DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedno na

Учитељица: Перице кажи ми једну просту реченицу?

Перица: Дачић воли Вучића.

Учитељица: Добро. А... сада је прошири.

Перица: Дачић воли Вучића и Шешеља.

Учитељица: Одлично. А...сада ми одговори шта је у реченици ..Дачић?

- - - - - - - - - -

Шта мислите да је одговорио...;):lol:
 
DAČIĆ SE UDRUŽIO SA ŠEŠELJOM "Mi smo ovde da pariramo naprednjacima, idemo zajedno na izbore"


Ne piše se "sa Šešeljom" (bez "Caps Lock" slova), nego "sa Šešeljem", i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ. :hahaha1:
 
Na parlamentarnim izborima 2014. godine SRS je išla u koaliciji sa Obrazom i sa Našima.

Није тачно. Ишла је сама, а Младен Обрадовић из Образа и Иван Ивановић из Покрета "Наши" су ишли на листи СРС. Пре тога су морали да потпишу приступницу СРС.
 
:hahaha:



Treba sagledati stvari u celini. Ovde ide SRS sa SPS a u Kostolcu SRS sa PUPS, a SPS sa SNS.
Pazite, liste nose nazive: "AV SNS-SPS ID" i "MK PUPS-SRS VS".
Seselj je iza Krkobabica na listi. Neverovatan pad i ponizenje za lokalne izbore u mestu gde je SRS dugo dominirala.
Sve je ovo legitimno ali mi nije jasno kako pravim radikalima vise nista ne smeta. Mislim na ljude koji su iz ideologije ostali uz SRS.


http://informer.rs/vesti/politika/207275/dacic-vojo-ti-si-bolesnik-seselj-ivice-ti-si-govedo

Sto se Kostolca tice tu ama bas nikakve logike nema da ulazi u koaliciju sa bilo kime jer 5% i cenzus nosi samo jedan mandat (opstinska skupstina ima 21 odbornika) i za drugog odbornika ce morati da se osvoji bar 8,5 do 9% glasova (moja je procena da ce donteov kolicnik biti na oko 4,5% za poslednji, dvadesetprvi mandat). Znaci ovde Seselj svesno poklanja mandat PUPS-u i njima izvlaci cenzus, jer ta koalicija tesko da moze da skupi i cenzus. Zasto ovo Seselj radi? Mislim da je svestan da mu je istekao rok trajanja, i da se vodi onom devizom: "uzmi sve sto ti zivot pruza". S tim sto u Kostolcu ne uzima nista. Sa druge strane da nije u koaliciji ne bi ni imao listu u Kostolcu jer ono clanova sto mu je ostalo ne moze samo da skupi dovoljan broj potpisa, nemaju nikakvu politicku tezinu.
 
Poslednja izmena:
Inace radikali su pregovarali sa grupom gradjana Iskorak, koja je na 11 birackih mesta Opstine Kostolac, na gradskim izborima (Grad Pozarevac ciji je deo Gradska opstina Kostolac) aprila 2016. osvojila oko 5,5% dok su radikali pre godinu i po imali oko 3,2%. Radikali su i tu hteli drugo mesto ali su im iz Iskoraka nudili tek 4 mesto. PUPS je ove zatekao ocajne bez vere da ista mogu da urade i ponudio im drugo mesto po sistemu "samo da ja prodjem". U Kostolcu ima 5 lista i samo opozicija izlazi samostalno, a to su Dveri, DS i Iskorak koji se prodaje za sada za opoziciju, ali vreme ce kao i uvek pokazati ko je ko.
 
zamislite tek ovu koaliciju..ovo je najneverovatnija koalicija.....kao radikali su protiv Eu izričito a Dačić i Palma su navodno za ulazak Srbije u EU a najavljuju formiranje tzv patriotske koalicije za beograd i pregovore sa vučićem posle izbora...a skoro je Palma izjavio da je sa Dačićem sprečio dolzaka Radikala na vlast i nazadovanje Srbije kada je napravio koaliciju sa žutima i Dinkićem 2008 godine i hvalio se kako je odlično sarađivao sa žutima....i kao navodno palma ne podržava premijerku anu brnabić a i dalje je u vlasti ...ko je ovde lud da mi je znati očigledno narod oni znaju šta rade a skoro jesavet za borbu protiv korupcije objavio da je palma nenamenski potrošio oko 900 miliona dinara za suluda putovanja i starlete a dobio je kao jedini grad u srbiji iz budžeta srbije oko milion evra ..ovo je katastrofa od srbije a sprema nam se još gore
 
Odavno nisam bio na forumu pa ne znam kakvo je stanje sa radikalima. Neka me neko uputi, kojim se sad bljutavim argumentima služe da opravdaju Šešeljevu kolaboraciju?

Čisto fenomenološki, interesuje me do kojih granica može da ide poricanje očiglednosti i koliko jedan harizmatičan vođ može da utiče na svetonazore i stavove svojih pristalica.
 
Naravno da je Šešelj degenerik,ide po rijaliti programima sa ovom bagrom kriminalcima i starletama a i vidite da svaki dan gostuje na televizijama Pinku i hapiju koji su najveće zlo Srbije na Pinku i Hepiju samo gostuju i smenjuju se jedan dan Dačić,Palma,Šešelj,Vulin,Karić pa malo ova tri čuvena analitičara vučićeva krstić,anđelković i vuk stanković pa malo vlasnik informera bolesnik vučićević....a zna se da su gazde hepija i pinka najveći tajkuni i kriminalci koji su opljačkali srbiju i srbe devedesetih nikada na pinku i hepiju nećete videti nijednog pravog opzicionara....nema ništa od srbije sve su opljačkali i uništili ovo su sve kandidati državne bezbednosti...zato i mogu da budu toliko dugo na vlasti i da menjaju partnere i politike kako vetar duva
 

Back
Top