Quantcast

Deblji momci/devojke

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
Ne treba generalizovati!
Kompleksi spadaju u subjektivnu kategoriju! Poznajem debeljuskaste devojke koje ne obracaju paznju na svoj "visak" i imaju buljuk obozavalaca, kao i one koje bi vecina oznacila kao zgodne koje pate zbog tkz. debljine, navodno krivih nogu, klempavih usiju i ko zna cega sve.
Osim toga - sve je stvar ukusa i mislim da tu nema pravila

uber_nuss

Obećava
Poruka
55
smeh:
Ne treba generalizovati!
Kompleksi spadaju u subjektivnu kategoriju! Poznajem debeljuskaste devojke koje ne obracaju paznju na svoj "visak" i imaju buljuk obozavalaca, kao i one koje bi vecina oznacila kao zgodne koje pate zbog tkz. debljine, navodno krivih nogu, klempavih usiju i ko zna cega sve.

debele nemaju shta da izgube osim kilograma, pa zato lakse daju :) debele ribe su OK jer ne tvrde pazar.... sirote... sa OK.. vitkim.. ribicama je problem.. previse su gorde... a kada ih gordost prodje skontaju da su matore.. tuga da te uhvati :) zato batalite zgodne i mrsave... debeljuce su u modi :)

iggymag

Zainteresovan član
Poruka
415
smeh:
Ne treba generalizovati!

MA TAKO JE :roll: SLAZEM SE 8)

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
omilos:
Snezna_kraljica:
omilos:
Moja buca se prepoznala... 8)
Nisam ja tvoja buca!
I imam 58 kg, na 172 visine, tako da nisam buca. Volim sebi tako da tepam.
Nemam ja problema sa muskarcima.
ali imam sa tobom - NE NERVIRAJ ME! :wink:
Koliko!? 1.71/58! Mnogo buco...
A shta cemo sa celulitom, strijama?
172cm!
Pitas sta cemo sa celulitom i strijama? Ne mogu ti pomoci da resis svoj problem... Ja ih nemam. :wink:

naiva

Početnik
Poruka
24
A o cemu mi ovde pricamo?
o ekstremno debelim ljudima?
"To" nije za muvanje nego za zaljenje.
Visak od 10 kg?
Ljudi, nije sve u fizickom izgledu. Fazon je u harizmi, sarmu, inteligenciji, obrazovanju i samouverenosti.
Ja smatram kao zena da je Ksenija Pajcin mnogo dobra riba ali da sam musko ne bih je nikada muvala. Tako je glupa i sirova.
Sa druge strane imam komsinicu koja ima nekih 10 kg viska ali je riba genije u svakom pogledu, pa ne cudi sto uvek pored sebe ima mnogo dobre frajere ( uz to i uspesne)

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
naiva:
A o cemu mi ovde pricamo?
o ekstremno debelim ljudima?
"To" nije za muvanje nego za zaljenje.
Visak od 10 kg?
Ljudi, nije sve u fizickom izgledu. Fazon je u harizmi, sarmu, inteligenciji, obrazovanju i samouverenosti.
Ja smatram kao zena da je Ksenija Pajcin mnogo dobra riba ali da sam musko ne bih je nikada muvala. Tako je glupa i sirova.
Sa druge strane imam komsinicu koja ima nekih 10 kg viska ali je riba genije u svakom pogledu, pa ne cudi sto uvek pored sebe ima mnogo dobre frajere ( uz to i uspesne)
Pa, da, vidite kako novi clanovi imaju lepa i sveza razmisljanja... mi smo ovde otupeli... :wink:

Uvek_pozitivna

Početnik
Poruka
7
Ja mislim da fizicki izgled jeste bitan ali ne treba biti presudan..Buca sam ne stidim se sebe jer znam da posedujem mnogo kvaliteta.Volim sebe,puna sam pozitivne energije i zato me ljudi vole.. Mozda ne mogu na prvi pogled da privucem nekog extra tipa ali posle razgovora od samo pola sata mogu da postignem mnogo toga.Ne treba biti iskomplexiran jer je zivot kratak i ne treba se opterecivati nekim stvarima koje nisu toliko bitne u zivotu.Treba voleti sebe,biti optimista,pozitivac i na sve gledati sa osmehom,sta god da se desi i kako god izgledali.Svaki dan nam je poklonjen i treba uzivati u zivotu...:-)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.