Da li zlo realno postoji?

ma ja sam ozbiljno shvatila čak i to za komarca
da li je neophodno ubijati komarce, mušice,paukove?bubašvabe? možemo ih isterati na drugi način
msm i to je ubistvo?
Pa ubistvo je i kad lav ubije antilopu pa je pojede... ubistvo je i kad odsečemo glavicu kupusa pa je ukiselimo... tehnički gledano tu i nema neke razlike, osim što je kupus sporiji od antilope pa pruža manji otpor...
 
kako da ne... zove se britanska kraljevska imperija... frontmen za rotshilde i za svo zlo koje nastaje na zemlji. malo ljudi zna da su oni najveci zemljoposednici i da su kanada, australija, novi zeland kao i papua u njihovom privatnom vlasnistvu a ne suverene zemlje. rodonacelnici su onog najcrnjeg i najokultnijeg sto postoji na ovoj planeti. nikakvo zlo im nije strano a posebno mi srbi smo kroz istoriju iskusili mnogo puta njihovo treniranje strogoce. ko god dirne u imperiju makar ovlas, netragom nestaje kao ona jadna bolnicarka koja je valjda otkrila detalje o vestackom zacecu novog nerodjenog naslednika krune za koga se zna da ce biti najmanje blizanac a verovatno i vise njih. kako babu odrzavaju u zivotu nikome nije jasno, ali mozda se moze uspostaviti neka sira povezanost sa nestajanjima male dece koje je najvece na svetu bas u britaniji.

neko bi mozda rekao da to nisu ljudi, ko medvedev sto rece pomalo sarkasticno u onom intervjuu od pre desetak dana....u svakoj sali ima makar pola istine, a ako izadje iz usta najvaznijih ljudi na planeti i citavih 90 posto. dok je ta imperija na vlasti i odredjuje tokove svetske politike i koliko ce ljudske nevine krvi biti proliveno zarad njihove globalne dominacije, svetu kakvog znamo nece biti bolje vec samo gore. sa njihovim padom nestace ono sto neki nazivaju satanizmom koji je obelezio XX vek i zapocece nova era gde ce odnosi biti bazirani na drugim osnovama.

ja se barem nadam, iako mi sve govori da treba da budem pesimista.
 
kako da ne... zove se britanska kraljevska imperija... frontmen za rotshilde i za svo zlo koje nastaje na zemlji. malo ljudi zna da su oni najveci zemljoposednici i da su kanada, australija, novi zeland kao i papua u njihovom privatnom vlasnistvu a ne suverene zemlje. rodonacelnici su onog najcrnjeg i najokultnijeg sto postoji na ovoj planeti. nikakvo zlo im nije strano a posebno mi srbi smo kroz istoriju iskusili mnogo puta njihovo treniranje strogoce. ko god dirne u imperiju makar ovlas, netragom nestaje kao ona jadna bolnicarka koja je valjda otkrila detalje o vestackom zacecu novog nerodjenog naslednika krune za koga se zna da ce biti najmanje blizanac a verovatno i vise njih. kako babu odrzavaju u zivotu nikome nije jasno, ali mozda se moze uspostaviti neka sira povezanost sa nestajanjima male dece koje je najvece na svetu bas u britaniji.

neko bi mozda rekao da to nisu ljudi, ko medvedev sto rece pomalo sarkasticno u onom intervjuu od pre desetak dana....u svakoj sali ima makar pola istine, a ako izadje iz usta najvaznijih ljudi na planeti i citavih 90 posto. dok je ta imperija na vlasti i odredjuje tokove svetske politike i koliko ce ljudske nevine krvi biti proliveno zarad njihove globalne dominacije, svetu kakvog znamo nece biti bolje vec samo gore. sa njihovim padom nestace ono sto neki nazivaju satanizmom koji je obelezio XX vek i zapocece nova era gde ce odnosi biti bazirani na drugim osnovama.

ja se barem nadam, iako mi sve govori da treba da budem pesimista.

Maestro,

Crno plemstvo i Novi Moderni Rim, srušićemo mi budući , moderni varvari
Čeka se prilika.
Prokletstvo je univerzalan kosmički zakon.
Raščerupaćemo ih u delove, nikada više da se ne sastave ni kao Nacija ni kao Rim
Jedino što posle rušenja kao i svakog Rima dolazi mračno doba,
E , to mu dodje tako ...
 
Maestro,

Crno plemstvo i Novi Moderni Rim, srušićemo mi budući , moderni varvari
Čeka se prilika.
Prokletstvo je univerzalan kosmički zakon.
Raščerupaćemo ih u delove, nikada više da se ne sastave ni kao Nacija ni kao Rim
Jedino što posle rušenja kao i svakog Rima dolazi mračno doba,
E , to mu dodje tako ...

danas to samo mali broj ljudi shvata...drzave su svesne te neumitnosti i zato od plebsa preko medija stvaraju novi soj malih surovih krvnike sa maskama nevinasca da bi se kolko tolko odbranili ako je moguce, mislim na zapad. ali im to nece pomoci bas kao sto kazes zbog univerzalne kosmicke pravde koja se zove upravo tako, prokletstvo.

dazba im onda i ritualna ubistva kao dajane i ritualna ubijanja celih naroda kao libije... od prokletstva niko nije pobegao pa nece ni oni.
 
"Svesno" zlo postoji, kod nekih iz neznanja nesvesno jer nisu upoznati sa svojim postupcima koji uzrokuju zlo, kod drugih svesno a okidac je mrznja i bezobrazluk.

U oba slucaja podloga je nepoznavanje svoje prirode i sveta u kojem zive koji dozivljavaju odvojeno od njih samih. Beda i siromastvo duha dolaze iz toga, borba protiv sebe ili drugih ili bezanjem od odgovornosti i pokusaja ostajanja u statusu kvo, status perioda infantilnosti malog deteta.
 
Реално, не да постоји него је свеприсутно и свакодневно га сусрећемо
70662683987762778281.gif
.
 
Zlo je prisutno svuda oko nas, kao sto je i dobro prisutno svuda oko nas Zavisi od covekovog duhovnog razvoja da li ce se prikloniti jednom ili drugom
Zavisi i od ugla gledanja. Ako nađeš hiljadarku na prometnom trotoaru, to je uglavnom dobro. Ako izgubiš hiljadarku, to je zlo. Ako ti se pokvari TV, to je za tebe zlo, ali za servisera i njegovu decu, to je dobro. Ako udariš nekoga i razbiješ mu nos, to je zlo, ali ako se na pregledu kod lekara ispostavi da je imao i tumor u ranoj fazi, onda je dobro. I tako.
 

Back
Top