkrili i prezentovali. A valda bi evolucionsiti to odmah opovrgli kako to obično rade ali nisu. Nemaju odgovor. Jedino što mogu jeste da ćute i da to prikriju u nadi da neće doći do običnog naroda. Dakle, nije opovrgnuto nigde. Šta to govori? Zaključi sam
 
Nisam držao ali naučnici otkrili i prezentovali. A valda bi evolucionsiti to odmah opovrgli kako to obično rade ali nisu. Nemaju odgovor. Jedino što mogu jeste da ćute i da to prikriju u nadi da neće doći do običnog naroda. Dakle, nije opovrgnuto nigde. Šta to govori? Zaključi sam

Znači veruješ nečemu što si pročitao? Tako sam i mislio. Ne zanimaju me ni evolucionistti ni kreacionisti. Ja sam incognito, neću da plaćam članarinu ni jednima ni drugima, i neću da pripadam ničemu što se završava sa ski, čki... i tako to.

Teško je da oni na nižem nivou svesti to mogu da shvate, ali čovek je životinja kao i sve druge životinje i, ma koliko apsurdno zvučalo, kao i sve druge životinje, i ovde i na drugim planetama, nastao je kao produkt i stvaranja i evolucije, i to u odnosu 51:49 ili 50:50. Naime, duh je nastao buđenjem svesti, usled prvog impulsa, odnosno želje prve svesti (Akaše) da sve ponovo pokrene sa mrtve tačke (što sve religije nazivaju „početak“, a i u Bibliji i Kuranu piše „U početku...“), te buđenjem iz neograničenog sna izazvanog uništenjem prethodne apsolutne celine, gde je buđenjem ostalih svesti od strane Akaše zapravo došlo do ponovnog stvaranja svih svesti, odnosno duhova, deljenja univerzuma na svemir i antisvemir, odnosno duhovni i materijalni univerzum, gde je u materijalnom univerzumu, po prirodnim zakonima uspostavljenim od strane Akaše, putem evolucije, nastao život kao takav; zatim, nakon pobune i pada velikog broja svesti iz duha u materiju, veliki broj duhovnih bića ulazi u tela i imamo ovo što sada imamo: dokaz su pećinski ljudi na našoj planeti koji su bili bez svesti do jednog momenta kada su pobunjene i pale svesti ušle u njihova tela, te kada su, otprilike u istom vremenskom periodu, svi pećinski ljudi počeli da slikaju po zidovima pećina, da prave kipove i organizuju prve primitivne religije... itd. itd. Naravno, za sve one koji se bave posledicama, a ne uzrocima, naime Adamom i Evom, zmijom, čarobnim drvetom, trivijalnim tra la la pričicama, verom u krv, kao i blentavim uverenjem da će živeti večno u telu - sve ovo je špansko selo. I kreacionizam i evolucija su izašli iz iste kuhinje i ravnopravni su... i u odnosu 51:49 ili 50:50. Ko zna zna. Ko ne zna neka robuje mentalnim programima. Namaste.

Eto šta mi sve to govori. Sve totalno suprotno od logike robova koji jedu meso, mleko i jaja, a trće se da se bave duhovnošću. Od takvih ne primam nikakve savete o duhovnosti.
 
Poslednja izmena:
Od takvih ne primam nikakve savete o duhovnosti.
Duhovan si ili nisi!
Sa Savetom moš u šetnju,bioskop,na pićence,a i na prc party-kako te snađe...
Od saveta ti duhovnost može samo da se krivi!
Bio sam duhovno dete,a čitanje ,naročito "svetih knjiga" me veoma unazadilo!
Seti se detinjstva i kakav si bio-meni je moje najbolji deo života...Duhovnog naročito!
Svaku pojavu sam posmatrao kroz svoj duh. Danas često i kalkulišem,matematišem,zbrajam i oduzimam,
integralim babe i žabe.
Kad smo učili da su jedna i jedna jabuka dve jabuke,ja rekao da su i dalje jedna i jedna-svaka u sebi!
Učitelj se zamislio-evo i sad ga vidim!
 
...
http://www.telegraf.rs/zanimljivost...aja-dinosaurusa-stara-70-miliona-godina-video

Samo što oni tvrde da je starost preko 65 miliona godina zbog evolucione teorije ali dnk u njima potvrđuje suprotno.

No, sve je to "duhovni" Egipat. Naravno, postoje i figurice dinosuarusa u Meksiku u Alkambri čija je starost oko 500 godina pa do 4500 godina...pa ako ljudi i dinosaurusi nisu živeli zajedno kako su indijanci znali kako izgledaju. Ima o tome ovde:

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/v...az-da-su-ljudi-i-dinosaurusi-ziveli-u/5tvvfth
 
Poslednja izmena od moderatora:
Odlično. Super. Sad ja treba da verujem u neki novinski napis. Iz bulevarskih novina. To je dokaz. Za šta? Za koga? Vekove nauke treba da pokopaju dve vesti iz dva bulevarska lista. Ne padam na takve vesti, kao što ne primam duhovne savete od duhovnih pigmeja koji jedu meso, mleko i jaja, govore teške nebuloze u tuđe ime i podmeću falsifikate. Nikada. Namaste.

- - - - - - - - - -

Koliko su neozbiljni, neka posvedoči... ovo... :cepanje:

Jednom je jedan “prosvetljeni guru”, čuveni novosadski separatista, homić, prevarant i šarlatan, naime polovinom novembra 2013. godine, oko dve sedmice pre nego što se kometa Ison istopila pri svom prolasku pored Sunca, kada je tvrdio da će pomenuta kometa udariti u Zemlju, širio strahove i maltretirao, vređao i prozivao ljude koji su mu objasnili da se ništa od toga neće dogoditi, napisao ovo na svom zidu...

“Hajde sada vi pametnjakovići koji tvrdite kako neće biti ničega i kako ja sejem strah da bih vas jadne, bedne i grešne plašio, šta sad kažete na ovo a?”

A onda nalepio ovaj link:


http://www.jutarnji.hr/video--djeca...-vjerojatnost-je-nemoguce-izracunati-/1142741


Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta.

Izgleda da nije pročitao prvu rečenicu, jer da jeste ne bi se hvalio ovim linkom i glupostima sa njega. Evo i rečenice:

„Sedmogodišnjak s Floride i njegov otac tvrde da su malenog dječaka u glavu pogodili djelići meteorita.”

Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta.

U ovom izmontiranom napisu lepo piše „dečak i otac tvrde“... a ne „to je tako“...

Da bacimo pogled na par sitnica... Kao prvo, nije meteor nego meteorit. Meteorit je meteor koji ne sagori u Zemljinoj atmosferi već padne na Zemlju. Pre nego što uđe u atmosferu, telo se naziva meteoroid. Samo veći meteoroidi mogu da dospeju do površine, a da ne sagore potpuno. Koliko veći? Pa toliko da naprave krater koji bi mogao biti 30 do 40 puta veći od njegovog prečnika. Onaj čuveni meteorski krater u Arizoni, što ima prečnik od 1,2 kilometra (1.200 metara) napravilo je nebesko telo koje je imalo prečnik između 30 i 40 metara. A ovde se neukim i nepismenim budalama prodaje priča kako je meteorit veličine lešnika pao sa neba (došao iz svemira) i udario dečaka u glavu.

Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta.

A rekoše da misle kako je bio veličine kokosa, a pokazali su kamenčiće koji staju u šaku.

Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta.

Ne mogu da izdržim od smeha. Dakle, „prosvetljeni guru“, što prozivaš, vređaš, proklinješ i kuneš ljude po Facebooku, koje ne umeš da nadgovoriš, i bežiš sa diskusija, a ne smeš da se kladiš da za 10-ak godina neće da se dogodi ono što širiš, knjigu iz astronomije u šake i da naučiš koja je razlika između zvezde i planete, te kako nastaje zvezda a kako planeta, kao i to da nijedna planeta nikada neće postati zvezda. O, da, naravno, da naučiš i to da svaki meteoroid veličine lubenice, pa i veći, ne može da dospe u Zemljinu atmosferu, niti da stigne do nas, jer usled trenja sagori u višim slojevima atmosfere. Onaj koji bi došao do nas iskopao bi rupu 30-ak do 40-ak puta veću od svog prečnika (sam takav meteorit morao bi imati prečnik nekoliko i više metara) i ne bi mogao nikoga da udari u glavu i napravi mu čvorugu. Ovo su se neka deca gađala kamenjem pa su izmislila da ih je pogodio meteorit, a budale poverovale.

Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta.

Pametnom dosta. Stari Egipat je u svemu bio bolji od starog Izraela. Laku noć.
 
Pozdravg komšija. I ne zaboravi... Egipatske Misterije .˙. .˙. .˙. Omnes in unum.

Ybg,otpao mi Ka-negde se zagubio...

- - - - - - - - - -

...
http://www.telegraf.rs/zanimljivost...aja-dinosaurusa-stara-70-miliona-godina-video

Samo što oni tvrde da je starost preko 65 miliona godina zbog evolucione teorije ali dnk u njima potvrđuje suprotno.

No, sve je to "duhovni" Egipat. Naravno, postoje i figurice dinosuarusa u Meksiku u Alkambri čija je starost oko 500 godina pa do 4500 godina...pa ako ljudi i dinosaurusi nisu živeli zajedno kako su indijanci znali kako izgledaju. Ima o tome ovde:

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/v...az-da-su-ljudi-i-dinosaurusi-ziveli-u/5tvvfth

Nisi valjda i ti taki...:hahaha:
https://sr.wikipedia.org/sr-el/Старост_Земље
 
Vekovi nauke. Niti su vekovi(nego od Darvina-vek ipo) niti je ovo nauka(TE prkosi svim zakonima prirode-te nije dobro se vezati za nju). A ove novine što prenose... pa nisu novinari tih novina došli do tih podataka nego samo prenose šta su nova otkića koja se kotiraju u ozbiljnim naučnim krugovima. Ali nek svako veruje što mu volja.

Izrael će trijumfovati uvek. Bog je sa Izraelom:D
 
U najkraćim crtama što se tiče starog Zaveta sam Gospod Isus je rekao:"Ne mislite da sam došao da pokvarim zakon i proroke: nisam došao da pokvarim već da ispunim...ako ko pokvari jednu od najmanjih zapovesti i nauči tako ljude, najmanji nazvaće se u carstvu nebeskom...",Matej 5,17.19

Dakle veza sa Prorocima i Zakonom je i dalje na snazi za sve. Stari Zavet ili bolje rečeno Zakon i Proroci nisu u suprotnosti sa Isusovim učenejm. Zato Stari Zavet nije simbol bezboštva nikako.:)
 
...
http://www.telegraf.rs/zanimljivost...aja-dinosaurusa-stara-70-miliona-godina-video

Samo što oni tvrde da je starost preko 65 miliona godina zbog evolucione teorije ali dnk u njima potvrđuje suprotno.

No, sve je to "duhovni" Egipat. Naravno, postoje i figurice dinosuarusa u Meksiku u Alkambri čija je starost oko 500 godina pa do 4500 godina...pa ako ljudi i dinosaurusi nisu živeli zajedno kako su indijanci znali kako izgledaju. Ima o tome ovde:

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/v...az-da-su-ljudi-i-dinosaurusi-ziveli-u/5tvvfth

Ako je kako kažeš sačuvana ta DNK, znači da možda već danas imamo žive primerke dinosaurusa, negde na nekom ostrvu, daleko od sveta. Genetika danas čuda čini. Eto još jedne teorije zavere.
 
Vekovi nauke. Niti su vekovi(nego od Darvina-vek ipo) niti je ovo nauka(TE prkosi svim zakonima prirode-te nije dobro se vezati za nju). A ove novine što prenose... pa nisu novinari tih novina došli do tih podataka nego samo prenose šta su nova otkića koja se kotiraju u ozbiljnim naučnim krugovima. Ali nek svako veruje što mu volja.

Izrael će trijumfovati uvek. Bog je sa Izraelom:D

E moj rođače, kada bi samo znao da te upravo sada dok kuckaš po tastaturi, dok se voziš gradskim prevozom ili letiš avionom budno prati, posmatra i analizira sama evolucija ?
 
Ako je kako kažeš sačuvana ta DNK, znači da možda već danas imamo žive primerke dinosaurusa, negde na nekom ostrvu, daleko od sveta. Genetika danas čuda čini. Eto još jedne teorije zavere.

Nije zavera moj rođo. Ima i toga. Dinsoaurusi i ljudi su živeli zajedno i u svim civilizacijama imaš slike dinosaurusa na zidovima palata, vazama i td...ali ako otvorimo tu temu tamo ćemo detaljnije. Ako su oni izumrli pre 65 miliona godina zbog tobožnje komete kako su ljudi imali predstavu o tom stvorenjima i slikali ih? Nemoguće, logika kaže. Zato je duhovni Misir tj Evolucija ne llogična sa aspekta prave nauke.

Pozdrav.
 

Back
Top