Danas SRS zapocinje pobednicku kampanju!

Englez:
:?: Imaš kompleks Soroša? Toliko ga često spominješ, mora da ti je prirastao srcu.
А ви бисте сада да га заборавите? А његова лова слатка? не, него ће бити по оној народној: "врати коко што си позобала"! Повраћаћете ви сорошевса позобана г*вна пред српским народом док вам се црева не преврну! Мени није прирастао за срце него ми је мука када се сетим чиме нас је са вама усрећио. И моји унуци ће се сећати тог бешчашћа и неће ни вашим унучићима опростити ваше издајничке грехове.
 
paola:
Ти си неки неприкривени Кораћев следбеник? Уживаш и клизавим фалусима? Код Аце имаш и уља и предмета твог обожавања поприлично. Настави да се сладиш затворених очију. Не сметам ти више!

Devojcice,nemoj se preterano uzbudjivati,zanosi on Zaretu i na krivini,bez balansera.
 
_Milanche_:
SRS je putujici cirkus nisu oni ozibljni do te mere mislim da si na pogresnoj adresi...
Штаћеш, наеод обожава "циркус". Пробао је и вас да заволи, али је брзо увидео да сте само кловновски фолиранти и окренуо вам леђа. Народ воли играче на жици, возаче у зиду смрти и дресере лавова. У политичком циркусу ви сте техничко особље, импровизатори и чистачи шатре плаћени по сату рада. Управо вам време истиче!
 
paola:
Штаћеш, наеод обожава "циркус". Пробао је и вас да заволи, али је брзо увидео да сте само кловновски фолиранти и окренуо вам леђа. Народ воли играче на жици, возаче у зиду смрти и дресере лавова. У политичком циркусу ви сте техничко особље, импровизатори и чистачи шатре плаћени по сату рада. Управо вам време истиче!
zivi bili pa videli koliko obozava.
 
Имали радикали већину или не, нагледаћете их се. Увек ће их у парламенту бити бар нешто мање од половине. Тако да ће разноразни "је.бачи" радикала имати велоког посла. Ако, ако. Само ви је.бите. Док је радикала нећете моћи да крадете и продајете несметано. Поздравило вас 40% најмање.
c026.gif
 
shenzinzhe:
Kao i sofisti gubiš se u lavirintu rasprava i magli reči. Dobar je trenutak da zgrabiš razočarenje kod Ace ili Žarka što zavisi od kovača koji ti je napravio oklop.
Ја сам математичар а не софистички филозоф и код мене је 2+2 увек 4. И када је намазан "милоклиз" којем се дивиш, онда се поставља само питање ко је објект твог обожавања? Или је то све једно, као у вашој политици, само ко даје више?
 
Lacibg:
Имали радикали већину или не, нагледаћете их се. Увек ће их у парламенту бити бар нешто мање од половине. Тако да ће разноразни "је.бачи" радикала имати велоког посла. Ако, ако. Само ви је.бите. Док је радикала нећете моћи да крадете и продајете несметано. Поздравило вас 40% најмање.
c026.gif
To i je dobra osobina jake opozicije, da jaši vlast oko vrata, ali baš onako "muški" da se zamisliš šta i kako ćeš uraditi. Problem je kad ta opozicija počne da laže i izmišlja neke afere pa razvodni neku sledeću i ona nema tu težinu.
 
filatelista:
To i je dobra osobina jake opozicije, da jaši vlast oko vrata, ali baš onako "muški" da se zamisliš šta i kako ćeš uraditi. Problem je kad ta opozicija počne da laže i izmišlja neke afere pa razvodni neku sledeću i ona nema tu težinu.
О чијим аферама, црни филателисто, причаш? О измишљеном Бодруму? О крађи гласова у Скупштини? О брже боље срушени кући у Шилеровој? О Насилничком постављању неизабраних на министарска места, министра војног и иностраних дела? О којим аферама СРСа ти причаш? То је размишљање, стварно, једног занесног филателисте и скупљача разгледница из Бодрума и Солуна.
 
paola:
О чијим аферама, црни филателисто, причаш? О измишљеном Бодруму? О крађи гласова у Скупштини? О брже боље срушени кући у Шилеровој? О Насилничком постављању неизабраних на министарска места, министра војног и иностраних дела? О којим аферама СРСа ти причаш? То је размишљање, стварно, једног занесног филателисте и скупљача разгледница из Бодрума и Солуна.
Ja pričam o kojekavim Vučićevim fasciklama koja nosa svuda sa sobom i za koja nema sudskih epiloga. O tome ja pričam. Možda u toj fascikli i ima nešto, ali Aca-Ronaldinjo usnice nakamči još gluposti da bi bolje zvučalo i onda rasplini sve.
 
filatelista:
Ja pričam o kojekavim Vučićevim fasciklama koja nosa svuda sa sobom i za koja nema sudskih epiloga. O tome ja pričam. Možda u toj fascikli i ima nešto, ali Aca-Ronaldinjo usnice nakamči još gluposti da bi bolje zvučalo i onda rasplini sve.
Како можеш нечије личне пропусте (неплаћени рачун за струју) да једначиш са националним аферама? А што се фасцикли тиче, када би Вучић носио све шта у тим фасциклама има о ДОСовској власти, пола Отаџбинске управе би помагало у ношењу. И ти све те афере ДОСоваца једначиш са натегнутим "грешкама" Вучићеве породице?
 
paola:
Како можеш нечије личне пропусте (неплаћени рачун за струју) да једначиш са националним аферама? А што се фасцикли тиче, када би Вучић носио све шта у тим фасциклама има о ДОСовској власти, пола Отаџбинске управе би помагало у ношењу. И ти све те афере ДОСоваца једначиш са натегнутим "грешкама" Вучићеве породице?
Gde sam ja spomenuo neplaćeni Vučićev račun?
Ja nisam video ni jedan sudski proces tih njegovih afera. Do tada on je za mene obični šarlatan koji nešto načuje i brže bolje plasira u medije i time rasplinjuje mogućnost da kad iznese neku sledeću, tačnu aferu neće biti dočekana u javnosti na taj način jer će se misliti da je iz njegove"fascikle".
 
filatelista:
Gde sam ja spomenuo neplaćeni Vučićev račun?
Ja nisam video ni jedan sudski proces tih njegovih afera. Do tada on je za mene obični šarlatan koji nešto načuje i brže bolje plasira u medije i time rasplinjuje mogućnost da kad iznese neku sledeću, tačnu aferu neće biti dočekana u javnosti na taj način jer će se misliti da je iz njegove"fascikle".
Па видиш да ови ваши не могу да разреше ни Ђинђићево убиство, ни Ћурувијино, а о овим међумафијашким окршајима ида не причам. Шта су они разрешили за ових 5 година? Ни "сабљом" нису ништа постигли. Вучићеве "афере" према Бодруму, Солуну, лажним картицама у Скупштини.... су приче за малу децу!
 
paola:
А ви бисте сада да га заборавите? А његова лова слатка? не, него ће бити по оној народној: "врати коко што си позобала"! Повраћаћете ви сорошевса позобана г*вна пред српским народом док вам се црева не преврну! Мени није прирастао за срце него ми је мука када се сетим чиме нас је са вама усрећио. И моји унуци ће се сећати тог бешчашћа и неће ни вашим унучићима опростити ваше издајничке грехове.
:roll: Vi radikali i njihovi poštovaoci ste se izgubili u magli, kao neki fanatici i propovednici, isto kao i Kokardić.
 
paola:
Ја сам математичар а не софистички филозоф и код мене је 2+2 увек 4. И када је намазан "милоклиз" којем се дивиш, онда се поставља само питање ко је објект твог обожавања? Или је то све једно, као у вашој политици, само ко даје више?
Bio sam koleginice neosetljiv za vrednost vaših saveta. Nisam nepotista kao npr. oni koji za dobro partije postave neku babu na odgovornu funkciju već sam politički kaurin, ali onaj koji ne pripada nikome do samom sebi.

Dva i dva jesu četiri, ali ne uvek. Ako posmatramo npr. temperaturnu skalu u celzijusima između 0 stepeni i 10, isti je odnos kao između 10 i 20. Ali 20 stepeni uvažena koleginice nije duplo toplije nego 10, zar ne? Problemi intervalnih skala sa arbitarnim nulama npr. u odnosu na apsolutne nule nije isti. Da ne ulazimo dublje u ovo jer vam je ovaj problem siguran sam dobro poznat, znači egzaktnost izraza 2 + 2 ne mora uvek da bude samo 4. To znaju naši dragi političari najbolje kada dođe do sabiranja glasova iz kutija.
 
shenzinzhe:
Bio sam koleginice neosetljiv za vrednost vaših saveta. Nisam nepotista kao npr. oni koji za dobro partije postave neku babu na odgovornu funkciju već sam politički kaurin, ali onaj koji ne pripada nikome do samom sebi.

Dva i dva jesu četiri, ali ne uvek. Ako posmatramo npr. temperaturnu skalu u celzijusima između 0 stepeni i 10, isti je odnos kao između 10 i 20. Ali 20 stepeni uvažena koleginice nije duplo toplije nego 10, zar ne? Problemi intervalnih skala sa arbitarnim nulama npr. u odnosu na apsolutne nule nije isti. Da ne ulazimo dublje u ovo jer vam je ovaj problem siguran sam dobro poznat, znači egzaktnost izraza 2 + 2 ne mora uvek da bude samo 4. To znaju naši dragi političari najbolje kada dođe do sabiranja glasova iz kutija.
Светог војводе Шешеља ми, ја немам појма о чему ти ово причаш. Као када мој драги цврцне неку више (а иначе не пије и не подноси алкохол! А уз мене овакву неби ни смео!) па заплиће језиком, прича, прича... а нема појма шта прича. Једном сам га снимила, па када је саслушао шта је све трабуњао, смејао се и извињавао. Али, он је човек од интегритета, па када поново почне са трабуњањем опомене ме да не узимам то озбиљно и да га не снимам поново. Што се Келвинове скале тиче и разлике између ње и Целзијусове, као и апсолутне нуле (0К=-273Ц) немој да замараш људе тиме. Понешто знаш о томе па би да држиш часове једном професору те области. Доста ми је таквих напола доучених инжењера, који себи дају за право и часове математике да држе, па са оним својим оскудним знањем математике и физике, пронађише да је пола решења задатака из Венеових збирки нетачно. Такви ђацима само џабе узимају новац и држе им нос изнад воде за неку бедну двојку. Када дођу код мене, чудом се чуде за шта су они давали новац. Такви су и ваши политичари. Продају маглу бирачима. Док не дођу на власт, обећавају брда и долине. Када су на власти, тврде да се боље не може, а када се приближе нови избори они нуде нека нова решења која им ни на памет нису падала док су владали. Њима једино сметају поштени и народу блиски радикали. Сви су против њих зато што се плаше преиспитивања њихове работе док су били на власти. Тада би и са црним ђаволом у коалицију само да СРС не дође на власт. Само ђавола прогласе демократом и ето коалиционог партнера!
 
Koleginice Paola, to što vaš muž meandrira kada se napije, je vaš problem a ne moj. Ja nisam Čoser pa da moram da vam popuštam u diskusiji, ali nasuprot ne želim ni da budem žučljiv u odbrani nečega ili onoga kod kojeg tek treba popustiti. Znači sloboda izraza da je 2+2=4 ista je kao što je Orvel lepo opisao u "1984" kada bi rekli 2+2=5. Da li ona postaje istinita samo time što sam je ja izrekao i imao slobodu da ovo tvrdim? Premisu 2+2=5 koristili su mnogi. Od Staljina koji je pravio petogodišnji plan preko Hitlerovih generala koji su to slobodu opravdali maksimom da ako Firer to želi 2 i 2 će uvek biti 5. Da su 2 i 2 pet a ne četiri podržavali su Viktor Igo, Dostojevski pa čak i sam Napoleon. Ako sumnjate u moje reči uzmite malo istoriju a ne samo matematiku koja je pomalo manihejska nauka.Vidite čuveni engleski ekonomista i sveštenik Tomas Robert Maltus je imao teoriju da stanovništvo raste po geometrijskoj progresiji brže od dobara i hrane koje rastu po aritmetičkoj. Zato se uzdao u ratove, bolesti, glad ili seksualno uzdržavanje. Kao i radikali, zar ne? Po maltuzijanskoj doktrini dva i dva će uvek biti pet jer je tako čak mislio i Irod judejski, naravno kao i svi čuveni vojnici koje pratimo kroz istoriju. A ta doktrina se ne može postići samo pričanjem ili cvrcovanjem kao što radi vaš suprug već nečim drugim, slažete se?
 
NAJVEĆE luzere na političkoj sceni Srbije predstavljaju rusofili, ljudi koji najmanje znaju o Rusiji, a isto toliko i o Srbiji.

Većina njih ni ne zna da je Rusija bila pod mongolsko-tatarskom okupacijom u isto vreme dok smo mi bili pod turskom i da Rusija predstavlja relikt mongolsko-tatarskih duboko anticivilizacijskih tekovina.

Rusija ni sama ne zna gde joj je mesto, i sama se traži i luta. A jedan deo Srbije, po obrascu "slepac predvodi slepce", uhvatila se za nesrećnu Rusiju i to im je sve što vide.

A sve je to posledica inferiornosti koju osećaju pred zapadnim zemljama i narodima!
 

Back
Top