Danas SRS zapocinje pobednicku kampanju!

Онда си мало наиван ако тако мислиш. Но нема везе. Битно је да не капираш споро као поједини. С тобом је лепо дискутовати. Што се мене тиче ја волим аргументовану дискусију
 
no_problem:
Онда си мало наиван ако тако мислиш. Но нема везе. Битно је да не капираш споро као поједини. С тобом је лепо дискутовати. Што се мене тиче ја волим аргументовану дискусију
Jasno mi je da je SAD protiv radikala, i da ne žele da oni dođu na vlast, ali ako vi osvojite većinu, ne može čika Polt tu ništa. Razumeš? Da li su u političkoj sceni, jesu, pa oni su u svemu i svačemu na celoj zemaljskoj kugli ne samo u Srbiji.
 
SRS definitvno hvata na halabuku i povređeni ego, na rekla kazala. Uvek je neko kriv i mešetari u našoj kući. E PA KRAJNJE JE VREME DA PRESTANU DA SE BAVE POLITIKOM i odu tamo gde pripadaju. Uz pomoć potpaljivanja srpskog naroda od strane SRS i njihovog kurčenja u fazonu ma sad će sve da karamo - SRBE MNOGO BOLI GUZA. E zato ajmo u pobedničku kampanju pa da malo ljudima skrenemo pažnju na to kakva je u stvari SRS i da li je u interesu srpskog naroda to što oni rade. Šta to nude?
Ponovno otvaranje kioska na sve strane i presipanje iz šupljeg u prazno? Organizaciju posla sa dumbe dumbe ajd zdravo....
Neću trošiti reči ni vazduh na njih više.
 
Е бре Двоструки смири мало. Што се тиче радикала мислим да постоје поједини у Европи који би желели да они дођу на власт. Није истина да је Европа против радикала, то је само пласирана лаж од противника. Веровали или не али тако.
 
EU i USA su protiv Radikala zato sto se Radikali jedini stvarno protive oduzimanju Kosova i Metohije od Srbije.

Oni su protiv zato sto Radikali zele NEZAVISNU SRBIJU, a oni zele ZAVISNU SRBIJU sa marionetama njihovim na vlasti, koji ce izvrsavati njihove naloge u ekonomskom porobljavanju i razbijanju SRbije i srpskog naroda.

Od 1990. godine do danas Zapadne drzave vode ANTISRPSKU POLITIKU sa ciljem unistenja srpskog naroda i njegovog svodjenja na Granice HITLEROVE MARIONETSKE NEDICEVE SRBIJE.

Ovo je Srbija koju zapad zeli i u kojoj zeli da Srbi jedino zive:

Serbia1941_1944.png


Zato je zapad protiv Radikala jer se interesi zapada i Radikala SUKOBLJAVAJU.

Ovo je Srbija koju zele Radikali. Da ove zemlje ofarbane PLAVOM BOJOM spoje u jednu zemlju:

fry4a.jpg
 
Da svetolice zato sam ja i svi van granica Nediceve tj NACISTICKE SRBIJE - za radikale.

Jer radikali jedini zele da nas zastite , jedini oni nece da nas izdaju. KO zna mozda nas i oni prodjau, no sa vama demokratama neizvesnosti nema - vi bi ste i rodjenu kevu na stajgu poterali za 20 eura pa cemu tek ja da se nadam od vas.
 
Jerry Ropero:
Da svetolice zato sam ja i svi van granica Nediceve tj NACISTICKE SRBIJE - za radikale.

Jer radikali jedini zele da nas zastite , jedini oni nece da nas izdaju. KO zna mozda nas i oni prodjau, no sa vama demokratama neizvesnosti nema - vi bi ste i rodjenu kevu na stajgu poterali za 20 eura pa cemu tek ja da se nadam od vas.

Jesces i ti leba za tri dinara, ali samo ako ga uhvatis! I to je izvesnost SRS puta!

Rezultati vase politike su u rubrici vec vidjeno!
 
Jerry Ropero:
Da svetolice zato sam ja i svi van granica Nediceve tj NACISTICKE SRBIJE - za radikale.

Jer radikali jedini zele da nas zastite , jedini oni nece da nas izdaju. KO zna mozda nas i oni prodjau, no sa vama demokratama neizvesnosti nema - vi bi ste i rodjenu kevu na stajgu poterali za 20 eura pa cemu tek ja da se nadam od vas.
:?: Hoće li i čelnici radikala na barikade ili taj uzvišeni čin prepuštaju običnom narodu?
 
filatelista:
Ja sam ubeđen da je kod nje zajebancija na času. Nije ona tako stroga, samo prema nama...
Profki, uz poštovanje
"soroševac" 8-)
Најприближнија процена! Е, кад бисте само могли да питате моје ђачиће. Пукли би од смеха како се лепите, ко муве на лепак. Само луцидан профа може да држи час у својим рукама свих 45 минута и још да се ученици чуде кад пре прође час? Као што видиш и овде ја вама држим пуну пажњу све време уз све контроверзе, неслагања, па и пржње, али дискусија је увек интригантна и жива! Понекад ми се Филателиста занесе у своје маркице (ЛДПовске?), Корнерац оде у аут а не у корнер, а остали моји доколенићи, мало кевћу, као моја куца, али је све безопасно и у границама. Важно је да не уједају! А надам се да су вакцинисани!
 
paola:
Најприближнија процена! Е, кад бисте само могли да питате моје ђачиће. Пукли би од смеха како се лепите, ко муве на лепак. Само луцидан профа може да држи час у својим рукама свих 45 минута и још да се ученици чуде кад пре прође час? Као што видиш и овде ја вама држим пуну пажњу све време уз све контроверзе, неслагања, па и пржње, али дискусија је увек интригантна и жива! Понекад ми се Филателиста занесе у своје маркице (ЛДПовске?), Корнерац оде у аут а не у корнер, а остали моји доколенићи, мало кевћу, као моја куца, али је све безопасно и у границама. Важно је да не уједају! А надам се да су вакцинисани!
:roll: Frustracije se leče na izvesnom mestu.
 
Englez:
:?: Hoće li i čelnici radikala na barikade ili taj uzvišeni čin prepuštaju običnom narodu?
Па народ је увек са радикалима и обрнуто. То је нераскидив савез, поготово после сазнања тачности оне народне: "ко са ђаволом тикве сади...." , Е народу се те тикве у најгрубљем могућем виду обиле о главу и схватио их да ђаво бежи само од крста и СРСа.
 

Back
Top