Danas SRS zapocinje pobednicku kampanju!

Buduca_Srbija:
NAJVEĆE luzere na političkoj sceni Srbije predstavljaju rusofili, ljudi koji najmanje znaju o Rusiji, a isto toliko i o Srbiji.

Većina njih ni ne zna da je Rusija bila pod mongolsko-tatarskom okupacijom u isto vreme dok smo mi bili pod turskom i da Rusija predstavlja relikt mongolsko-tatarskih duboko anticivilizacijskih tekovina.

Rusija ni sama ne zna gde joj je mesto, i sama se traži i luta. A jedan deo Srbije, po obrascu "slepac predvodi slepce", uhvatila se za nesrećnu Rusiju i to im je sve što vide.

A sve je to posledica inferiornosti koju osećaju pred zapadnim zemljama i narodima!

Uopste me ne cudi sto ovakve licnosti podrzavaju LDP.

Samo, jedan besplatan savet: Ako ne zelite da SRS dobije mnogo glasova malko ucutite, nemojte pokazivati celom svetu koliko ste "pametni".
 
Buduca_Srbija:
Brain%20Met%20Sag%20Pre%20SRS.jpg

Mozak prosečnog rusofila u Srbiji.


Kako razmišljaju liberalne ovce.


headupassqq8.jpg





Za pobedu. Za Srbiju. Da mislimo glavom a ne guzicom. 50+1. SRS.
 
rdeki:
Uopste me ne cudi sto ovakve licnosti podrzavaju LDP.

Samo, jedan besplatan savet: Ako ne zelite da SRS dobije mnogo glasova malko ucutite, nemojte pokazivati celom svetu koliko ste "pametni".

Znam da se vi, radikali i Koštun Jugend, uzdate u ljudsku glupost i beskrajnu sklonost da se veruje frazama,

ali LDP ne može da laže. ISTINA je jedini politički prostor koji je još slobodan i koji smo popunili.
 
Да видимо ко је чији југенд. Ко користи нацистичку фразеологију:

Prilika se neće ponoviti. U nasim životima je bio zapisan samo jedan 5. oktobar. Propustili smo da pobedimo zato što nismo hteli da okrvavimo ruke. Zbog toga je Zoran gubitnik. I ja sa njim. Da smo ubili 50, 100, 500 ili 5.000 ljudi i naterali Koštunicu da ubija sa nama, danas ne bih bio na kolenima, a Zoran pod zemljom. To bratstvo u krvi bilo bi jedini čuvar naših života jer su veze zločina neraskidive. Koalicije se prave i napuštaju. Osim onih koje počivaju na smrti. Dvanaesti mart je večit.
Cedomir Jovanovic
 
limojed:
Да видимо ко је чији југенд. Ко користи нацистичку фразеологију:

Prilika se neće ponoviti. U nasim životima je bio zapisan samo jedan 5. oktobar. Propustili smo da pobedimo zato što nismo hteli da okrvavimo ruke. Zbog toga je Zoran gubitnik. I ja sa njim. Da smo ubili 50, 100, 500 ili 5.000 ljudi i naterali Koštunicu da ubija sa nama, danas ne bih bio na kolenima, a Zoran pod zemljom. To bratstvo u krvi bilo bi jedini čuvar naših života jer su veze zločina neraskidive. Koalicije se prave i napuštaju. Osim onih koje počivaju na smrti. Dvanaesti mart je večit.
Cedomir Jovanovic


У сунце ти, калаЈисано.....па ово је страшно, како ми је ова изјава промакла, ето, и онда се још неки УДУВАНКО УСУДИ ДА ОВДЕ НЕШТО ДРОБИ О ЛДП-у ???






 
limojed:
Да видимо ко је чији југенд. Ко користи нацистичку фразеологију:

Prilika se neće ponoviti. U nasim životima je bio zapisan samo jedan 5. oktobar. Propustili smo da pobedimo zato što nismo hteli da okrvavimo ruke. Zbog toga je Zoran gubitnik. I ja sa njim. Da smo ubili 50, 100, 500 ili 5.000 ljudi i naterali Koštunicu da ubija sa nama, danas ne bih bio na kolenima, a Zoran pod zemljom. To bratstvo u krvi bilo bi jedini čuvar naših života jer su veze zločina neraskidive. Koalicije se prave i napuštaju. Osim onih koje počivaju na smrti. Dvanaesti mart je večit.
Cedomir Jovanovic
Da li je ovo zaista rekao?
 
rdeki:
Da li je ovo zaista rekao?

На форуму Демократске омладине (који је иначе више форум ЛДП омладине) један лик који их кеца је то ставио као свој потпис.

Рецимо: Линк

На основу онога што знам о том форуму да није истина:
1) Жестоко би га напали због тога
2) Модератори би му обрисали потпис, пошто се и тиме служе.

Осим тога, знам лика и у принципу му верујем.
 
limojed:
Да видимо ко је чији југенд. Ко користи нацистичку фразеологију:

Prilika se neće ponoviti. U nasim životima je bio zapisan samo jedan 5. oktobar. Propustili smo da pobedimo zato što nismo hteli da okrvavimo ruke. Zbog toga je Zoran gubitnik. I ja sa njim. Da smo ubili 50, 100, 500 ili 5.000 ljudi i naterali Koštunicu da ubija sa nama, danas ne bih bio na kolenima, a Zoran pod zemljom. To bratstvo u krvi bilo bi jedini čuvar naših života jer su veze zločina neraskidive. Koalicije se prave i napuštaju. Osim onih koje počivaju na smrti. Dvanaesti mart je večit.
Cedomir Jovanovic
Pa to nije nacisticka propaganda Limojebe nemoj lupati gluposti to je obican obracun sa bandom koji su nase komsije Rumuni napravili pre vise od 15 godina pa sada niko vise tmo ne pametuje kako je Causesku bio cool a pogotovo nikome normalnom ne pada na pamet da prica kako su oni koji su dosli posle njega nacisti ili fasisti ni u Rumuniji ni van nje.Mada je mislim da je to Jovica Stanisic rekao Cedi al ko zna .
 
Čitao sam knjigu i to nije citat Čede Jovanovića već nešto što je njemu neko rekao i nije napisano u prvom licu nego u trećem licu, a ovde je prebačeno u prvo lice.

Očigledno je da ima ljudi koji su dovoljno oboleli i opterećeni političarima da se i ovakvim stvarima služe. Ovom forumu je izgleda potreban i dežurni psihijatar.
 
BlackMusician73:
Čitao sam knjigu i to nije citat Čede Jovanovića već nešto što je njemu neko rekao i nije napisano u prvom licu nego u trećem licu, a ovde je prebačeno u prvo lice.

Očigledno je da ima ljudi koji su dovoljno oboleli i opterećeni političarima da se i ovakvim stvarima služe. Ovom forumu je izgleda potreban i dežurni psihijatar.

Аха, Чеда драматург је то чуо од неког старца, са тиме се иначе не слаже, али је размислио, па је стрпао у своју књигу.
Или ће бити да је Чеда лош и проваљени драматург своје мисли ставио у имагинарана уста безубог старца...
Уосталом...
svetolik trpkovic:
Pa to nije nacisticka propaganda Limojebe nemoj lupati gluposti to je obican obracun sa bandom koji su nase komsije Rumuni napravili pre vise od 15 godina pa sada niko vise tmo ne pametuje kako je Causesku bio cool a pogotovo nikome normalnom ne pada na pamet da prica kako su oni koji su dosli posle njega nacisti ili fasisti ni u Rumuniji ni van nje.Mada je mislim da je to Jovica Stanisic rekao Cedi al ko zna .

Ето Светооо-лик (да се и ти не двоумиш између ДС и ЛДП?) то не демантује, него одобрава.
Понављам, на оном форуму се нико од ЛДП-оваца није бунио.
Уосталом, јебо ти ја метер. Лепо рече Чанак.
Јебо ја матер вама обојици у пакету :wink:
 
Vrlo je bolesno da prepravljaš tuđe reči u pokušaju da napadneš one sa kojima se ne slažeš.
Ja ovako nešto prvi put u životu vidim.
Čeda će izgleda morati na ovaj forum da pošalje zahvalnicu jer ste mu doneli bar glasove mojih ukućana, a verujem i mnogo više od toga.

Nađoh citat:

Jovanovićeva knjiga počinje gnušanjem nad pridikom jednog "grubog starca" o "bratstvu u krvi", a završava apologijom "prljavih ruku". Taj starac mu je, u vreme kada je Jovanović napuštao svoj kabinet u Vladi, rekao: "Propustili ste da pobedite zato što niste hteli da okrvavite ruke. Zbog toga je Zoran gubitnik. I ti sa njim. Da ste ubili 50, 100, 500 ili 5000 ljudi i naterali Koštunicu da ubija sa vama danas ti ne bi bio na kolenima, a Zoran pod zemljom. To bratstvo u krvi bilo bi jedini čuvar vaših života jer su veze zločina neraskidive. Koalicije se prave i napuštaju. Osim onih koje počivaju na smrti. Te su večite. Dvanaesti mart je večit. Skloni se"
 
Evo još nešto o celom slučaju:

Upitao sam Jovanovića tko je taj „grubi starac“ koji mu je to priopćio, kad je, prije godinu i pol, odlazio u opoziciju.

Ne bih otkrio njegov identitet. Gadi mi se taj čovjek, iako je veoma značajan.

Je li poznata faca?

Jest, čak je bio i utjecajan. I danas je utjecajan.

Možda - Dragoljub Mićunović?

Ne, nije. Bio je aktivan u osvješćivanju Srba u Hrvatskoj, i Srba u Bosni, u osnivanju partija, u Miloševićevu dolasku na vlast, njegovu ostajanju na vlasti...

Onda je to Dobrica Ćosić?

To ste vi rekli, ne ja.

Јебо ја матер вама обојици у пакету

Lepo...
 
limojed:
Да видимо ко је чији југенд. Ко користи нацистичку фразеологију:

Prilika se neće ponoviti. U nasim životima je bio zapisan samo jedan 5. oktobar. Propustili smo da pobedimo zato što nismo hteli da okrvavimo ruke. Zbog toga je Zoran gubitnik. I ja sa njim. Da smo ubili 50, 100, 500 ili 5.000 ljudi i naterali Koštunicu da ubija sa nama, danas ne bih bio na kolenima, a Zoran pod zemljom. To bratstvo u krvi bilo bi jedini čuvar naših života jer su veze zločina neraskidive. Koalicije se prave i napuštaju. Osim onih koje počivaju na smrti. Dvanaesti mart je večit.
Cedomir Jovanovic

To su reči koje je Dobrica Ćosić rekao Čedi savetujući ga da se povuče iz politike.

Naravno: sve gore napisano je LAŽINA TEŠKA. Ćosić je rekao: Propustili ste da pobedite zato što niste hteli da okrvavite ruke. Zbog toga je Zoran gubitnik. I ti sa njim. Da ste ubili 50, 100, 500 ili 5.000 ljudi i naterali Koštunicu da ubija sa vama, danas ti ne bi bio na kolenima, a Zoran pod zemljom.
 
limojed:
Аха, Чеда драматург је то чуо од неког старца, са тиме се иначе не слаже, али је размислио, па је стрпао у своју књигу.
Или ће бити да је Чеда лош и проваљени драматург своје мисли ставио у имагинарана уста безубог старца...
Уосталом...


Ето Светооо-лик (да се и ти не двоумиш између ДС и ЛДП?) то не демантује, него одобрава.
Понављам, на оном форуму се нико од ЛДП-оваца није бунио.
Уосталом, јебо ти ја метер. Лепо рече Чанак.
Јебо ја матер вама обојици у пакету :wink:
Toliko od našeg druženja.

A Svetolik, opomena zbog provokacije...
 
shenzinzhe:
Koleginice Paola, to što vaš muž meandrira kada se napije, je vaš problem a ne moj. Ja nisam Čoser pa da moram da vam popuštam u diskusiji, ali nasuprot ne želim ni da budem žučljiv u odbrani nečega ili onoga kod kojeg tek treba popustiti. Znači sloboda izraza da je 2+2=4 ista je kao što je Orvel lepo opisao u "1984" kada bi rekli 2+2=5. Da li ona postaje istinita samo time što sam je ja izrekao i imao slobodu da ovo tvrdim? Premisu 2+2=5 koristili su mnogi. Od Staljina koji je pravio petogodišnji plan preko Hitlerovih generala koji su to slobodu opravdali maksimom da ako Firer to želi 2 i 2 će uvek biti 5. Da su 2 i 2 pet a ne četiri podržavali su Viktor Igo, Dostojevski pa čak i sam Napoleon. Ako sumnjate u moje reči uzmite malo istoriju a ne samo matematiku koja je pomalo manihejska nauka.Vidite čuveni engleski ekonomista i sveštenik Tomas Robert Maltus je imao teoriju da stanovništvo raste po geometrijskoj progresiji brže od dobara i hrane koje rastu po aritmetičkoj. Zato se uzdao u ratove, bolesti, glad ili seksualno uzdržavanje. Kao i radikali, zar ne? Po maltuzijanskoj doktrini dva i dva će uvek biti pet jer je tako čak mislio i Irod judejski, naravno kao i svi čuveni vojnici koje pratimo kroz istoriju. A ta doktrina se ne može postići samo pričanjem ili cvrcovanjem kao što radi vaš suprug već nečim drugim, slažete se?
Оваквим текстом би се дивно бавили у Лази. Они би, ваљда одгонетнули о чему ти овде пишеш. Моја здрава и егзактна математичка логика те психијатријске варијације не разуме. Опрости, извини, али о твојим трућањима ја толико.
 
Buduca_Srbija:
NAJVEĆE luzere na političkoj sceni Srbije predstavljaju rusofili, ljudi koji najmanje znaju o Rusiji, a isto toliko i o Srbiji.

Većina njih ni ne zna da je Rusija bila pod mongolsko-tatarskom okupacijom u isto vreme dok smo mi bili pod turskom i da Rusija predstavlja relikt mongolsko-tatarskih duboko anticivilizacijskih tekovina.

Rusija ni sama ne zna gde joj je mesto, i sama se traži i luta. A jedan deo Srbije, po obrascu "slepac predvodi slepce", uhvatila se za nesrećnu Rusiju i to im je sve što vide.

A sve je to posledica inferiornosti koju osećaju pred zapadnim zemljama i narodima!
Оде ти далеко мој чедисто. А Америка је била индијанска. Значи ли то да сада свет разарају индијанци?
 
Buduca_Srbija:
Znam da se vi, radikali i Koštun Jugend, uzdate u ljudsku glupost i beskrajnu sklonost da se veruje frazama,

ali LDP ne može da laže. ISTINA je jedini politički prostor koji je još slobodan i koji smo popunili.
"ИСТИНА"? О којој истини ти говориш, када се критеријум истине мења од стања свести белопрашковића. Ако је истина да мора да побије родитеље када му нестане пара за прашак, или да понуди Србију на продају Чекуу, јер преко његових канала добија допинг, онда ЈАДНА СРБИЈА са таквом ИСТИНОМ!
 
paola:
Оваквим текстом би се дивно бавили у Лази. Они би, ваљда одгонетнули о чему ти овде пишеш. Моја здрава и егзактна математичка логика те психијатријске варијације не разуме. Опрости, извини, али о твојим трућањима ја толико.

Evo koleginice paola, hrišćanski vam opraštam.
 

Back
Top