Da li dobar seks može da vam istopi mozak?

kako ti gledas na seks ako ga odvojimo kao posebnu kategoriju kompatibilnosti
da li bi se razvaljivala sa nekim sa kime ti je top ali samo i striktno u kombinaciji ili bi uzalud pokusavala da napravis od toga nesto vise
ili bi iskulirala takav odnos skroz ?
Ovo pitanje sam ja sebi juče postavila i... pooojma nemam. Imaš opcije "sve ili ništa", "daj šta daš", "i ovo mi je više nego dovoljno".
 
Imam utisak da mi sve ovo liči na....

Nisam probao kuvane butkice u pivu ali nema potrebe. .pasulj mi je super i dovoljno mi je to u životu. ..

Ja sam drugaijji,moje casrstvo svih čula je otvoreno,spremno za novo,za izazov i spremno da mi ,,istopi mozak,, od zadovoljstva.
Probudite svoja čula,osetite,doživite,uživajte bez kontrole,bez straha. ...nije nam ništa slučajno dato pa ni to ,,carstvo,, već da ga koristumo,živimo i uživamo.
 
Nisam možda razumeo,priznajem, ali i na ovo napisano..bljak..
Nije pitanje da li se uziva u seksu vec da li je moguce ignorisati potencijalne sve ostale okolnosti veze ili karaktera, stanja zbog seksa.
Neki tamo psiholog tvrdi da se ljudi ne zaljubljuju zato sto je neko pametan, lep, dobar, kompatibilan vec zato sto se neko dobro seksa. Ima u nekom postu I video na prvoj stranici.
 
Nije pitanje da li se uziva u seksu vec da li je moguce ignorisati potencijalne sve ostale okolnosti veze ili karaktera, stanja zbog seksa.
Neki tamo psiholog tvrdi da se ljudi ne zaljubljuju zato sto je neko pametan, lep, dobar, kompatibilan vec zato sto se neko dobro seksa. Ima u nekom postu I video na prvoj stranici.
Čim se u život umešaju psiholozi i filozofi tu života nema.
Zaljubljujemo se u sve od gore navedenog,činjenica,razlog obraćanja pažnje na partnera,partnerku ,na prvi kik nije pamet,dobrota,duševnost već spoljašnji izgled.
Taj prvi osećaj nas budi,daje povod,energiju da pridjemo,reagujemo e onda ide sve ostalo.Desi se da nas u trenu uprkos prelepim očima i grudima odbije rečenica,prostoća,glupost a desi se da primetimo fizičku nesavršenost a da nas raspameti vedri duh,inteligencija,kultura.
Da se vratim na sex i mozak kao bitni deo celine zvane veza.Ako sex legne,uklopimo se,izgubimo osećaj za vreme,mesto,ako se stopimo i zaboravimo na realnost tu se ,,topi,, i mozak i brišu se neki nedostatci i mane.Žao mi je svih onih koji nisu to dođiveli,koji ne znaju o čemu pišem,koji su uskraćeni za taj deo sreće u žuvotu,naglašavam,deo sreće..😊
 
Dakle...Da li znate nekome kome je dobro seksualno iskustvo "istopilo" mozak?
Da, stvarno postoji. Znam par kolega koji su odlepili za istom ženom. Ni zbog čeg drugog nego zbog seksa. I svi znaju jedan za drugog, i nije im to bitno, samo čekaju red, kojeg će sledećeg da pozove. Boles'. A ona srećno udata.
I uvek kad jednog iscedi, otkači ga na istu foru, "muž nešto sumnja, ajde malo da se primirimo", i znaj da je tad već upecala sledećeg. A zanimljivo je, da se nikad u "sirotinju"nije zaljubila. A oni svi do jednog totalno su odlepili za njom.
Svaki dan se ljudi zaljubljuju u neke osobe za koje ne biste nikada rekli da su "dobri" partneri. Neko ko je neurotičan, nasilan, zavisnik, loše se ponaša, u prostitutku, osobu sa mentalnim poremećajima, itd...Navodno se to dešava zbog te "hemije", požude, seksa.
Ne mislim da se zaljubljuju u takve osobe zbog hemije.
Može li da deluje kao neka droga zbog koje čovek zaboravi na sve ostalo?
Može. Ali na žalost ne pričam iz ličnog iskustva. Nego viđenog.
Neki tamo psiholog tvrdi da se ljudi ne zaljubljuju zato sto je neko pametan, lep, dobar, kompatibilan vec zato sto se neko dobro seksa. Ima u nekom postu I video na prvoj stranici.
Možda je to rekao neki psiholog iz ovih dana.
Nekad su se umeli ljudi jako dobro zaljubiti i bez seksa, i vodati za ruku po godinu dana dok ne dođe do nečega. U ona vremena , moje mladosti. Tako da na osnovu tih starinskih veza se da zaključiti da zaljubljivanje nema veze sa seksom.
 
Nije moglo da mi istopi mozak, samo je bio jako dobar seks pa sam uživao, ali nisam išao logikom sad mora ona zbog dobrog seksa ili ništa, jer sam stvarno imao devojke koje su bile top, sve hoće i prilično su dobre bile u tome, tako da što bih se bavio jednom samo zbog seksa.
Izvini što se nadovezujem na tvoju poruku, ali je među poslednjima tog tipa, daklem,
Ne mislim da isključivo dobar seks " topi mozak " . Nek je i odličan , nek je i vrhunski. Do "topljenja" dolazi zbog nekih drugih faktora, plus taj
 
Izvini što se nadovezujem na tvoju poruku, ali je među poslednjima tog tipa, daklem,
Ne mislim da isključivo dobar seks " topi mozak " . Nek je i odličan , nek je i vrhunski. Do "topljenja" dolazi zbog nekih drugih faktora, plus taj

Ne moraš mi se izvinjavati, nisi me uvredila :D

Pa da, ali je tema bila da li dobar seks... Mislim da tu seks dođe kao sredstvo da se topi mozak uz ostale faktore.
 
Dakle...Da li mislite ili ste možda i doživeli, znate nekome kome je dobro seksualno iskustvo "istopilo" mozak?

Svaki dan se ljudi zaljubljuju u neke osobe za koje ne biste nikada rekli da su "dobri" partneri. Neko ko je neurotičan, nasilan, zavisnik, loše se ponaša, u prostitutku, osobu sa mentalnim poremećajima, itd...Navodno se to dešava zbog te "hemije", požude, seksa.

Može li da deluje kao neka droga zbog koje čovek zaboravi na sve ostalo?

aps,504x498,medium,transparent-pad,600x600,f8f8f8.jpg
Svakom od nas treba nešto. To nešto što osoba umisli da je najbitnije je kljuc. Ako neko misli da mu druga osoba ispunjava tu najbitniju potrebu, moguce je da se fiksira i za pogrešnu osobu. Čak te toksicne osobe baš znajut to da koriste i da zadrže ćrtvu pored sebe. To može biti i sex, ali mislim da je češće strah
 

Back
Top