Da li vam se svidjaju doktori?

Pa ja sam je bio ulovio pre 7-8 meseci, i shvatio ko je i sta je, bas pacenik, sad posle 5 meseci vidim da sam u pravu. Znam je jako dobro.
Mada mi je sad i zao te zena sa 30 godina ona godinu dana gubi vreme za racunarom i juri "musterije" za njen privatni "psiholosko-zavodnicki" obred. Ko ce nju da ozeni naje*o je.......
 
Povratnik na forum:
Pa ja sam je bio ulovio pre 7-8 meseci, i shvatio ko je i sta je, bas pacenik, sad posle 5 meseci vidim da sam u pravu. Znam je jako dobro.
Mada mi je sad i zao te zena sa 30 godina ona godinu dana gubi vreme za racunarom i juri "musterije" za njen privatni "psiholosko-zavodnicki" obred. Ko ce nju da ozeni naje*o je.......

Znaci i tebe (na gore navedeni nacin) fasciniraju doktorke?

Da nisi fasciniran ne bi toliko pricao o njoj :lol: 8-)

Sto je jednom radost drugom je robija, jel' tako? ;-)
 
razmisljalica:
sweet sister, iscrpeh se skroz, a tajnu ne saznadoh...

Lutko, simpatična si mi pa ću ti reći: znam neke (LIČNO I PERSONALNO) vrlo fine , šarmantne, elokventne,vrlo dopadljive-čak do padanja u nesvest , etc. etc. doktore, al' su tuđi-na ogromnu žalost ženske populacije zdravstvenih radnica(a to su ti doktorke i sestrice)!!! Ostali doktori su DOKTORČIĆI.Šta pod tim podrazumevam- to mogu da razumeju samo koleginice.Ostala ženska populacija-teško!!!
Savet(pošto ga tražiš): Ako baš nemaš bolju priliku- ti ganjaj doktore!!! Pozz
 
marina.c:
Lutko, simpatična si mi pa ću ti reći: znam neke (LIČNO I PERSONALNO) vrlo fine , šarmantne, elokventne,vrlo dopadljive-čak do padanja u nesvest , etc. etc. doktore, al' su tuđi-na ogromnu žalost ženske populacije zdravstvenih radnica(a to su ti doktorke i sestrice)!!! Ostali doktori su DOKTORČIĆI.Šta pod tim podrazumevam- to mogu da razumeju samo koleginice.Ostala ženska populacija-teško!!!
Savet(pošto ga tražiš): Ako baš nemaš bolju priliku- ti ganjaj doktore!!! Pozz

Ma, Marina, potpuno si me pogresno shvatila... Ja sam srecno udomljena :lol: :lol: , ovo je samo tema za razmisljanje...
 
Juliane: bi ti, a?! :lol: Sram te tebe bilo, BREEE! Juri neke slobodne doktorke, machoru svalerski! :-P

Marina: doktorcici, doktorcici, u pravu si ti......ne moze to da shvati opsta populacija, samo ova iz kaste! :)

Vragolasta: sto'j se ovaj navrzo na tebe, cime si mu se zamerila?! Da mu nisu uradila neku rektoskopiju - pa nisi bila njezna?! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top