DA LI VISE VOLITE VISOKE DEVOJKE IZNAD 1.75

  • Začetnik teme SLATKA PCELICA
  • Datum pokretanja
Pa taman su ti tolko visoki drugovi iz razreda z:D

Pa recimo da većina jesu negde između 175 i 180, ali zato ako neki dečaci još više porastu i budu viši od mene za glavu-glavu i po, onda bolje da mi ne prilaze, i to baš zbog moje visine :( Sve zavisi kako ko, valjda će se naći neki ko je viši od mene za samo decimetar... :confused: Bolje da bude nizak nego da bude 190 i više.
 
Ima naravno lepotica u obe kategorije kao sto ima i neprivlacnih medju visokim i medju niskim ali jedno pravilo ipak vazi. Nize devojke mogu biti jako lepe i vrlo skladne ali ako uzmemo visoku i nisku devojku prosecno lepog lica i skladnog tela, znaci ne lepu visoku i ruznu nisku ili obratno, jednostavno ova visoka je dominantnija. Iz tog razloga su sve manekenke vise devojke jer njima lepse stoji garderoba, u kracim suknjicama noge su dugacke u dugim suknjama ne deluju zdepasto, naprosto svaka vrsta garderobe im pristaje. Ukoliko uz to zena ume da hoda i da "nosi" svoju visinu na damski nacin nema te sile na svetu koja ce me ubediti da neko nece najpre nju da primeti, da li ce se kasnije odluciti za nju je druga stvar jer se valjda ne zaljubljujemo u visinu. Drugo kod nas je zaista "slaba" ponuda visokih momaka pa je logicno sto bolju prodju imaju nize devojke jer ko jos zeli da mu devojka bude visa od njega. Za moj racun najlepsa je sredina i vazi za oba pola, ja mogu reci za Tom Kruza da je ima lepo lice ali kada bih ga videla uzivo nisam sigurna da bi mi se dopao...
 
Ima naravno lepotica u obe kategorije kao sto ima i neprivlacnih medju visokim i medju niskim ali jedno pravilo ipak vazi. Nize devojke mogu biti jako lepe i vrlo skladne ali ako uzmemo visoku i nisku devojku prosecno lepog lica i skladnog tela, znaci ne lepu visoku i ruznu nisku ili obratno, jednostavno ova visoka je dominantnija. Iz tog razloga su sve manekenke vise devojke jer njima lepse stoji garderoba, u kracim suknjicama noge su dugacke u dugim suknjama ne deluju zdepasto, naprosto svaka vrsta garderobe im pristaje. Ukoliko uz to zena ume da hoda i da "nosi" svoju visinu na damski nacin nema te sile na svetu koja ce me ubediti da neko nece najpre nju da primeti, da li ce se kasnije odluciti za nju je druga stvar jer se valjda ne zaljubljujemo u visinu. Drugo kod nas je zaista "slaba" ponuda visokih momaka pa je logicno sto bolju prodju imaju nize devojke jer ko jos zeli da mu devojka bude visa od njega. Za moj racun najlepsa je sredina i vazi za oba pola, ja mogu reci za Tom Kruza da je ima lepo lice ali kada bih ga videla uzivo nisam sigurna da bi mi se dopao...

E baš tako...nerviraju me ljudi koji lepotu mešaju sa zgodnoćom...:lol:Mada ne kontam ni devojke koje se oko toga svadjaju...meni je najlepša visina ona od 170-175, ali znam devoku koja super izgleda sa svojih 155 i jednu sa 185..gluposti, vazne su proporcije....naravno više devojke jesu dominantnije i uvek primecenije....Kompleksi nemaju veze sa visinom, srela sam i visokih i niskih iskompleksiranih, ali što je najgore i onih sasvim srednje visine...realno malo ko je njom zadovoljan.A mi zene ovde stale da se svdjamo, a njima je realno svejedno...daj šta daš...ja još nijednog nisam videla sa metrom, ovde lupaju kako vole ovo, vole ono, mora devojka da ima visinu, sise, dupe, a uzivo stvari malo drugacije funkcionisu...bilo bi lepo zenama da prestanu svoje mane i vrline da nabijaju na nos, gledala sam razne teme sto se ovoga tice i nijedan muskarac drugom nije rekao da je kepec, patuljak ili sta vec...to samo mi radimo...jadno...
 

Back
Top