Droljasti muškarci

Keva

Elita
Poruka
24.118
Ja neznam zasto moderatori dozvoljavaju ovakve uvredljive teme koje se odnose samo na muskarce.
Teme se masovno postavljaju od neke frustrirane i ogorcene osobe kojoj sve smeta.

Treba se postavljati neka tema koja je edukativnog karaktera i koja moze imati neko znacenje,a ne samo Horor.
Pa prijavi
Poruka je automatski spojena:

Mislim simpatije prema Araonu mogu i drugacije da se iskazu

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Znam da me voliš.

Pročitao.

Ako se volite, onda dobro. :) :)

Nemoj mnogo da se cerupate, mislite na Jelenu. Znas kako ce se obradovati, ako je bude sacekalo 10 prijava. :) :)

To i jeste poenta, ja ću malo dati na značaju, a onda će moderator da doživi nervni slom i pobrisaće ove njene opsesije i moje automatske odgovore i tako ćemo u krug. To ti je kao dete kad ubaciš na onaj voziš i ono se tako vozi, zabavlja, tužno.

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.823
Ma kakvo čerupanje...
Da mi je samo da provučem prste kroz njegovu kosu....
Mene je tako zezao jedan tip, svidjao mi se i znam da sam se i ja njemu svidjala, u jednom momentu mu kazem:“E cuti, prebicu te.“ tek ce ti on:“Sta sve neces izmisliti, samo da me dotaknes.“
:) :) Provali me covek odmah.

Salim se, ali je tipicno za muskarce da zadirkuju onu koja im se svidja. A ovaj je bas bio opasan. Ali nije bilo nista. Sarmantni zenskaros, tu ne diram nista. :)

Tako da - zadirkujte se, ali nemoj da preterate, pa da posle jedno drugom ne mozete da predjete preko nekih reci. Treba nama jos ovde da se druzimo bez grca i negativnih emocija. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.