Da vas vidim danas 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jao ja sam uvek volela onu saaaanjam, sanjam da sam stobom saaanjam rusim sve ped sobom, sanjam u hiljadu boja

Joj, moja sestra je imala tu kasetu, pamtim pesmu i stigmu roditelja:lol:

Ja sam za Brenu bila mala ali sećam se da sam volela da vrckam uz lambadasti Brazil Bebi Dol. I pamtim da je bilo kolektivno okretanje očiju na tu pesmu a ja kao dete nisam kapirala razliku izmedju nje i Lambade. I danas ne razumem! Mislim da je ta zena doživela nepravdu.
Zato je prenosim novim generacijama, pustim za dobro jutro ponekad uz obavezno trljanje nosicima na "šta šta šta...ja sam novu igru smislila".
Tako se svet uskopisti na nekog a meni je i omiljena Bajagina pesma sa njom, čak i dete zna da "ti nosiš to, bademe i so, i u oku zrake sunca"
Verovatno sam prva linija odbrane Bebi Dol:lol:
 
95327487_264013711660836_636520969380298752_n.jpg


Све је исто ко 43ће
 
:ok: Лепи сте, сви сте лепи. :)

Можда грешим, али чини ми се да брат Лаки пласира стару фотку, канда је због такве фотке са Вермахтовом крстачом некада зглајзнула нека модла. :deda2:
Но у сваком случају сујевернима не бих препоручио задржавање крај тог возила, Sd.Kfz. као да је уклета машина :)))), ко год га је користио пропао је, и Хитлеров Рајх, и Павелићева ендехазија, и Мусолинијева Република из Сала, и Хортијева Мађарска, а нема више ни Чехословачке ни Југе. :malav: Ту верзију са противоклопним топом од 75 мм имала је екс ЈНА педесетих година.
Дакле ништа више није исто као 43., рекосмо већ да и у немачкој фудбалској репрезентацији данас треба свећом тражити "аријевце". :malav:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top