Da li policija treba da uhapsi ruske agente u Srbiji?

Građani Srbije koji su plaćeni od strane Putina da rade za interese Rusije su izdajnici. Policija mora da krene sa hapšenjem!
Zamisli ovo, komšija, čujem da su neki ljudi kod nas u komšiluku navodno plaćeni od strane Rusa da rade protiv naše zemlje.

Pa, šta je ovo, hoće li biti neka špijunska drama u našem sokaku? Kao da smo upali u neki film, a ne živimo u stvarnom svetu.

Sad će valjda naša policija da krene u akciju kao u onim američkim filmovima, da hapse špijune i odvode ih u zatvor.

Ma gde ovde ima špijuna, verovatno su izmislili neku priču da bi imali nešto za tračanje po kafanama.

Ja samo znam da su kod mene u kraju dobri ljudi, a ne neki špijuni.

Ajde, neka se igraju svoje špijunske igrice negde drugde, ovde ima dovoljno problema kao što su rupe na ulici, a ne neki ruski agenti.
 
Zamisli ovo, komšija, čujem da su neki ljudi kod nas u komšiluku navodno plaćeni od strane Rusa da rade protiv naše zemlje.

Pa, šta je ovo, hoće li biti neka špijunska drama u našem sokaku? Kao da smo upali u neki film, a ne živimo u stvarnom svetu.

Sad će valjda naša policija da krene u akciju kao u onim američkim filmovima, da hapse špijune i odvode ih u zatvor.

Ma gde ovde ima špijuna, verovatno su izmislili neku priču da bi imali nešto za tračanje po kafanama.

Ja samo znam da su kod mene u kraju dobri ljudi, a ne neki špijuni.

Ajde, neka se igraju svoje špijunske igrice negde drugde, ovde ima dovoljno problema kao što su rupe na ulici, a ne neki ruski agenti.
Ruski agenti su rak rana Srbije.
 
Глупости. Додик је Српски Човек! Исто као и Вулин! А Руси су својим орденом Вулину јасно ставили до знања чији је он човек и кога подржавају у Србији.
Vidi druže ja sam trebao da budem u njegovoj stranci u KM kao koordinator ali kada sam video da radi sa lopovima iz Leposavića onda sam izašao i shvatio da je Vulin najobičnija lopovčina kao i Vučićevi sinovi i mafija oko njih.
Zapamti svi Srbi Vulinovi danas na Kosovu su u Leposaviću i imaju krivične prijave što po Srbiji što u Prištini.Vulin nema svoje u K.Mitrovici jer smo mi odbili saradnju sa klasičnim lopovima.
 
Poslednja izmena:
Vidi druže ja sam trebao da budem u njegovoj stranci u KM kao koordinator ali kada sam video da radi sa lopovima iz Leposavića onda sam izašao i shvatio da je Vulin najobičnija lopovčina kao i Vučićevi sinovi i mafija oko njih.
Zapamti svi Srbi Vulinovi danas na Kosovu su u Leposaviću i imaju krivične prijave što po Srbiji što u Prištini.Vulin nema svoje u K.Mitrovici jer smo mi odbili takvog lopovčinu.
Ма лопова и превараната има у свакој странци, ако мислиш да их код других нема грдно се вараш.
 
Ма лопова и превараната има у свакој странци, ако мислиш да их код других нема грдно се вараш.
Ne,ne ovi su preterali druže i to previše.
Da li znaš da je na stotine ugroženih porodica Srba bilo bez socijale zbog pooštrenih zakona koje je lično Vulin srpovodio na Kosovu i Metohiji?
Čak su se neke i iselile zbog toga.
 

Back
Top