Da li vam se desava?

Da li vam se desava da imate odlican sex sa partnerom a da pri tom ne mozete da zavrsite (da dozivite orgazam) ? I ako ste odlicno raspolozeni za vodjenje ljubavi sa vasim partnerom, vi jednostavno ne mozete da zavrsite..?

Ili da cak vas partner misli da je bilo kratko, a trajalo je izmedju 15 i 20 minuta..
Sta vi mislite o tome??
Sta moze biti uzrok???

hebi ga desi se...neki psiholoski faktor...al ondak treba biti uporan ;)
 
Da li vam se desava da imate odlican sex sa partnerom a da pri tom ne mozete da zavrsite (da dozivite orgazam) ? I ako ste odlicno raspolozeni za vodjenje ljubavi sa vasim partnerom, vi jednostavno ne mozete da zavrsite..?

Ili da cak vas partner misli da je bilo kratko, a trajalo je izmedju 15 i 20 minuta..
Sta vi mislite o tome??
Sta moze biti uzrok???

nista strasno. mozda napetost i sl.
 
Da li vam se desava da imate odlican sex sa partnerom a da pri tom ne mozete da zavrsite (da dozivite orgazam) ? I ako ste odlicno raspolozeni za vodjenje ljubavi sa vasim partnerom, vi jednostavno ne mozete da zavrsite..?

Ili da cak vas partner misli da je bilo kratko, a trajalo je izmedju 15 i 20 minuta..
Sta vi mislite o tome??
Sta moze biti uzrok???

to mi se desavalo, ponekad zbog umora, a ponekad jer se moje telo "buni"-onda kada imam nerasciscene racune sa partnerom...bar ja smatram da je tako...:think:
 
Da li vam se desava da imate odlican sex sa partnerom a da pri tom ne mozete da zavrsite (da dozivite orgazam) ? I ako ste odlicno raspolozeni za vodjenje ljubavi sa vasim partnerom, vi jednostavno ne mozete da zavrsite..?

Ili da cak vas partner misli da je bilo kratko, a trajalo je izmedju 15 i 20 minuta..
Sta vi mislite o tome??
Sta moze biti uzrok???
Desavalo mi se i nije strasno ako nemogu danas moci cu sutra .
Nevolem pre drage , ponekad zajedno a najdraze mnogo kasnije :D
 
Zgrchish se, ubrza srce... pustih onaj zvuk aaaaaaaaaah... ali nishta ne izadje :(
Jel jasnije sada? Btw, uopshte nije ta izjava za zajebenciju, nemate ideju kako mi je bilo... doslo je do toga da sam hteo kod jebenog doktora da odem i da ga pitam shta mi je bre?
Nishta...
kako čudno.. prvi put čujem za tako nešto..
pa dobro, ništa ne izađe, a osećaš ko da jesi svršio? jel?
hm...

Desi mi se ponekad... Nista strasno...

pda..
ali ako se drami oko toga to baš može da stvori napetost i barijeru..
 

Back
Top