Dokle mogu da idu ženska prava u Srbiji ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Živo me zanima, ima li zemlje na svetu, gde žene imaju veća prava no u Srbiji ?
Pogotovu u poslednjih deceniju i po, a danas, iha, pa one kod nas imaju prava znate kolika ? Taman onoliko koliko one hoće .Doduše i Švedskoj ženski rod ima velika prava, ali ipak imati tolika prava u srbiji je ipak dokaz da mi imamo mnogo glupe i malumne muškarce.
Danas 90 % devojaka. žena puši, pije, nose mobilne od najmanje 500 evra. Nisam video devojku u Beogradu bar. koja ima mobilni koji nije poslednji model, ko to kupuje ? Pa zna se ?
Voze auta uvek najbolja, dzipove pogotovu, Dzesika Alba je za njih sirotica po garderobi. Itd.
 
Ja jesam za zastitu zena, ali ne i za to preterano forsiranje i preterivanje...a za Svedsku si u pravu..tamo muskarci uglavnom kuvaju rucak i menjaju deci pelene:)
Oni su tako poslusni da ja nisam mogla verujem.
I ne radi se o tome da im je zena neka machka..kakva god da je, oni je maximalno postuju i maximalno joj ugadjaju..

Preporucujem nasim devojkama Svedjane:lol:

Ja volim meru u svemu, pa i u tome:)
 
Ja jesam za zastitu zena, ali ne i za to preterano forsiranje i preterivanje...a za Svedsku si u pravu..tamo muskarci uglavnom kuvaju rucak i menjaju deci pelene:)
Oni su tako poslusni da ja nisam mogla verujem.

Za kakvu zastitu????

Zasto bi imale bilo kakvu zastitu i prednost u odnosu na muskarce????

Jedino OK majke da imaju odredjene privilegije i to je to.Ona koja nema dece nikakve privilegije ne bi trebala da ima.
 
Ja jesam za zastitu zena, ali ne i za to preterano forsiranje i preterivanje...a za Svedsku si u pravu..tamo muskarci uglavnom kuvaju rucak i menjaju deci pelene:)
Oni su tako poslusni da ja nisam mogla verujem.

Kod nas su mnoge žene postale veće muškarače od muškaraca.
Više izlaze u grad od muškaraca, više piju, više vode društveni život.
Oni su u tome postali jači pol, a mi muškarci očito slabiji.
 
Živo me zanima, ima li zemlje na svetu, gde žene imaju veća prava no u Srbiji ?
Pogotovu u poslednjih deceniju i po, a danas, iha, pa one kod nas imaju prava znate kolika ? Taman onoliko koliko one hoće .Doduše i Švedskoj ženski rod ima velika prava, ali ipak imati tolika prava u srbiji je ipak dokaz da mi imamo mnogo glupe i malumne muškarce.
Danas 90 % devojaka. žena puši, pije, nose mobilne od najmanje 500 evra. Nisam video devojku u Beogradu bar. koja ima mobilni koji nije poslednji model, ko to kupuje ? Pa zna se ?
Voze auta uvek najbolja, dzipove pogotovu, Dzesika Alba je za njih sirotica po garderobi. Itd.

Prava nemaju nikakve veze sa garderobom.
 
Kod nas su mnoge žene postale veće muškarače od muškaraca.
Više izlaze u grad od muškaraca, više piju, više vode društveni život.
Oni su u tome postali jači pol, a mi muškarci očito slabiji.

Ni to mi se ne dopada.
Musko je musko, zensko je zensko i to je ono sto nas privlaci - upravo te suprotnosti.
Kopiranjem muskog ponasanja od strane zena, samo se smanjuje shansa za obostrano razumevanje i uspesnu vezu.
 
Živo me zanima, ima li zemlje na svetu, gde žene imaju veća prava no u Srbiji ?
Pogotovu u poslednjih deceniju i po, a danas, iha, pa one kod nas imaju prava znate kolika ? Taman onoliko koliko one hoće .Doduše i Švedskoj ženski rod ima velika prava, ali ipak imati tolika prava u srbiji je ipak dokaz da mi imamo mnogo glupe i malumne muškarce.
Danas 90 % devojaka. žena puši, pije, nose mobilne od najmanje 500 evra. Nisam video devojku u Beogradu bar. koja ima mobilni koji nije poslednji model, ko to kupuje ? Pa zna se ?
Voze auta uvek najbolja, dzipove pogotovu, Dzesika Alba je za njih sirotica po garderobi. Itd.

kakve veze imaju mobilni, garderoba i dzipovi sa zenskim pravima? :confused:
 
Živo me zanima, ima li zemlje na svetu, gde žene imaju veća prava no u Srbiji ?
Pogotovu u poslednjih deceniju i po, a danas, iha, pa one kod nas imaju prava znate kolika ? Taman onoliko koliko one hoće .Doduše i Švedskoj ženski rod ima velika prava, ali ipak imati tolika prava u srbiji je ipak dokaz da mi imamo mnogo glupe i malumne muškarce.
Danas 90 % devojaka. žena puši, pije, nose mobilne od najmanje 500 evra. Nisam video devojku u Beogradu bar. koja ima mobilni koji nije poslednji model, ko to kupuje ? Pa zna se ?Voze auta uvek najbolja, dzipove pogotovu, Dzesika Alba je za njih sirotica po garderobi. Itd.

Sta je tebe spopalo nocas pobogu? Sta se zna? Reci mi tacno sta se to zna o kupovini?

Slusaj ako ti spopadas sponzoruse pa imas kasnije probleme sa njima zbilja nije ok da 90% Srpkinja stavis u isti lonac...moje okruzenje je skoro pa iskljucivo zensko i te devojke rade, zaradjuju, kupuju sebi i svoje placaju...

Pusenje i alkohol nisu iskljuciva odlika muskog roda pa zene teze da ga ponize time sto zapale cigaretu i popiju pice u kaficu....nikada zene nisu trazile veca prava vec iskljucivo jednak tretman...
 
Poslednja izmena:
Živo me zanima, ima li zemlje na svetu, gde žene imaju veća prava no u Srbiji ?
Pogotovu u poslednjih deceniju i po, a danas, iha, pa one kod nas imaju prava znate kolika ? Taman onoliko koliko one hoće .Doduše i Švedskoj ženski rod ima velika prava, ali ipak imati tolika prava u srbiji je ipak dokaz da mi imamo mnogo glupe i malumne muškarce.
Danas 90 % devojaka. žena puši, pije, nose mobilne od najmanje 500 evra. Nisam video devojku u Beogradu bar. koja ima mobilni koji nije poslednji model, ko to kupuje ? Pa zna se ?
Voze auta uvek najbolja, dzipove pogotovu, Dzesika Alba je za njih sirotica po garderobi. Itd.
kakve veze kola i mobilni imaju sa pravima :neutral:
na kraju krajeva, da je sve tako sjajno ko sto ti pricas, ne bi bilo ni potrebe da se prica o ovoj temi. kada bude zaboravljena i kad se o ovome jednostavno ne bude pricalo,znaci da imamo svi ista prava :) a sto se vise pominje, to gore :neutral:
 
Sta je tebe spopalo nocas pobogu? Sta se zna? Reci mi tacno sta se to zna o kupovini?

Slusaj ako ti spopadas sponzoruse pa imas kasnije probleme sa njima zbilja nije ok da 90% Srpkinja stavis u isti lonac...moje okruzenje je skoro pa iskljucivo zensko i te devojke rade, zaradjuju, kupuju sebi i svoje placaju...

Pusenje i alkohol nisu iskljuciva odlika muskog roda pa zene teze da ga ponize time sto zapale cigaretu i popiju pice u kaficu....nikada zene nisu trazile veca prava vec iskljucivo jednak tretman...

Pa zna se da ne korenspodiraš sa podacima, baš je obrnuto, 90 % ženskog roda sebe ne finansira.
Ne znam što si to izmislila, kad je to u Srbiji opšte poznata stvar.
Šta sam hteo da kažem, ženski rod se izborio da prodaje svoj izgled, šsrm, pol tako reći.
Doduše one to dobijaju i bez da traže, ali zna se pravila tu ?
 
Pa zna se da ne korenspodiraš sa podacima, baš je obrnuto, 90 % ženskog roda sebe ne finansira.
Ne znam što si to izmislila, kad je to u Srbiji opšte poznata stvar.
Šta sam hteo da kažem, ženski rod se izborio da prodaje svoj izgled, šsrm, pol tako reći.
Doduše one to dobijaju i bez da traže, ali zna se pravila tu ?

Hoces da kazes da zene u Srbiji sve dobijaju uz pomoc pic..
 

Back
Top