Dilema: Progutati ili ne?

Kao prvo, svaka cast Gazdarici i Jovani77 na otvorenosti i Incognitu na diplomatskom odgovoru.. da se vratim na temu: Moja devojka je za.. i svidja joj se i ukus. Ako je devojka privrzena za momka i ako joj se on 100% svidja i voli ga i dusom i telom: onda ne vidim razlog sto je to bljak.. ali na kraju krajeva nisam devojka i nisam probao tako da ne mogu mnogo o tome da pricam..
p.s. Momci! Ako vasa devojka nije za to da proguta: NEMATE POJMA STA PROPUSTATE!!!! :roll:
 
Wodeni:
Kao prvo, svaka cast Gazdarici i Jovani77 na otvorenosti i Incognitu na diplomatskom odgovoru.. da se vratim na temu: Moja devojka je za.. i svidja joj se i ukus. Ako je devojka privrzena za momka i ako joj se on 100% svidja i voli ga i dusom i telom: onda ne vidim razlog sto je to bljak.. ali na kraju krajeva nisam devojka i nisam probao tako da ne mogu mnogo o tome da pricam..
p.s. Momci! Ako vasa devojka nije za to da proguta: NEMATE POJMA STA PROPUSTATE!!!! :roll:

Sadasnje vreme moglo bi se reci je faza evolucije za doticnu stvar. Videces, za 10 godina devojka koja ce reci bljak za ovo bice podrvrgnuta podrugivanju da je staromodna te zarazena moralnim ludilom. Polako, sve u svoje vreme.
 
Wodeni:
Kao prvo, svaka cast Gazdarici i Jovani77 na otvorenosti i Incognitu na diplomatskom odgovoru.. da se vratim na temu: Moja devojka je za.. i svidja joj se i ukus. Ako je devojka privrzena za momka i ako joj se on 100% svidja i voli ga i dusom i telom: onda ne vidim razlog sto je to bljak.. ali na kraju krajeva nisam devojka i nisam probao tako da ne mogu mnogo o tome da pricam..
p.s. Momci! Ako vasa devojka nije za to da proguta: NEMATE POJMA STA PROPUSTATE!!!! :roll:



Molim za objasnjenje sta momak ima od toga? :D
 
apotekarka:
Pošto sam vegetarijanac ne unosim nikakve namirnice životinjskog porekla :wink:
Da, i ja se pitam šta muškarac ima od toga?


eh sta ima...znaju oni vrlo dobro koliko je to gadno...sama sluzava konstitucija je dovoljno gadna...i sad ti zamisli kad je zena u stanju da, njima za ljubav, proguta nesto sto je najblize slini?
pa jos uziva u tome....ah...
pokorena je skroz...

ne znam ali ja mislim da je to jedan od mnogih tripova dominacije.
 
apotekarka:
Pošto sam vegetarijanac ne unosim nikakve namirnice životinjskog porekla :wink:
Da, i ja se pitam šta muškarac ima od toga?

:lol: :lol: :lol:

E stvarno, da li bi vegeterijanke smele da gutaju spermu i ... da li se to sme u toku posta... a da u toku posta nema ni seksanja, zaboravih :wink:
I sta sam jos ono htela da pitam ... :roll: ... a da,... sta muskarac ima od toga? :?
 
lady me:
apotekarka:
Pošto sam vegetarijanac ne unosim nikakve namirnice životinjskog porekla :wink:
Da, i ja se pitam šta muškarac ima od toga?

:lol: :lol: :lol:

E stvarno, da li bi vegeterijanke smele da gutaju spermu i ... da li se to sme u toku posta... a da u toku posta nema ni seksanja, zaboravih :wink:
I sta sam jos ono htela da pitam ... :roll: ... a da,... sta muskarac ima od toga? :?


Moze da pricha ortacima o tehnici... :D :D :D


Shalim se naravno...
 
No Nick:
Daj, ne brkaj babe i zabe. Nismo deca, vrlo dobro svi znamo da je sperma mnogo gusca, slinavija (kao sto anakin rece), ljigavija i ne bas narocito lepog ukusa ni mirisa. Drasticna razlika, moras priznati... :?

Niko nije ni rekao da su isti... ukus i miris su stvar ukusa... i zavise od unete hrane i pica...
Da je bas toliko grozno ne bi toliko zena gutalo!?
 
ma to je onaj vic kad tip upada u banku sperme, vadi pistolj i natera devojku koja radi da popije par epruveta....ona se opire ali pistolj...
ona popije a on skida masku i kaze "eto vidis Zorice da mozes" :lol: :lol:
 
apotekarka:
Pošto sam vegetarijanac ne unosim nikakve namirnice životinjskog porekla :wink:
Da, i ja se pitam šta muškarac ima od toga?

pa znas kako ako tako banalizujes stvari i gutanje sperme svedes na trgovinu "sta ko kome nudi" onda muskarac nema ama bas nista od toga sem nekog feelinga zbog samog saznanja gde isporucuje sadrzaj orgazma+ sam orgazam.... vidim ovde se raspravlja o mirisu i ukusu pa ****** to nije grand kafa ali ako stvari pogledamo bez predrasuda kad sa nekim vodis ljubav ako razmisljas samo o tome dal mu je ovaj put sperma kisela slana ili slatka dal je slinasta manje ili vise onda to ne vodi nikuda....ako stizes da u zanosu strasti razmisljas o tome onda znaci svakako da nisi iskren saradnik u krevetu i da razmisljas o sporednim stvarima....jedna konstatacija: VI RIBE SE ISKOMPLEKSIRANE, STALNO VAMA NESTO FALI, SAD SE ZALITE STO MI VAMA SVRSAVAMO I KAKO VI NEMATE NESTO DA NAMA SVRSAVATE, PA SE ZALITE ZASTO NE MOZETE DA SE KRESETE KO STUKE I DA IMATE EPITET RIBE IPO A NE ***** IPO.... STALNO VAMA NESTO FALI...PA BRE AKO NISTE ZADOVOLJNE OBLIKOM U KOJEM STE RODJENE UBITE SE PA MOZDA U NEKOM NAREDNOM ZIVOTU BUDETE MUZJAK RECIMO DAZDEVNJAK ILI MRAV...
 

Back
Top