Dobio batine zato što je Srbin!

http://www.mondo.rs/s191152/Fudbal/Dobio_batine_zato_sto_je_Srbin.html
Dobio batine zato što je Srbin!
Perspektivni fudbaler Karlovca Miloš Musulin pretučen je u noći između subote i nedelje samo zato što je Srbin, prenosi hrvatski "Jutarnji list".

Incident se dogodio oko tri sata posle ponoći ispred karlovačkog kafića u kojem je Musulinov prijatelj proslavljao rođendan. Na 17-godišnjeg fudbalera nasrnula su petorica tinejdžera i naneli mu lakše telesne povrede.

"Moj prijatelj je u kafiću slavio rođendan. Čim sam ušao dvojica su mi rekla da nisam dobrodošao zbog moje nacionalne pripadnosti. Rekli su mi: 'Ti si Srbin, bilo bi ti bolje da odeš'", opisuje Musulin šta se dešavalo i nastavlja:

"I mislio sam da odem, ali me je prijatelj sprečio obećavši da se neće ništa dogoditi. Međutim, nekoliko sati kasnije, kada sam krenuo kući, njih petorica su izašli za mnom. Oborili su me na pod i počeli udarati nogama i rukama po glavi, stomaku... Razbili su mi nos i natečena mi je usna", rekao je talentovani fudbaler, koji je na kraju završio u bolnici, gde je pregledima utvrđeno da su povrede lakše prirode.

On je naglasio da bi verovatno dobio veće batine da njegov prijatelj nije uspeo da smiri napadače. U trenutku dok su napadači odlazili naišla je policija, koju je neko u međuvremenu pozvao. Slučaj se istržuje, a za napadačima se još uvek traga.

Miloš je izjavio da od ranije iz viđenja poznaje momke koji su ga napali, ali da sa njima nije imao nikakav kontakt. Musulin je rodom iz Vojnića, a zbog školovanja i fudbala živi u Učeničkom domu u Karlovcu.

Zanimljivo da je isto veče u Zagrebu pretučen hokejaš Medveščaka Zvonimir Lovrenčić.
Да човек не поверује....
Овако нешто да се деси у ЕУрупској Лијепој њиховој.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Boris se navuk'o na hrvate,i veceras je tamo sa svojim Ivom.Kako to da njega niko ne premlati?:eek:
 
...idiota je uvijek bilo i bit ce...ne treba kolektivno radi par budala prljat cijeli narod..pa i Rundek je dobio batina u Beogradu zato sto je Hrvat,ali nisu sad svi Srbi ulicni kriminalci...
Смешни сте хрвати са вашим јадним покушајима прикривања да су већина хрвата симпатизери усраша. Пун стадион хрвата урлао усрашке песме са манијаком усрашким томпсоном пре пар година. Сваке године геноцидна творевина Хрватска слави геноцид над Крајишким Србима и на све варварске начине хрвати спречавају повратак Срба. Тај ко вас назове хуманим, је на нивоу Анте Павелића "хуман".
 
Naculi decki da mozda jeste, pa degenece za svaki slucaj ;) Neka i treba ja kazem, nego ja se cudim ovim "srpskim" p*zdama i p*dercinama sto glume finocu pa vam ne vracaju istom merom. ;)
Тадић као највећи хрват у Србији вероватно ће им послати похвалу за борбеност против Срба, 5 на једног је типично хрватско "јунаштво".
 
ne znam točno šta se dogodilo (imamo izjavu samo jedne strane), ali ako je ovo točno kako je srbin naveo budale što su ga istukle počinile su kazneno djelo a ne prekršaj. da su pretukli hrvata samo bi prekršajno odgovarali. jel vidite da su srbi zaštićeni "ko lički medvjedi" u hrvatskoj
 
ne znam točno šta se dogodilo (imamo izjavu samo jedne strane), ali ako je ovo točno kako je srbin naveo budale što su ga istukle počinile su kazneno djelo a ne prekršaj. da su pretukli hrvata samo bi prekršajno odgovarali. jel vidite da su srbi zaštićeni "ko lički medvjedi" u hrvatskoj
Имбецилан ти одговор. Ви хрвати славите геноцид над Србима сваке године и учите усташку историју која нема везе са истином. Показали сте у првом, другом светском ратом, 90их ваша зверства која славите и на којима је створена геноцидна творевина хрватска. Ви сте показали да са вама само се може говорити на исти начин на који ви третирате Србе.
 
Poslednja izmena od moderatora:
:eek:



ma nemoguće...:think: da nisu možda Sremski Karlovci u pitanju!? :think: ;)

pa Karlovac je pun Srba ka šipak, a i veže ga ona vekovna krilatica "Kawlobag-Kawlovac-Wijowitica":mrgreen:
Геноцидна творевина хрватска је тек настала 1991. Пре тога никад нисте ни постојали. Али ће доћи крај и геноцидној творевини хрватској.
 

teško je to ovim 8olidima objasnit...oni su tamo negde u 91. zaglavili i vremenski i fizički zakržljali i mentalno stangnirali :hahaha: kakav internet stick, playstation trojka, hibridni automobili...oni su još na kuki i motici, sa nožem u ustima pesmom malog Baje Knindže :rotf:

treba neko više da im izvadi taj prst iz doopeta i da ih povrati u zbilju :per:

:hahaha1:
Ево ти га прст...ебо те прст.... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
srednjak.gif
 

Back
Top