Добро јутро, добар дан...No 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ec0tL-NXoAE5f3M.jpeg


Dobro 🎉 vam jutro 🎉 .
 
Zasto neki ljudi kad se docepaju (malo) boljeg mesta (ne nuzno svojim sposobnostima), krenu sa orkestarskim kukumakanjem kako nisu imali za patike i morali su case da peru. Pa citave generacije 50ih nisu imale za patike i morali su da beru gljive, pa se ne kurce. Sirotani jedni, case moraju da peru. Koja je to zivotna borba bila eeeej! Pranje casa u patikama s buvaljaka. Grozota jedna zivotna, bez uputa za hitno stanje.
 
Uspesni pacenici koji hoce fejkerski da sviraju na emocije. :lol:

Ali stvarno. Zamisli da si rodjena 1900 god. i prezivela prvi svetski, drugi, ekonomsku krizu i x drugih nepogoda. I sve je to trajalo po 4-5 god. Ne da nista nisi imo, nego si bio beda bosonoga. I ljudi bili srecni i zadovoljni. Danas se svako vozi svojim audijem i kolje pogledom.
 
Poslednja izmena:
Пре неки дан ручамо и ова мала каже, знаш, кад ми будемо родитељи, критиковаћемо децу како немају појма, јер ми смо се у њиховим годинама борили са ковидом, као што сад причају родитељи да су пешачили 4 км до школе по снегу.
Мм, ја сам пешачио и више...
И сво троје падамо под сто од смеха, добро се не удависмо :rotf:
 
Ееее, а ми нисмо могли да купимо фармерке у продавницама, него од шанера ганција...муке су то биле...
Ма, то су глупости, па и циљ је сваког родитеља да му дете живи боље, ваљда...
 
Е, ми смо у Врању давно имали Цацино кафанче...мало, пар столова, и ту је било само пар сталних гостију, а остали само уђу, дрмну једну с ногу, и оду.
И ово наше кафанче Цацино, имамо нас сталне замлате и оне који повремено сврате, дрмну с ногу и оду :lol:
 
Jeste. Ali ja na losije materijalno stanje ne gledam kao na nesto iznad cega se nije moguce izdici. Materijalno je najmanji problem. Da ne pricamo koliko je promenljivo.
Знам ја колико је променљиво, целог живота клацкалица.
 
Као да се ја икад устручавам...
Читам вас и немам шта да додам :)
Па, причај нам нешто о мукама твоје генерације, на пример, какав је превоз био 93. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top