Da vas vidim danas 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne znam da li je dala domaci zadatak, ali sestra ti izgleda odlicno. i ti, uostalom. ozbiljno.
nema potrebe za zelenim smajlijem, valjda smo sve svesne svojih limita, godina, stremljenja.
moja sestra je deset godina starija od mene, izdaleka joj i dalje niko ne bi dao vise od 35,6, sto zbog figure, stila oblacenja, hoda, svega..ima i do genetike dosta, majku mu.

sve u svemu super ste vas dve i slike su super. :)
 
ne znam da li je dala domaci zadatak, ali sestra ti izgleda odlicno. i ti, uostalom. ozbiljno.
nema potrebe za zelenim smajlijem, valjda smo sve svesne svojih limita, godina, stremljenja.
moja sestra je deset godina starija od mene, izdaleka joj i dalje niko ne bi dao vise od 35,6, sto zbog figure, stila oblacenja, hoda, svega..ima i do genetike dosta, majku mu.

sve u svemu super ste vas dve i slike su super. :)

Pa moram malo da bocnem zbog hula vežbica :) Malkice :D
Hvala, najlepši komplimenti su ženski, stvarno. Sestra je baš sasvim u fitnes fazonu, vežba svaki dan po sat i po, aerobne vežbe i plivanje, ali ima neki super fazon da za relativno sitne parice može dva sata da bira šta će, hoće li teretanu, aerobik ili bazen. Živi u Nišu, sve je dosta bliže, a i radi u školi pa ima po prirodi stvari više vremena. Ja se dobro držim sa šetnjama po Zvezdarcu i hula vežbicama, šta ću, meni stvarno manjka vremena. Teretane nikad nisam volela, ni miris ni ukus. Ma dok mogu da ispešačim 8 km preko planine do jezera, plivam ceo dan, i vratim se opet istim putem preko planine, uz opaku uzbrdicu, znači - u kondiciji sam.

Teško bi mi palo da se kapetanu ne sviđam, a drugima super ako se sviđam, a dobro i ako ne.
 
A kad ja napišem da generacije 60-tih najbolje izgledaju uvek se nadje poneko da mi udara onog rolovanog smajlija(:roll:).
Naravoučenije za mlađe generacije - kad već za vas nema šanse da se izvučete iz kilavog agregatnog stanja, oduzmite bar vašoj deci smartfone, dajte im lopte i lastiše u ruke i isterajte napolje na neku livadu.
 
50 i kusur godina! :worth:
Genetika je čudo.
A ima ponešto i u održavanju...

A kad ja napišem da generacije 60-tih najbolje izgledaju uvek se nadje poneko da mi udara onog rolovanog smajlija(:roll:).
Naravoučenije za mlađe generacije - kad već za vas nema šanse da se izvučete iz kilavog agregatnog stanja, oduzmite bar vašoj deci smartfone, dajte im lopte i lastiše u ruke i isterajte napolje na neku livadu.

Ne uzimajući sestru ili sebe kao reper, moram da se složim da su jugo generacije avioni za ove danas, ali to itekako ima veze sa načinom života tada i sada. Mi smo bili deca ulice, ništa kompjuteri, mobilini telefoni, nego se čujemo onim phonom što ti prsti otpadnu dok izokrećeš brojeve jednom, dogovorimo se tu i tu i udri - jurnjava, žmurke, barjačkinje barjačkinje, smucanje po vasceli dan...samo tek čuješ nečiju kevu ili ćaleta kako urla s terase "dolazi kući, prebiću teeeee!!!!!" :lol:
Ništa nas nije moglo zadržati u sedećem položaju.
Danas klinci bulje u telefone i kompjutere, roditelji često nemaju vremena ni da skuvaju kako treba pa se deca hrane picama i drugim fast fud govnarijama, a kreću se malo ili nimalo i eto ti - sve gojaznije mlade generacije. Strašno mi bude žao kad vidim mladu devojku ili momka sa povećim stomacima, šlaufom umesto struka, ogromnim guzicama - ne zbog izgleda, nego zbog zdravlja. Sve je više dijabetičara, umiru pre četrdesete od infarkta...katastrofa. Neke zemlje su tom problemu posvetile čitave programe, posebna ishrana u školama, podsticanje na fizičku aktivnost - koliko će dati rezultate ne znam. Svoje detinjstvo i mladost tih kasnih sedamdesetih do kasnih osamdesetih pamtim kao najlepši period svog života. Ubedljivo najlepši.
 
Ne uzimajući sestru ili sebe kao reper, moram da se složim da su jugo generacije avioni za ove danas, ali to itekako ima veze sa načinom života tada i sada. Mi smo bili deca ulice, ništa kompjuteri, mobilini telefoni, nego se čujemo onim phonom što ti prsti otpadnu dok izokrećeš brojeve jednom, dogovorimo se tu i tu i udri - jurnjava, žmurke, barjačkinje barjačkinje, smucanje po vasceli dan...samo tek čuješ nečiju kevu ili ćaleta kako urla s terase "dolazi kući, prebiću teeeee!!!!!" :lol:
Ništa nas nije moglo zadržati u sedećem položaju.
Danas klinci bulje u telefone i kompjutere, roditelji često nemaju vremena ni da skuvaju kako treba pa se deca hrane picama i drugim fast fud govnarijama, a kreću se malo ili nimalo i eto ti - sve gojaznije mlade generacije. Strašno mi bude žao kad vidim mladu devojku ili momka sa povećim stomacima, šlaufom umesto struka, ogromnim guzicama - ne zbog izgleda, nego zbog zdravlja. Sve je više dijabetičara, umiru pre četrdesete od infarkta...katastrofa. Neke zemlje su tom problemu posvetile čitave programe, posebna ishrana u školama, podsticanje na fizičku aktivnost - koliko će dati rezultate ne znam. Svoje detinjstvo i mladost tih kasnih sedamdesetih do kasnih osamdesetih pamtim kao najlepši period svog života. Ubedljivo najlepši.

Zato mi i jesu privlacniji stariji muškarci. Lice na muskarce. Moja generacija... Ili su nabijeni, premisicavi, bez vrata,... Kao dinosaurusu neki. Ili zgoljavi, zakrzljali, uskih ramena... Ili totalno tromi, sirih kukova nego ramena kao saksija naopacke.
Oni vitki, zilavi i jaki ostadose u generaciji mojih roditelja.
 
A kad ja napišem da generacije 60-tih najbolje izgledaju uvek se nadje poneko da mi udara onog rolovanog smajlija(:roll:).
Naravoučenije za mlađe generacije - kad već za vas nema šanse da se izvučete iz kilavog agregatnog stanja, oduzmite bar vašoj deci smartfone, dajte im lopte i lastiše u ruke i isterajte napolje na neku livadu.
Ako ih pošalju na radnu akciju napraviće revolucionaran zaokret u vaspitanju toliko će generacijski napredovati u razvoju :lol:moći će svi da se kandiduju za precednika

- - - - - - - - - -

Ne uzimajući sestru ili sebe kao reper, moram da se složim da su jugo generacije avioni za ove danas, ali to itekako ima veze sa načinom života tada i sada. Mi smo bili deca ulice, ništa kompjuteri, mobilini telefoni, nego se čujemo onim phonom što ti prsti otpadnu dok izokrećeš brojeve jednom, dogovorimo se tu i tu i udri - jurnjava, žmurke, barjačkinje barjačkinje, smucanje po vasceli dan...samo tek čuješ nečiju kevu ili ćaleta kako urla s terase "dolazi kući, prebiću teeeee!!!!!" :lol:
Ništa nas nije moglo zadržati u sedećem položaju.
Danas klinci bulje u telefone i kompjutere, roditelji često nemaju vremena ni da skuvaju kako treba pa se deca hrane picama i drugim fast fud govnarijama, a kreću se malo ili nimalo i eto ti - sve gojaznije mlade generacije. Strašno mi bude žao kad vidim mladu devojku ili momka sa povećim stomacima, šlaufom umesto struka, ogromnim guzicama - ne zbog izgleda, nego zbog zdravlja. Sve je više dijabetičara, umiru pre četrdesete od infarkta...katastrofa. Neke zemlje su tom problemu posvetile čitave programe, posebna ishrana u školama, podsticanje na fizičku aktivnost - koliko će dati rezultate ne znam. Svoje detinjstvo i mladost tih kasnih sedamdesetih do kasnih osamdesetih pamtim kao najlepši period svog života. Ubedljivo najlepši.

Ma za sve si u pravu bejbi, izgledaš odlično :lol: ali pitam se samo gde da nađemo srpskog Džejmija Olivera da kuva po školama :lol:

- - - - - - - - - -

Zato mi i jesu privlacniji stariji muškarci. Lice na muskarce. Moja generacija... Ili su nabijeni, premisicavi, bez vrata,... Kao dinosaurusu neki. Ili zgoljavi, zakrzljali, uskih ramena... Ili totalno tromi, sirih kukova nego ramena kao saksija naopacke.
Oni vitki, zilavi i jaki ostadose u generaciji mojih roditelja.

jao bogi takva lepota kao ti može samo da pokaže prstićem koga hoće uopšte nije važno iz koje je generacije :zag:
 
u mojoj ulici deca po ceo dan napolju, igraju se

ali danas kada su u kući ugl su na kompu ili telefonu, dok pre su igrali druge igre

preterujete

U mojoj ulici ne prodaju se kifle
ne tece saobracaj i dim
u mojoj ulici nema fukare
jer ja sam guzonjin sin

Oko mene rastu cempres i drot
veceras imam party, a ujutru trim
lijepe zene dolaze kod mene
jer ja sam guzonjin sin
 
Ma za sve si u pravu bejbi, izgledaš odlično ali pitam se samo gde da nađemo srpskog Džejmija Olivera da kuva po školama

Mislim da u našim školama više nema kuvanja uopšte...nema para za đačke kuhinje, a kamoli za Džejmija... :(

u mojoj ulici deca po ceo dan napolju, igraju se

U mojoj samo bebce i klince do 2,3 godine roditelji malo izvedu u šetnju. Nisam videla decu da se igraju ni po školskim dvorištima. O tinejdžerima da ne pričam.
Uostalom http://www.politika.rs/scc/clanak/340113/Zasto-je-sve-vise-gojazne-dece

Možda i preterujem, ali svojim očima verujem. Malo se osvrnem po gradskom prevozu i nabrojim bar tri klinke, ne više od 18, 20 godina sa nemalim viškom kilograma. Što je najgore, one se uopšte ne uzbuđuju zbog toga sudeći po tome kako se utežu. Što se mene tiče, nek izgledaju kako hoće, ali kad mi devojka od nepunih trideset i preko sto kilograma mrtva 'ladna kaže kako njoj težina "ništa ne smeta" i kako su joj svi rezultati super, nema kaže holesterol nit išta, svatim koliko ljudi nisu svesni sopstvene nesvesti. Telo trpi dokle trpi, onda u jednom trenutku kaže dosta.

Izvinjavam se za off. Toliko o tome.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top