Da li dobar seks može da vam istopi mozak?

Hm.
Sad... Ima dva puta. Jedan je da se ljudi prvo druže, upoznaju, privuku kao ličnosti itd.. i da onda imaju sex. Tada mogu da se razočaraju, mogu da budu neutralni, ili da se oduševe.
Drugi put je obrnut. Mogu da se privuku seksualno, sjajno je, a posle toga da se razočaraju lošim odnosom, da im odnos bude onako ili da se oduševe kako i u drugim stvarima funkcionišu.

I jedan i drugi put ima prednosti i mane. i jedan i drugi mogu voditi raskidu ili dobroj vezi. Koliko kapiram temu, pitanje je da li neki ostaju u odnosu koji je dobar sex i nakon što ukapiraju da se kao osobe ne slažu. To je sad na njima. Strast ne sme da zamaskira razum , tj strasti se treba voljno prepustiti ili ne. Ako je pored osoba koja je neuračunljiva treba otići.

Imala sam takva iskušenja, ali moram voditi računa o sebi.
Zato se pazi i s kim se ima sex.
 
Osoba koja zbog dobrog seksa moze da zanemari sve ostalo u vezi ima jako nisku emocionalnu inteligenciju.
Da ne kazem da je debil.
Da nisi napisao ovu poslednju rečenicu , ja bih tipovala na onu drugu varijantu :
" Osoba koja zbog dobrog seksa moze da zanemari sve ostalo u vezi ima jako nisku emocionalnu inteligenciju i u 90 odsto slučajeva je muškarac."
 
Evo jedne kojoj je seks istopio mozak

Greška. Ona to radi samo zbog para i popularnosti. Tetka je svesna da prilično dobro izgleda i da su danas, dobre matorke prilično popularne. Još kada u mozgu nema ništa a ni blama niti samopoštovanja, onda nije nikakav problem privući pažnju i pare. Njoj je do seksa verovatno koliko i meni do bejzbola.
Pun je svet pičkomučenika.
 
Dakle...Da li mislite ili ste možda i doživeli, znate nekome kome je dobro seksualno iskustvo "istopilo" mozak?

Svaki dan se ljudi zaljubljuju u neke osobe za koje ne biste nikada rekli da su "dobri" partneri. Neko ko je neurotičan, nasilan, zavisnik, loše se ponaša, u prostitutku, osobu sa mentalnim poremećajima, itd...Navodno se to dešava zbog te "hemije", požude, seksa.

Može li da deluje kao neka droga zbog koje čovek zaboravi na sve ostalo?

aps,504x498,medium,transparent-pad,600x600,f8f8f8.jpg

Па кад се заљубиш ондак истопиш мозак.
Све си каз*о ко велики зналац.
 
Dakle...Da li mislite ili ste možda i doživeli, znate nekome kome je dobro seksualno iskustvo "istopilo" mozak?

Svaki dan se ljudi zaljubljuju u neke osobe za koje ne biste nikada rekli da su "dobri" partneri. Neko ko je neurotičan, nasilan, zavisnik, loše se ponaša, u prostitutku, osobu sa mentalnim poremećajima, itd...Navodno se to dešava zbog te "hemije", požude, seksa.

Može li da deluje kao neka droga zbog koje čovek zaboravi na sve ostalo?

aps,504x498,medium,transparent-pad,600x600,f8f8f8.jpg
Znači seks = hemija?. Valjda je seks samo nagon za pražnjenje a hemija nešto skroz drugo? Koliko kapiram ove današnje parove on je zaljubljen u nju zbog pi***, a ona u njega zbog velikog k**** i dobre,, hemije" tj napaljenosti? 🤔, Ispravite me ako gresim.
 

Back
Top