Da li policija treba da uhapsi ruske agente u Srbiji?

Ti si rekao da se Putinovi interesi poklapaju sa interesima Srbije. Na tebi je da to dokažes.
Подржава Србију, подржава Косово у Србији, подржава Републику Српску, бори се против НАТО пакта који је главни непријатељ Срба на Балкану.

Треба ли још?
 
Pod broj jedan Putin je vec vise puta opravdao Kosovsku nezavisnost rekavsi da Donbas je legalan zbog Kosova. Tako da tu Putin je vec Srbiji dao sut kartu.
Никада то није рекао.

Да је то став Русија она би признала ткз. Косово. Тако да, лупеташ као по обичају.
 
Polako ljudi s hapšenje ! Najllakše je hapsiti ali nije sve u hapšenju i pendreku.Mi moramo da podignemo svest ljudi o tome šta sme a šta ne sme da se radi.Da dođemo do nivoa gde svaki slučaj kad zna da je pogrešio "sam sebe hapsi" i sam sebi odmerava primerenu kaznu. 2 godine,5 godina,10,20,doživotna,streljanje,vešala... Da država i represivni aparat kao ni sudovi uopšte u tome ne učestvuju.
Mislim da svaki čovek može da dostigne i posfigne taj nivo svesti da može sebi da kaže "jeste,grešio sam.jeo sam gowna,radio sam to i to jer sam bio slep pored očiju .Kažnjavam sebe da okajem svoje grehe"
 
Poslednja izmena:
Polako ljudi s hapšenje ! Najllakše je hapsiti ali nije sve u hapšenju i pendreku.Mi moramo da podignemo svest ljudi o tome šta sme a šta ne sme da se radi.Da dođemo do nivoa gde svaki slučaj kad zna da je pogrešio "sam sebe hapsi" i sam sebi odmerava primerenu kaznu. 2 godine,5 godina,10,20,doživotna,streljanje,vešala... Da država i represivni aparat kao ni sudovi uopšte u tome ne učestvuju.
Mislim da svaki čovek može da dostigne i posfigne taj nivo svesti da može sebi da kaže "jeste,grešio sam.jeo sam gowna,radio sam to i to jer sam bio slep pored očiju .Kažnjavam sebe da okajem svoje grehe"
Nemamo vremena. Odmah uhapsiti ruske agente!
 

Back
Top