Dilema: Progutati ili ne?

anakin:
kakav izliv testosterona...(ne ti Srdjane, nego ovaj gore)..

ma...reci...ja sam ubedjena u to...da je to trip totalnog pokoravanja zene?
znas sta jeste.....mi muskraci samo gledamo da vas pokorimo unistimo satanizujemo .....znas mnogo bi voleli cak da ne postojite.....pa da se konacno i namiru mi onako ortacki kresemo u ove nase dlakave cmarove i jedni drugima da svrsavamo ......ma ribo ti si bre budala..... imas kompleks nize vrednosti...pali bre budalo....
 
Ma ove zagorele u krizi ne konstatujem!

A nije fora u pokoravanju,bar ne meni. Sta ima da pokoravam nekog 2,5 godine? Ajde prvih par puta, ali posle toga... Vise je tu neka bliskost u pitanju...
A za pokoravanje (dizanje samog sebe)je vise neki neobevezan sex na brzinu,sa odecom,na kolenima...
To bi bolje oni kod kojih je to slucaj.
Kao sto rekoh sve je stvar sklonosti,ja nisam ni insistirao na gutanju ali zato jesam na svrsavanju po licu... mene to pali,privlaci ili sta vec...
 
jedna konstatacija: sperma moze biti ovakva i onakva i asocirati kako neka rece i na slinu ali to je industrijski receno PROIZVOD..... a ono sto vi nama nudite je OTPAD! ili pak samo nekakva stredstva za DEZINFEKCIJU!

dakle progutas li spermu (tj nase SEME) to je ko da jedes seme bundeve ili kikirikija na primer...
a ako ja uzmem nedaj boze nesto od vas u najboljem slucaju mogu da dobijem DOMESTOS ili neki prasak za rublje!
 
Zak:
No Nick:
Ponekad mi zao sto zene nemaju neku spermu pa da i vi nesto gutate....
Ili ajd kompromis :arrow: pretpostavljam da vi muskarci znate za pojam :arrow: belo pranje
Hocete malo??? :twisted: :twisted: :twisted:
Seljanko, mozda nemaju spermu ali imaju svojih sokica. Tako da bi mogao malo da se latis literature. :lol:
Budalo glupa, sta ce mi literatura, ja sam zensko i nisam ponudila te sokice o kojim pricas. Kakav moron! Ne umes ni citati ljudski, al zato znas kao djubre tesko da vredjas
 
No Nick:
Zak:
No Nick:
Ponekad mi zao sto zene nemaju neku spermu pa da i vi nesto gutate....
Ili ajd kompromis :arrow: pretpostavljam da vi muskarci znate za pojam :arrow: belo pranje
Hocete malo??? :twisted: :twisted: :twisted:
Seljanko, mozda nemaju spermu ali imaju svojih sokica. Tako da bi mogao malo da se latis literature. :lol:
Budalo glupa, sta ce mi literatura, ja sam zensko i nisam ponudila te sokice o kojim pricas. Kakav moron! Ne umes ni citati ljudski, al zato znas kao djubre tesko da vredjas
Ma mozes da nudis sta hoces, ne bi ti ni orah iz ruke uzeo. :lol:
Btw ja sam procitao sta si napisala, i prva rec mog prethodnog posta je samo bilo misljenje o tebi.
 
Uh, nisam ozbiljno ni ponudila nikome nista svoje. A tek tebi i da si jedini na celoj planeti, ne bih dala priliku ni da uzivo razgovaras samnom. Ma sta razgovor, ni bicikl ne bih oslonila na tebe, ma ni wc ne bih brisala s tobom, da mi ga ne uprljas.
 
Mislim da Srdjan, Zak i Jonny English imaju pravo samo sto se poslednji malo vise uziveo.. Gde je Gazdarica da stiti nase interese? Stala bi na nasu stranu.. jel tako Gazdarice? :wink:

Ja npr obozavam da lizem moju macu moje devojke.. njen ukus, miris, njene sokove.. ne bih menjao nizasta.. nije isto ali blizu je (mislim na gutanje)

U cemu je draz da je ona proguta? Razmisli malo kakav je to osecaj muskarcu.. ajde.. razmisli kako on dozivljava njeno nesebicno gutanje proizvoda njegovog tela? Koliko se on oseca privrzenim za tu zensku osobu? Neznam stvarno... ali ako istinski kazes da volis svaki deo tela svog dragog, kako mozes ovaj detalj da izostavis? I da li mozes da kazes da ga stvarno volis ako ti se gadi njegova semena tecnost?

Inace: Ukus sperme zavisi od ishrane muskarca.. vise povrca i voca (i cokolade cini mi se) utice na njegov sladji i finiji ukus dok je meso, pivo (narocito) i neki drugi proizvodi cine gorkom i manje privlacnom.. a to sto neke od vas njih povezuju sa slinom, to je vasa stvar (izopacenost uma).. Jel ti draze da ti svrsi po stomaku, postelji ili nekoj garderobi (ili u kosu?)? I jos jedna stvar.. ne zaboravite da ta slina jednom mora uci u vas kroz vaginu i od te sline ce jednog dana nastati vase dete koje cete voleti makar koliko i vaseg voljenog.. JEL VAM I DALJE ODVRATNA TECNOST OD KOJE ZIVOT NASTAJE?

Razmotrite odgovor i nemojte mi dolaziti sa odgovorima tipa: "fuj".. i dajte obrazlozenje devojkama zasto je NI SADA ne bi progutale..
 
e Wodeni....zene imaju pravo i da ne rade sta smatraju da je gadno i da kazu da je to fuj....osim toga, ovaj elaborat na temu zivota je smesan...ako cemo o prirodi, to nije ni predvidjeno da se guta...
jesi ti probao?

a koliko biste vi muskarci daleko isli u pokazivanju svoje privrzenosti?

bez namere da zvucim kao feministkinja... samo me interesuje....
 
Wodeni:
Zbog prirode pitanja gde muske odgovore mogu pretpostaviti, ovo pitanje upucujem devojkama.. Koliko vas je spremno da proguta spermu partnera i koliko vas uziva u tome a koliko zeli da udovolji dragom?

Pitanje je bilo upuceno zenskom rodu da se izjasni ... I neke od nas su se izjasnile da to ne rade. Ne znam zbog cega je vas muskarce to toliko iritiralo. Ako vam vase devojke gutaju spermu, onda uzivajte u tome (ovo govorim bez imalo ironije) i nemojte se opterecivati sa nama koje to ne radimo. LJudi se razlikuju po mnogo cemu pa eto i po ovom pitanju ... Vi ste nasli vama srodne duse koje dele vase misljenje da to nije nista gadno i to je super i za vas i za njih.
Eto, toliko....
 
anakin:
e Wodeni....zene imaju pravo i da ne rade sta smatraju da je gadno i da kazu da je to fuj....osim toga, ovaj elaborat na temu zivota je smesan...ako cemo o prirodi, to nije ni predvidjeno da se guta...
jesi ti probao?

a koliko biste vi muskarci daleko isli u pokazivanju svoje privrzenosti?

bez namere da zvucim kao feministkinja... samo me interesuje....
ja sam probao svoju......
kao i sve svoje otpatke metabolizma.....
kada volim da experimentishem :roll:
ni gadno ni lepo.....osim s hitine....naravno
ne znam shta tu ima tako posebno.....
ako je zenka u fazonu da mi udovolji na taj nacin zashto ne bi?
mislim da nije neka zrtva.....uostalom, mozemo se posle ljubiti i podeliti greh :lol: :lol:
 
goodday:
anakin:
e Wodeni....zene imaju pravo i da ne rade sta smatraju da je gadno i da kazu da je to fuj....osim toga, ovaj elaborat na temu zivota je smesan...ako cemo o prirodi, to nije ni predvidjeno da se guta...
jesi ti probao?
a koliko biste vi muskarci daleko isli u pokazivanju svoje privrzenosti?
bez namere da zvucim kao feministkinja... samo me interesuje....
ja sam probao svoju......
kao i sve svoje otpatke metabolizma.....
kada volim da experimentishem :roll:
ni gadno ni lepo.....osim s hitine....naravno
ne znam shta tu ima tako posebno.....
ako je zenka u fazonu da mi udovolji na taj nacin zashto ne bi?
mislim da nije neka zrtva.....uostalom, mozemo se posle ljubiti i podeliti greh :lol: :lol:
E! sad ga već malo pretera :? :roll:
Otpaci su bre štetni... puno je otrova tu... :?
Bar razmisli o tome 8)
Što se gutanja... tiče ---> NORMALNO :arrow: KO VOLI NEK IZVOLI :D
 
goodday:
anakin:
e Wodeni....zene imaju pravo i da ne rade sta smatraju da je gadno i da kazu da je to fuj....osim toga, ovaj elaborat na temu zivota je smesan...ako cemo o prirodi, to nije ni predvidjeno da se guta...
jesi ti probao?

a koliko biste vi muskarci daleko isli u pokazivanju svoje privrzenosti?

bez namere da zvucim kao feministkinja... samo me interesuje....
ja sam probao svoju......

Pa, vecina muskaraca i probaju svoju, samo to nece da prizanju.

kao i sve svoje otpatke metabolizma.....
kada volim da experimentishem :roll:

E, tu si malo preterao. :roll: :lol: Bljak...

naravno ne znam shta tu ima tako posebno.....
ako je zenka u fazonu da mi udovolji na taj nacin zashto ne bi?
mislim da nije neka zrtva.....uostalom, mozemo se posle ljubiti i podeliti greh :lol: :lol:

E, bas to... Mada ne znam zasto je imala tako los ukus sa njenih usana, inace ima totalno neutralan. Mozda je to jedan od onih "teskih" dana... :oops:
 
Omen:
goodday:
anakin:
e Wodeni....zene imaju pravo i da ne rade sta smatraju da je gadno i da kazu da je to fuj....osim toga, ovaj elaborat na temu zivota je smesan...ako cemo o prirodi, to nije ni predvidjeno da se guta...
jesi ti probao?
a koliko biste vi muskarci daleko isli u pokazivanju svoje privrzenosti?
bez namere da zvucim kao feministkinja... samo me interesuje....
ja sam probao svoju......
kao i sve svoje otpatke metabolizma.....
kada volim da experimentishem :roll:
ni gadno ni lepo.....osim s hitine....naravno
ne znam shta tu ima tako posebno.....
ako je zenka u fazonu da mi udovolji na taj nacin zashto ne bi?
mislim da nije neka zrtva.....uostalom, mozemo se posle ljubiti i podeliti greh :lol: :lol:
E! sad ga već malo pretera :? :roll:
Otpaci su bre štetni... puno je otrova tu... :?
Bar razmisli o tome 8)
Što se gutanja... tiče ---> NORMALNO :arrow: KO VOLI NEK IZVOLI :D
:lol: :lol: :lol: pa sigurno nisam **** u tanjir i posle predjela navalio :lol: :lol:
samo sam probao.....i nishta....znam da je otrovno....
 
lady me:
Wodeni:
Zbog prirode pitanja gde muske odgovore mogu pretpostaviti, ovo pitanje upucujem devojkama.. Koliko vas je spremno da proguta spermu partnera i koliko vas uziva u tome a koliko zeli da udovolji dragom?

Pitanje je bilo upuceno zenskom rodu da se izjasni ... I neke od nas su se izjasnile da to ne rade. Ne znam zbog cega je vas muskarce to toliko iritiralo. Ako vam vase devojke gutaju spermu, onda uzivajte u tome (ovo govorim bez imalo ironije) i nemojte se opterecivati sa nama koje to ne radimo. LJudi se razlikuju po mnogo cemu pa eto i po ovom pitanju ... Vi ste nasli vama srodne duse koje dele vase misljenje da to nije nista gadno i to je super i za vas i za njih.
Eto, toliko....

U redu je to da svako ima svoje misljenje, ali kako neko moze reci "fuj" kada je i to deo njenog muskarca.. kako joj nije fuj kada prima anal, ili kako joj nije fuj kada daje oralni svom partneru (pa mi odatle mokrimo?!).. neka se neke malo zapitaju.. I gde ga bas sa slinom uporedjuju, to ne mogu da izbacim iz glave.. smesno ce zvucati ali se pomalo se osecam uvredjeno.. lucim sekret koje devojke poistovecuju (skoro) sa slinom.. bezveze..
 
E za seks u pijanom stanju preporucujem mesavinu Absinth-a i Vodke... Absinth da da malo haluciogenu stranu celoj prici (mada je to vise legenda, jer je sada zabranjeno stavljati velike kolicine tijona u isti) i 'opojne' mirise sumskog bilja ljudskim sekretima, a Vodka da ne morate da se ubijete poprilicno skupim Absinth-om, a posto je bez mirisa nece uticati na razne sekrecije ;)

Pa posle javi kako je bilo ;) ... Cisto da imam sta da pisem u memoarima :mrgreen:

P.S. Samo pazi da stavka u memoarima ne bude: Napila se absintha i odgrizla muzjaku glavu :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top