Da vas vidim danas 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kada je trka toliko dobra, da potpuno zaboravis na posao zbog koga si uopste i dosao :lol:

20953764_10214015123642601_7507101547499974888_n.jpg

injaoo koliki ti je...objektiv :zper:

Malo sam mutna ne pitajte zasto vazna je poruka koju vam saljem a to je da volem ozbiljne analize fotki na ovom topiku
Evo, analizirajte ovaj grafit iza
Pogledajte prilog 451767


Sent from my iPhone using Tapatalk

imas sise i dupe a i pametna si....sta ces vise za analizu :zag:
 
Malo sam mutna ne pitajte zasto vazna je poruka koju vam saljem a to je da volem ozbiljne analize fotki na ovom topiku
Evo, analizirajte ovaj grafit iza
Pogledajte prilog 451767


Sent from my iPhone using Tapatalk

Izgledas kao na pocetku akcionog filma gde spasavas svet od nekih cudovista.Zenska verzija heroja. Premocna fotka samo ovo iza deluje kao a.c.a.b. grafit sto nekako ne ide uz tebe :D.
 
Pa nije ovo izlozba pasa da se bira najlepsi primerak.ljudi se virtuelno druze,pisu sta su jeli,sta ih je nasekiralo,obradovalo,cemu se nadaju,pa je normalno i da pokazu,vidi,ja vesela,lepa,isla ovamo,onamo,kupila novu haljinu.posto smo tu vecina svaki dan,sto godina,na neki nacin ljudi nam postanu dragi.a ko ti je drag,taj ti je i oku drag.niko nije uzeo metar pa proveravao proporcije ili brojao bore i kilograme.
 
Pa nije ovo izlozba pasa da se bira najlepsi primerak.ljudi se virtuelno druze,pisu sta su jeli,sta ih je nasekiralo,obradovalo,cemu se nadaju,pa je normalno i da pokazu,vidi,ja vesela,lepa,isla ovamo,onamo,kupila novu haljinu.posto smo tu vecina svaki dan,sto godina,na neki nacin ljudi nam postanu dragi.a ko ti je drag,taj ti je i oku drag.niko nije uzeo metar pa proveravao proporcije ili brojao bore i kilograme.

Samo da udje u zapisnik da je moje kuce najlepse. I da nema jajca ko tvoje i da se uselilo u krevet
 
Kada je trka toliko dobra, da potpuno zaboravis na posao zbog koga si uopste i dosao :lol:

20953764_10214015123642601_7507101547499974888_n.jpg

Malo sam mutna ne pitajte zasto vazna je poruka koju vam saljem a to je da volem ozbiljne analize fotki na ovom topiku
Evo, analizirajte ovaj grafit iza
Pogledajte prilog 451767


Sent from my iPhone using Tapatalk

lepo, lepo

- - - - - - - - - -

Kada je trka toliko dobra, da potpuno zaboravis na posao zbog koga si uopste i dosao :lol:

20953764_10214015123642601_7507101547499974888_n.jpg

Ne znam Di šta da ti kažem. Moj diša ima 40 godina i devojku od 24. I svi mu zavide, niko mu nije rekao da to nije normalno.

al je diša
a svi znamo šta mlade devojke traže s dišama
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top