Da li vam se desava?

Други део поста не разумем.
ЊЕМУ није било довољно 15-20 минута, а теби је то било много?
Да ли сам добро разумела?

Ne.. Njemu je bilo sasvim dovoljno a meni kao da nije, nemam pojma...
 
Други део поста не разумем.
ЊЕМУ није било довољно 15-20 минута, а теби је то било много?
Да ли сам добро разумела?

Ne.. Njemu je bilo sasvim dovoljno a meni kao da nije, nemam pojma...
Чек, сад не могу да испратим целу причу...
Он није могао да сврши или ти?
 
Hellen** Ona nije mogla da svrshi...pa misli da zato shto je trajalo 20 min. pita se da li je to dovoljno da bi svrshilo...

**Cupkice...nema veze...opusti se...vremenom cesh se navici...bice bolje...kada ne budesh razmishljala o tome...bice bolje...veruj mi...samo uzivaj...i radi ono shto ti najvishe odgovara
!!!
 
Da li vam se desava da imate odlican sex sa partnerom a da pri tom ne mozete da zavrsite (da dozivite orgazam) ? I ako ste odlicno raspolozeni za vodjenje ljubavi sa vasim partnerom, vi jednostavno ne mozete da zavrsite..?

Ili da cak vas partner misli da je bilo kratko, a trajalo je izmedju 15 i 20 minuta..
Sta vi mislite o tome??
Sta moze biti uzrok???

e to mi se stalno desava otkad sam poco da jedem one konzervisane riblje pastete... sad je malo bolje jer sam presho na rio mare mexicanu pa svrshavam tu i tamo....
 
ja imao devojkudok sam studirao i prvih nekoliko puta je bilo mucenje - mislio sam da je nemoguce da svrsi koliko god sam se trudio, ali kad smo prvi put probali van sobe - bilo je odlicno (ubilijar ali u studentskom domu, na foteljama - dok je zurka bila na spratu ispod, bili smo popili malo) i nakon toga je uvek bilo odlicno - jednostavno devojka je imala blokadu i ubedila sebe da ne moze, a posle je bilo i mnogo lepse (a i cesce smo se mazili i skoro uvek na njenu inicijativu)
tako da ja mislim da uvek se moze naci resenje ali treba se opustiti i naci nacin za to
 
ja imao devojkudok sam studirao i prvih nekoliko puta je bilo mucenje - mislio sam da je nemoguce da svrsi koliko god sam se trudio, ali kad smo prvi put probali van sobe - bilo je odlicno (ubilijar ali u studentskom domu, na foteljama - dok je zurka bila na spratu ispod, bili smo popili malo) i nakon toga je uvek bilo odlicno - jednostavno devojka je imala blokadu i ubedila sebe da ne moze, a posle je bilo i mnogo lepse (a i cesce smo se mazili i skoro uvek na njenu inicijativu)
tako da ja mislim da uvek se moze naci resenje ali treba se opustiti i naci nacin za to


:klap::klap::klap::klap:
Bravo...to je ono shto ja pokushavam da objasnim!!!!!:super:
 
Hellen** Ona nije mogla da svrshi...pa misli da zato shto je trajalo 20 min. pita se da li je to dovoljno da bi svrshilo...

**Cupkice...nema veze...opusti se...vremenom cesh se navici...bice bolje...kada ne budesh razmishljala o tome...bice bolje...veruj mi...samo uzivaj...i radi ono shto ti najvishe odgovara
!!!



Ja sam svrsila ali nisam dozivela orgazam, kako ne kapirate..
 
Ja sam svrsila ali nisam dozivela orgazam, kako ne kapirate..
Auh. Bedak. Ja sam u periodu od shest meseci stalno dozivljavao orgazam, ali nisam mogao da svrshim... Bedak josh veci... nishta menjaj neshto, istrazuj, ***** li ga... na kraju krajeva - probaj da to uradish sa nekim drugim :)
@ Barbika: Prokleti Kueljo... zajebano dobra knjiga... prochitao sam je za pola dana, ali me je odushevila :cool: Scena kada lik tera Mariju da hoda bosa po oshtrim kamenchicima :rumenko:
 
Nije zdravo odreći se usred "radnje"...
Pričao nam to neki šofer, pokupio nas na stopu i razvezao o svojim švalerskim poduhvatima. Kaže neka riba svršila pre njega, on hteo da nastavi dok ne odradi "radnju" do kraja, a njoj se žurilo i nije želela dalje, nego htela da ide, pa se sve nešto izmicala od njega zahuktalog, i ko zna šta bi bilo od njegovog orgazma da joj nije prikukao da ne beži ako ne želi da ga nosi na duši, poverovala mu snaša da muškarac može i da umre od srčka ako propisno ne svrši...
 
:hehehe: ima tu istine... ja koliko znam...mushkarac moze da dozivi infarkt usred RADNJE jer mu velika kolichina sjuri u ...srednju nogu...jel te...i premecivala sam da vam posle svr$avanja treba vremena da se opasuljite...jer u tom trenutku imate neku paralizu i nemate pojma gde se nalazite...shta ti ga ja znam...nije ni vama lako!!!! ;)
 
@ Barbika: Prokleti Kueljo... zajebano dobra knjiga... prochitao sam je za pola dana, ali me je odushevila :cool: Scena kada lik tera Mariju da hoda bosa po oshtrim kamenchicima :rumenko:

Gde si nashao taj moj citat o "11 minuta" knjiga je fantastichna..i ne samo ta...nego sve njegove...ja ga obozavam...imam sve njegove knjige kuci...evo ti jedan blam..vezan za njega...

Uzela sam "Alhemichara" iz biblioteke...chitala ga...i podvlachila... vratim knjigu...bibliotekarka vidi...zvrljana knjiga...pita el sam ja...ja reko "Nisam"
Uzimam drugu knjigu...isto od njega...ona je prelista i dade mi...nisam ni slutila shta je gledala... Vracam "Na obali reke..." celu sam je ispodvlachila...jer je cela...ne daj Boze dobra...i ona bibliotekarka...jesi li ti ja opet "Nisam" al ocesh do mojega...uvati me zena da sam ja...prelistala je knjigu pre nego shto sam je uzela...i videla da sam ja... i tap...:banovati::banovati: kazna od 1000 dinara i novo uchlanjenje...zamisli!!!!:dash::dash::dash:
 
:hehehe: ima tu istine... ja koliko znam...mushkarac moze da dozivi infarkt usred RADNJE jer mu velika kolichina sjuri u ...srednju nogu...jel te...i premecivala sam da vam posle svr$avanja treba vremena da se opasuljite...jer u tom trenutku imate neku paralizu i nemate pojma gde se nalazite...shta ti ga ja znam...nije ni vama lako!!!! ;)

Nije lako, treba s tim guslati draga moja...Treba tu i sluha, i talenat, ona umetnička žica što kažu, a i vežbanje je bitno...nego šta... :D
 

Back
Top