DA LI VISE VOLITE VISOKE DEVOJKE IZNAD 1.75

  • Začetnik teme SLATKA PCELICA
  • Datum pokretanja
Nije problem , jer sam 1,92 , ali idealno je bilo , bar meni , do oko 1,70 .
Samo jednom sam imo jednu ribu sa 1,80 , i nije to bilo to ...
Visoke devojke su grublje , malo konjaste , ako je slaba na nishta ne lici , ako je punacka ide do 100 kila ...stopalo majko moja mila 42 - 43 ko Jeti i tako to .
Take od 175 -180 su dobre za baje od 2 i kusur , ali ono shto mislim da je sad slucaj je obrnuta stvar ..., jer pa momci od 2 i kusur su u vecinom slucajeva Bigfooti i onda cura od + 175 vidi da visina nije bitna jer momak od 180 pa i 175 je puno skladniji i mahom lepshi , pa joj to vishe odgovara .
Ima i slucajeva gde je cura vrlo visoka , a tip kepec , ali tu je jasno da je u pitanju veliki parajlija ili dobar ljubavnik ...
U svakom slucaju treba da se gleda uskladjenost oba partnera , a ne neke normative...
Pravilo je da nema pravila .
 
Ko normalan bira decka spram fizicke uskladjenosti za sokak?

Drugo, prica kako zene od 175+ imaju noge k'o Jeti dibidus ne stoji...licno imam stopalo 38 do 38,5, ruka mi je em manja em tanja a bogme sitnija sam od mase nizih devojaka.
Istini za volju nikada nisam cula da mi je neko zamerio nezenstvenost,naprotiv, mahom je zamerka upucena bas u suprotnom pravcu...
Zabavljala sam se sa kosarkasima i nisu bili bigfutovi vec lepo izvajani i zgodni momci, vrlo atraktivni i upecatljivi, da kazem dominantni u drustvu obzirom na to da se vide prvi bez ikakvog truda...isto tako sam imala nizeg decka i nisam se zanosila da je zgodniji od visokog ali mi je u tom momentu vise odgovarao sto je valjda i najvaznije. Visina je prednost i za muskarca i za zenu, mozemo da se lazemo ili ne ali niska osoba neretko zeli par cm gore, zato zene i nose stikle valjda jer su duge noge na ceni.
 
Ja sam visoka 181 cm i zasta mi nije problem..... nekada sam imala komplex od toga ali sad sam apsolutno zadovoljna.... Stikle ne nosim non stop ali kad se nadje prilika obujem ih..... Uglavnom retko kad gledam momke nize od sebe.... jako retko a svi momci s kojima am bila do sad su bili visi od mene i nisam primetila bilo kakav problem u vezi svoje visine
no zaista je blesavo gledati nesto naspravm visine i ostalih fizickih osobina.....
 
Drugo, prica kako zene od 175+ imaju noge k'o Jeti dibidus ne stoji...licno imam stopalo 38 do 38,5, ruka mi je em manja em tanja a bogme sitnija sam od mase nizih devojaka.
Istini za volju nikada nisam cula da mi je neko zamerio nezenstvenost,naprotiv, mahom je zamerka upucena bas u suprotnom pravcu...
Zabavljala sam se sa kosarkasima i nisu bili bigfutovi vec lepo izvajani i zgodni momci, vrlo atraktivni i upecatljivi, da kazem dominantni u drustvu obzirom na to da se vide prvi bez ikakvog truda...isto tako sam imala nizeg decka i nisam se zanosila da je zgodniji od visokog ali mi je u tom momentu vise odgovarao sto je valjda i najvaznije. Visina je prednost i za muskarca i za zenu, mozemo da se lazemo ili ne ali niska osoba neretko zeli par cm gore, zato zene i nose stikle valjda jer su duge noge na ceni.

Tebi su kosti duže, ali si mršava pa izgledaš kao motka.dok one niske izgledaju kao roberto karlos,niske a nabijene, ne volim ni motke ni niske nabijene. od 163-177cm od 47-57kg toi je to.
Obuče neki niži momak drečavi duks i vidi se na kilometar...
Visoki momci, većina, ja ih znam jer su takvi oko mene, kukaju zbog visine, najniži od njih je 198, najviši 205cm. To što devojke imaju kratke noge, pa uzmu štikle od 10+cm i odmah se utripuju da imaju duge noge, to je podvala tj prevara jer i sama kažeš: duge noge su na ceni...
A što kažeš da su duge noge na ceni, to potvrđuje da samo gledate kako skuplje da se prodate... :hahaha:

p.s. čuj, vide se bez ikakvog truda... koja si ti... nemam reči.
p.s. jako ograničena
 
Poslednja izmena:
Ko normalan bira decka spram fizicke uskladjenosti za sokak?

Drugo, prica kako zene od 175+ imaju noge k'o Jeti dibidus ne stoji...licno imam stopalo 38 do 38,5, ruka mi je em manja em tanja a bogme sitnija sam od mase nizih devojaka.
Istini za volju nikada nisam cula da mi je neko zamerio nezenstvenost,naprotiv, mahom je zamerka upucena bas u suprotnom pravcu...
Zabavljala sam se sa kosarkasima i nisu bili bigfutovi vec lepo izvajani i zgodni momci, vrlo atraktivni i upecatljivi, da kazem dominantni u drustvu obzirom na to da se vide prvi bez ikakvog truda...isto tako sam imala nizeg decka i nisam se zanosila da je zgodniji od visokog ali mi je u tom momentu vise odgovarao sto je valjda i najvaznije. Visina je prednost i za muskarca i za zenu, mozemo da se lazemo ili ne ali niska osoba neretko zeli par cm gore, zato zene i nose stikle valjda jer su duge noge na ceni.

Sa koliko njih?:cry:
 
Tebi su kosti duže, ali si mršava pa izgledaš kao motka.dok one niske izgledaju kao roberto karlos,niske a nabijene, ne volim ni motke ni niske nabijene. od 163-177cm od 47-57kg toi je to.
:eek:
Ebt, jel' nosiš sa sobom vagu i metar i meriš ili odokativno procenjuješ, a sve pre nego što započneš razgovor? K'o onaj grobar iz Taličnog Toma...
Mada, ako uspevaš da odokativno proceniš u kg i cm, svaka čast.
Neograničeni čoveče.
 
Tebi su kosti duže, ali si mršava pa izgledaš kao motka.dok one niske izgledaju kao roberto karlos,niske a nabijene, ne volim ni motke ni niske nabijene. od 163-177cm od 47-57kg toi je to.
Obuče neki niži momak drečavi duks i vidi se na kilometar...
Visoki momci, većina, ja ih znam jer su takvi oko mene, kukaju zbog visine, najniži od njih je 198, najviši 205cm. To što devojke imaju kratke noge, pa uzmu štikle od 10+cm i odmah se utripuju da imaju duge noge, to je podvala tj prevara jer i sama kažeš: duge noge su na ceni...
A što kažeš da su duge noge na ceni, to potvrđuje da samo gledate kako skuplje da se prodate... :hahaha:

p.s. čuj, vide se bez ikakvog truda... koja si ti... nemam reči.
p.s. jako ograničena

Zao mi je ali ne vidi se u masi dvometrasa iako obuce drecavi duks ...moze zapravo da bude agresivan, moze da se popne na plocnik, propinje na prste, vredja druge, 'vata na dreku ali mu fali tih par centimetara pa mu fali i zato je najbolje napraviti fazon od svoje visine ma kolika bila...da sam niska bas bih furala baletanke a la Odri a ne bih se lomila na stiklama po vasceli dan i pricala kako je bas gadno biti visok. Ne mora nista da kaze, sve je jasno iz priloznih 10cm stikli. Isto vazi i za momke, verujem da je i Sarkoziju bas mila njegova mocna pozicija i visina pa se zato popne na gajbu svaki put kad daje izjavu.
 

Back
Top