Droljasti muškarci

Ja neznam zasto moderatori dozvoljavaju ovakve uvredljive teme koje se odnose samo na muskarce.
Teme se masovno postavljaju od neke frustrirane i ogorcene osobe kojoj sve smeta.

Treba se postavljati neka tema koja je edukativnog karaktera i koja moze imati neko znacenje,a ne samo Horor.
Pa prijavi

Mislim simpatije prema Araonu mogu i drugacije da se iskazu
 
Znam da me voliš.

Pročitao.

Ako se volite, onda dobro. :) :)

Nemoj mnogo da se cerupate, mislite na Jelenu. Znas kako ce se obradovati, ako je bude sacekalo 10 prijava. :) :)

To i jeste poenta, ja ću malo dati na značaju, a onda će moderator da doživi nervni slom i pobrisaće ove njene opsesije i moje automatske odgovore i tako ćemo u krug. To ti je kao dete kad ubaciš na onaj voziš i ono se tako vozi, zabavlja, tužno.
 
Ma kakvo čerupanje...
Da mi je samo da provučem prste kroz njegovu kosu....
Mene je tako zezao jedan tip, svidjao mi se i znam da sam se i ja njemu svidjala, u jednom momentu mu kazem:“E cuti, prebicu te.“ tek ce ti on:“Sta sve neces izmisliti, samo da me dotaknes.“
:) :) Provali me covek odmah.

Salim se, ali je tipicno za muskarce da zadirkuju onu koja im se svidja. A ovaj je bas bio opasan. Ali nije bilo nista. Sarmantni zenskaros, tu ne diram nista. :)

Tako da - zadirkujte se, ali nemoj da preterate, pa da posle jedno drugom ne mozete da predjete preko nekih reci. Treba nama jos ovde da se druzimo bez grca i negativnih emocija. :)
 

Back
Top